0

No i zaczynaja chłopaki powoli wracać i wszystko by ładnie zaczynało wyglądać gdyby nie tamta wpadka z interem ;c

15

Pozdrowionka z Warszawy z meczu gdzie na własne oczy przed chwila zobaczyłem piękna bramkę przeciwko prześcieradła ! Vamos Shakhatar !

0

@michal26 24 wychodzi :o

0

@LambiPL No nawet chyba nikt nie ukrywał ze to ma być tylko aktualizacja składów na switcha jak kiedyś było w przypadku nowych fif na PSP

0

@xVENUMx jak taki wybór to na PC jak pociągnie bo zwiększyli wymagania w stosunku do poprzedniej wiec na PC już jest jak na next geny

6

Wreszcie jakas dobra informacja

0

Ciekawe czy z matematyki czy z biologii :o

0

@Jasialdinho najlepiej aplikacja Booksy i heja

0

W sumie to ta klauzula widnieje tylko między klubami czy zawodnik tez ma to w kontrakcie?

8

No i baja oby się nie zatracił i będzie dobrze

0

@Toretto ale hogwarts legacy ma konkretna datę premiery która jest 10 lutego to jest piątek bodajże

1

@mrboom gwint wiedzminska gra karciana

2

Mała poprawka Shakhtar nie grał swojego meczu niestety na Stadionie Narodowym lecz na stadionie Legii przy Łazienkowskiej

1

Fajny meczyk był w Warszawie z celticiem atmosferka jeszcze przez kibiców Szkotów podkręcana gospodarze potencjał na wyjście z grupy z 2 miejsca maja i oby tak było to może na kogoś się jeszcze lepszego na żywo trafi ;D

0

Fajny meczyk gavi Walczak No i alonso lux dziś gra

0

@sonek chociaż dopingujcie głośno jak na Polaków przystało! :D

0

Boje się trochę ze jak Balde dziś w 1 to alba na Bayern chyba ze Alonso będzie :o

0

@budel17 dembele chyba

1

@Kessie film „mięso” No chore gowno jak nie wiem xD

0

@Emhyr zobaczymy jak się będzie na meczach Shakhtaru czy tak to działa xd

0

A ma ktoś ich obliczenia z wcześniejszych sezonów jak to się miało do rzeczywistości ? Bo raczej wydaje mi się ze kiepsko

0

Mowa tu o kimś konkretnym ?

0

@cris2706 ale to masz zwykły pakiet czy przez viaplay ? Ja mam zwykły i jak mówię działa ;D

0

@cris2706 ja tam mam apke Canal plus na tv samsung i śmiga jak szalona wszystkie mecze zawsze bez ścinki ani nic

0

1

Swoją droga jak na kolejny mecz dojdzie Bellerin i Marcos to na aż 6 rezerwowych z obrony będzie :o to aż za dużo :o chyba ze jeszcze bardziej straci na znaczeniu alba i Pique ciekawe

0

Jak patrzę po instagramie Barcelony to mam wrażenie ze transfer to był ale Billy Hargrove a nie Bellerina xd

0

@Eko140 a to nie zrobili już jakoś tak żeby właśnie ta sytuacja się nie powtórzyła ? Coś miało być robione jak dobrze kojarzę

0

@barcelonaLM No i świetnie

0

Jest już dokładny terminarz LM ? Albo gdzieś dokładne info kiedy dokładnie ma być ? Bo to ze dziś lub jutro to już wiem :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?