korni20
Dołączył/a: sierpień 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W sumie od biedy jakby la liga była w viaplay to za to 34 zł miesięcznie byłby już full pakiet a tak to teraz żeby wspaniała potężna Barcelonke ogladac to trzeba wykupić eleven i Canal +? Czy jest jakas strona albo pakiet gdzie wszystko jest razem w rozsądnej cenie, żeby nie było jak ostatnio ze człowiek miał te eleveny ale patrząc na to gdzie transmitowana była Barcelona to samo Canal + by wystarczyło xd ktoś ma jakieś informacje czy jakis fajny pakiecik gdzieś się znajdzie w rozsądnej kwocie na Barcelonę ?
0
@PatriBarca ponoć stadion ma wrócić w fife 23 normalnie jako Camp Nou gdzieś coś kiedyś czytałem o ile to nie fejk
0
@sirmatthew tylko folie a nie jakieś szkła na ekran
0
Brzmi fajnie zobaczymy jak to będzie wszystko poukładane
6
No i ruszyła maszyna transferowa! ;D
0
Czyli co dziś 30 to dźwignia z rana jak śmietana ?
0
@totalcrack a to nie było tak że jak Barca go kupowała to wtedy jeszcze coś grał przed transferem ?
0
@Amok97 13 opłaca się brac teraz czasem gdzieś jakas fajna promka się znajdzie a ponoć 14 ma mieć procesor taki jak 13 wiec raczej bym szedł w 13 pro niż potem czekać a nie jest powiedziane ze jakoś mocno wtedy spadnie z ceny
0
COŚ SIĘ DZIEJE !!
1
@VegetaPolska oj tak
2
@Joe_Pesci stfu na te handlowa xd człowiek by w domu albo nad woda posiedział, a handlowa ma sens tylko przed świetami :o
0
@Zoker praca w jebana niedziele handlowa
1
@M4rcinAFC online soccer manager fajna gierka jak nie chce się jakoś dużo czasu poświęcać nawet maja licencje na niektórych zawodników i kluby
0
@Kondziubarca jak na moje już by lepiej wyglądała całkowicie z czarnym herbem
8
Dobrze ze udało mi się być na obecnym Camp Nou to teraz czekać tylko aż zostanie ukończona jego przebudowa i oby ponowne odwiedziny podczas jakiegoś meczu ;D
0
@Fantastyczny Chłopiec kurde napisałbyś za tydzień to bym był xd
11
O No i to brzmi jak ciekawsze rozwiazanie
0
@Janas11224 metro cała seria lux a exodus coś nowego po poprzednikach
4
Wchodzisz na La Ramble poczytać jak się sytuacja rozwinęła z KFC, a tu relacja z jakiegoś finału Ligi Europy
0
Aż meczyk obejrzę
3
@FCB_dimiC jak dopłacić trochę to iPhone 11 jak coś koniecznie z Androidem to Realme GT ME, poco x3 pro albo vivo V21 5G
0
W przypadku równej ilości punktów z Realem to my będziemy wyżej bo lepszy bilans bezpośredni w spotkaniach czy co jest pierwsze brane pod uwagę ?
0
@Cziken26 tak samo druga żółta dla Azjaty po takiej ilości fauli
0
@SzahMatt nie ma już goli na wyjeździe
0
Pomijając fakt że nie gramy dziś mecz wysokich lotów to jak na moje to tam karny na Albie był bo był kopnięty i to go wybiło z rytmu a ten Azjata z eintrachtu tyle fauli po żółtej kartce ze oni powinni grać w 10 i to wszystko przy 1:0 dla nich wiec pewnie wszystko by się inaczej potoczyło ale cóż obyśmy walczyli i wywalczyli ta druga polowe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@eRsko87 jest i wyjaśnienie !
1
@escarabajo po 2 przestałem liczyć
1
@against_modern_football u mnie nawet 7.14 od wczoraj !
0
Nie wiem czy ktoś zauważył ale wreszcie reklamy które się tu wyświetlają maja w fajnym miejscu opcje zamknięcia i da się wreszcie za pierwszym razem w to trafić xD miła odskocznia od tych małych krzyżyków