0

sprawa jest poważna .Barcelonę mogą czekać poważne konsekwencje

2

albo plecy albo mięsień niech sie określi -pierwszy zawodnik co na ławce doznał kontuzji

1

na wtorek wyzdrowieje jak zawsze

7

bez lewego lepiej grają strzelają i wygrywaj -to jest najważniejsze .Klub powinien lewego namówić na odejście i zaoszczędzić ponad 20 baniek

4

ciezki przciwnik ,grali dobrze w obronie ważne ,ze wygrana

9

@xavi890 masz coś z glowa

7

@xavi890 on nie pisze o bramkach tylko o technice użytkowej ,kreatywności i współpracy z partnerami a szybkość traci więc powinien odejść albo skończyć granie

0

Jak oglądam mecze oglądam je długo pierwszy raz widzą jak zawodnik w doskonałej formie po dobrym wygranym meczu zostaje zapędzony na ławkę rezerwowych, Gracz ,który jest liderem klasyfikacji strzeleckiej. Układy robią swoje. Ciekawe co by sie stało jakby przegrali. Flick byłby zajechany

5

Lewy nich zostawi te 20 ponad baniek i nich jedzie do Arabów

0

najlepszy obecnie trener na świecie

2

@Sapos93 jak na razie ma najwięcej strzelonych bramek w Barcelonie więc gra mu sie należy w pierwszym składzie

1

@KibicBarcy84 tak już fanatycy lewego mają

0

Yamal na stale niech strzela karne

0

wolę oglądać krócej Ronaldinho i sie cieszyć jego gra ,charyzmą ,fenomenalnymi zagraniami oraz wykonywanymi przez niego rzutami wolnymi niż oglądać długo gracza ,który stoi i czek aż mu podadzą-to jest nudne

1

@kendiii91 lewego czas sie skończył -dzisjaj sie skompromitował swoją gra

0

Mam nadzieje ,że Flick w końcu zrozumie i lewego będzie jedynie wstawiał w końcówkach meczów na podmęczonego przeciwnika

1

prasa Hiszpańska lewy wyłączony i nieobecny

0

@majkiii lewy z nim

4

@mint lewy jeszcze gorszy wolny jak żółw

1

przez 3 sezony strzelił w Lidze Mistrzów 9 bramek a Ferran grajac o polowe mniej strzelił 8 .Sukces lewego żaden

0

jak się biega ,jest szybkość oraz bierze sie grę na siebie to sa bramki a zespól wygrywa

0

@MagdJanko po przerwie nikt w ataku już nie biegał parę razy przeszli polowke

1

@kanver_ fanatycy lewego szukają dla niego obrony. Tylko napastnik a w LM zero bramek

0

niedługo wylecisz

1

@Kyonego Feraan zawalił ale biegał a dla lewgo za wysokie progi intensywności gry jak go dotknęli to leżał -lat swoje robią na tym poziomie grania-zero bramek

0

@4Fabregas4 prawda

0

@Chudini123 Torres ostatnio dwie

5

bramkarz reprezentacji i ręce ma dziurawe

3

kto śmiał porównywać Messiego z Yamalem to jest przepaść oczywiście na korzyść Messiego

6

maja więcej szczęścia niż umiejętności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?