0

@malypuzon po prostu przemawia przez ciebie fanatyzm

3

a jaki rytm odzyskał .Lewy 6 sytuacji w dwóch meczach 1 bramka -świetny rytm. Lewy cały czas jedzie na kicie

1

dobił ,machnął sie przy rzucie karnym i dwie sytuacje zmarnował a kolega Flick go trzyma na siłę. Dwa mecze 6 sytuacji jedna bramka

1

@Lukas82 machnął sie

0

@Kimi88 dlatego napisałem, ze niech zluzuje ten klub z finansów i sportowo

0

@Kimi88 prawd to nie krytyk -weź zluzuj chyba widziles

1

@MagdJanko przestań sie ośmieszać- środkowy napastnik miał trzy sytuacje i zmarnował. Resztę jakby go nie było

2

trzyma tego lewego nie wiadomo po co marnuje trzy sytuacje chodzi po boisku macha rękoma. Pewnie układy żeby na siłę bramkę strzelił bo inaczej tego nie da sie zrozumie racjonalnie .Niech już zluzuje ten klub będzie lepiej dla niego i bez kontrowersji

0

@RymsonPL prawidłowy

0

@novy1899 prawidłowy

0

@kinioo ale prawie w każdym meczu sam sobie je wyrbia-każdy by chciał takiego gracza

0

@BISHBASHBOSH od tego tam stoi i płacą mu kase bo nic innego nie zrobi

0

@mint i mu na plecy spada a czemu nie na brzuch jaj sobie robicie jest schylony to dostał w plecy i zawali on sam też to wie

2

Flick jakby sie nie schylił to by nie dostał w plecy jeszcze od strony bramki-wstyd ,ze taki trener broni jego wyraźny błąd

3

wywiad dla fanatyków -najsłabszy gracz na boisku w pierwszej połowie nie istniał i same straty. W drugiej dwie sytuacje zmarnowane i samobój a w końcówce jak Slavia zostawiała dużo miejsca dostał farta i po złym przyjęciu -jak zwykle musiał ryzykować rzutem żeby w piłkę trafić. Facet zarabia 25 baniek i mało potrafi -przecież to widać ale potrafią pijarowcy ,usłużni dziennikarze i komentatorzy ludziom robic z mózgu wodę

0

@BISHBASHBOSH nie miał przyjmować uderzyc z pierwszej pilki

5

Fuksiarz a ci komentatorzy wydarli sie jakby niewidomo co zrobił a piłka odbiła sie od niego jak od słupa-technik magister

2

Żeby sie cieszyć z kontuzji to tylko Polscy kibice potrafią

1

Lewy to powinien strzelić i tyle miał cały róg prawej strony i wali w bramkarza -to była najpewniejsza sytuacja

0

czy jest strata czy nie to sie dopiero dowiemy za jakiś czas

0

@addept Flick na pełnej szybkości z przeciwnikiem z boku nie ominął bramkarza i nie strzelił bramki

1

słabo grali i Ferran przeprowadził solową akcje i jest ojcem zwycięstwa-wcześniej zero sytuacji a Yamal zakiwal sie na śmierć

1

@surowa17 źle przyjął tak jak lewy podcinkę przy ostatniej bramce w derbach na brzuch sobie podał -Messiego chciał udawać

6

@Natanael ale wy go nienawidzicie

1

bardzo dobrze Flick robi Ferran ich wybiega zamęczy jak ostatnio a później zmiany na podmęczonego przeciwnika na Lewego i Anglika. Lewy by cały mecz stał

0

kasy nie maja i nikogo nie ściągną a na pewno kogoś wartościowego. Wychowankowie im życie dają

1

@Lewy91 przewrócił sie nie widziałeś. Ferran jak na razie ma 11 bramek i 2 w LM

1

on sie nie nadaje na ten poziom

1

@Onlikox pobawi sie i zejdzie -sa zawodnicy ,którzy formę utrzymują meczowo

0

sprawa jest poważna .Barcelonę mogą czekać poważne konsekwencje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?