1

Atletico 0:2 Barcelona

0

Celta 1:3 Barca

0

@Kurpinho a i owszem ! ;d

0

@Kurpinho jak dla.mmie koszulki są świetne same w sobie tak samo jak i cały czarny komplet bodajze to jest 2

0

@Kyman 31 sierpnia ponoc ma się rozpocząć presezon o ile mnie pamięć nie myli

0

3 brameczki wpadną

4

Ale brama Suarez ❤️

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Troche ciężko mi zrozumieć dlaczego Grizu wszedł za ogarniajacego dziś Fatiego a nie za np. Roberto... Ech

0

@george321213 wszystko pięknie tylko wiało strasznie :c

52

Pozdrowionka z Camp Nou! ❤

0

Napisałem to tak pół żartem pół serio byleby było wiadomo o co chodzi a nie z poprawnością gramatyczna także luz

1

Tak bad away polecam insta Barcy wiele ciekawych tam filmikow i ogolnie vlogasow no i składy dużo wcześniej ;D

0

Nie no tak na VAR nie zwalam tylko luźno myślę czy wgl on wystepuje w tych rozgrywkach i tyle :x a widac ze Barca w tym ustawieniu z takimi pilkarzami nie jest ograna i nie jest to tak jakby jeden wspolny "organizm"

0

No właśnie ja też tak średnio ale przecież jakby był to pewnie nie raz bylby użyty, mimo że nie ogladam meczu po polsku to jeszcze nie uslyszalem żeby komentator wypowiedział słowa VAR także może coś jest na rzeczy no ale sam w 100% nie wiem :x

0

A to nie jest tak że VAR jest tylko w La Liga? I nże nie ma go w Pucharze Króla? Czy sie mylę?

9

Przeciez Lenglet siedzi na ławce a nie w pierwszym :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?