korn234
Dołączył/a: październik 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sprawa jest poważna .Barcelonę mogą czekać poważne konsekwencje
2
albo plecy albo mięsień niech sie określi -pierwszy zawodnik co na ławce doznał kontuzji
1
na wtorek wyzdrowieje jak zawsze
7
bez lewego lepiej grają strzelają i wygrywaj -to jest najważniejsze .Klub powinien lewego namówić na odejście i zaoszczędzić ponad 20 baniek
4
ciezki przciwnik ,grali dobrze w obronie ważne ,ze wygrana
9
@xavi890 masz coś z glowa
7
@xavi890 on nie pisze o bramkach tylko o technice użytkowej ,kreatywności i współpracy z partnerami a szybkość traci więc powinien odejść albo skończyć granie
0
Jak oglądam mecze oglądam je długo pierwszy raz widzą jak zawodnik w doskonałej formie po dobrym wygranym meczu zostaje zapędzony na ławkę rezerwowych, Gracz ,który jest liderem klasyfikacji strzeleckiej. Układy robią swoje. Ciekawe co by sie stało jakby przegrali. Flick byłby zajechany
5
Lewy nich zostawi te 20 ponad baniek i nich jedzie do Arabów
0
najlepszy obecnie trener na świecie
2
@Sapos93 jak na razie ma najwięcej strzelonych bramek w Barcelonie więc gra mu sie należy w pierwszym składzie
1
@KibicBarcy84 tak już fanatycy lewego mają
0
Yamal na stale niech strzela karne
0
wolę oglądać krócej Ronaldinho i sie cieszyć jego gra ,charyzmą ,fenomenalnymi zagraniami oraz wykonywanymi przez niego rzutami wolnymi niż oglądać długo gracza ,który stoi i czek aż mu podadzą-to jest nudne
1
@kendiii91 lewego czas sie skończył -dzisjaj sie skompromitował swoją gra
0
Mam nadzieje ,że Flick w końcu zrozumie i lewego będzie jedynie wstawiał w końcówkach meczów na podmęczonego przeciwnika
1
prasa Hiszpańska lewy wyłączony i nieobecny
0
@majkiii lewy z nim
4
@mint lewy jeszcze gorszy wolny jak żółw
1
przez 3 sezony strzelił w Lidze Mistrzów 9 bramek a Ferran grajac o polowe mniej strzelił 8 .Sukces lewego żaden
0
jak się biega ,jest szybkość oraz bierze sie grę na siebie to sa bramki a zespól wygrywa
0
@MagdJanko po przerwie nikt w ataku już nie biegał parę razy przeszli polowke
1
@kanver_ fanatycy lewego szukają dla niego obrony. Tylko napastnik a w LM zero bramek
0
niedługo wylecisz
1
@Kyonego Feraan zawalił ale biegał a dla lewgo za wysokie progi intensywności gry jak go dotknęli to leżał -lat swoje robią na tym poziomie grania-zero bramek
0
@4Fabregas4 prawda
0
@Chudini123 Torres ostatnio dwie
5
bramkarz reprezentacji i ręce ma dziurawe
3
kto śmiał porównywać Messiego z Yamalem to jest przepaść oczywiście na korzyść Messiego
6
maja więcej szczęścia niż umiejętności