korni20
Dołączył/a: sierpień 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i zaczynaja chłopaki powoli wracać i wszystko by ładnie zaczynało wyglądać gdyby nie tamta wpadka z interem ;c
15
Pozdrowionka z Warszawy z meczu gdzie na własne oczy przed chwila zobaczyłem piękna bramkę przeciwko prześcieradła ! Vamos Shakhatar !
0
@michal26 24 wychodzi :o
0
@LambiPL No nawet chyba nikt nie ukrywał ze to ma być tylko aktualizacja składów na switcha jak kiedyś było w przypadku nowych fif na PSP
0
@xVENUMx jak taki wybór to na PC jak pociągnie bo zwiększyli wymagania w stosunku do poprzedniej wiec na PC już jest jak na next geny
6
Wreszcie jakas dobra informacja
0
Ciekawe czy z matematyki czy z biologii :o
0
@Jasialdinho najlepiej aplikacja Booksy i heja
0
W sumie to ta klauzula widnieje tylko między klubami czy zawodnik tez ma to w kontrakcie?
8
No i baja oby się nie zatracił i będzie dobrze
0
@Toretto ale hogwarts legacy ma konkretna datę premiery która jest 10 lutego to jest piątek bodajże
1
@mrboom gwint wiedzminska gra karciana
2
Mała poprawka Shakhtar nie grał swojego meczu niestety na Stadionie Narodowym lecz na stadionie Legii przy Łazienkowskiej
1
Fajny meczyk był w Warszawie z celticiem atmosferka jeszcze przez kibiców Szkotów podkręcana gospodarze potencjał na wyjście z grupy z 2 miejsca maja i oby tak było to może na kogoś się jeszcze lepszego na żywo trafi ;D
0
Fajny meczyk gavi Walczak No i alonso lux dziś gra
0
@sonek chociaż dopingujcie głośno jak na Polaków przystało! :D
0
Boje się trochę ze jak Balde dziś w 1 to alba na Bayern chyba ze Alonso będzie :o
0
@budel17 dembele chyba
1
@Kessie film „mięso” No chore gowno jak nie wiem xD
0
@Emhyr zobaczymy jak się będzie na meczach Shakhtaru czy tak to działa xd
0
A ma ktoś ich obliczenia z wcześniejszych sezonów jak to się miało do rzeczywistości ? Bo raczej wydaje mi się ze kiepsko
0
Mowa tu o kimś konkretnym ?
0
@cris2706 ale to masz zwykły pakiet czy przez viaplay ? Ja mam zwykły i jak mówię działa ;D
0
@cris2706 ja tam mam apke Canal plus na tv samsung i śmiga jak szalona wszystkie mecze zawsze bez ścinki ani nic
0
@mateusz1989VeB xD
1
Swoją droga jak na kolejny mecz dojdzie Bellerin i Marcos to na aż 6 rezerwowych z obrony będzie :o to aż za dużo :o chyba ze jeszcze bardziej straci na znaczeniu alba i Pique ciekawe
0
Jak patrzę po instagramie Barcelony to mam wrażenie ze transfer to był ale Billy Hargrove a nie Bellerina xd
0
@Eko140 a to nie zrobili już jakoś tak żeby właśnie ta sytuacja się nie powtórzyła ? Coś miało być robione jak dobrze kojarzę
0
@barcelonaLM No i świetnie
0
Jest już dokładny terminarz LM ? Albo gdzieś dokładne info kiedy dokładnie ma być ? Bo to ze dziś lub jutro to już wiem :o