4

Słychać pękające dupska madryciaków

1

@Mixtape No i teraz po tym meczu można powiedzieć ze FIFA to jednak mocno jest realistyczna xD jeszcze kilku wylewów by brakowało i mamy wszystko

0

@Szreko dla mnie sezon 3 serialu wiedźmin jest najlepszy z tych wszystkich 3 i mi najbardziej siada i dużo już jest z książek, które wszystkie przeczytałem
Mi tam serialik fajnie siada prócz kilku momentów w 2 sezonie

0

@cules100pro dobrze ze powtoreczki można online obejrzeć jak się wstanie po 8

0

@MesQueUnClub_87 chyha ze ktoś zna wszystkie te pakiety jakoś razem w miarę sensownych pieniążkach ?

0

W tym roku tez ligę hiszpańska ma Canal plus + eleveny ? I żeby ligę mistrzów ogladac to i Polsat sport premium by się przydał czy coś się zmieniło od tego sezonu ?

0

@koziar Estonia mnie zaciekawiła

0

@FCB_dimiC nie trzeba. Przynajmniej w euro RTV AGD i sinsay

0

Wie ktoś czy i gdzie obejrzę mecz Barca PSG 6;1 z polskim komentarzem?

1

@Kgorecki2500 ja tam również obejrzę szkoda że nie jest to typowo na podstawie książki tylko jej adaptacja ale zawsze coś nowego w tym uniwersum a to zawsze fajne oczywiście pomijam fakt absurdalnego wiadomego enta-drzewca z 2 sezonu

0

Wie ktoś coś więcej o tym co ma zastąpić fife w tym roku ? To EA sports FC ? Niby premierę ma mieć w połowie lipca a żadnego większego info

0

@Kidd to o jakieś wojnie światowej czy po prostu tematyka wojenna ?

19

„Mam nadzieje ze nie wycieknie to do prasy” cóż xd

0

@macio_944 wiadomo jaka cena i czy opłaca się przechodzić podstawkę teraz czy czekać na wszystko do września i wtedy ?

0

Przy takim układzie tabeli i fakcie że Sevilla wygrała LM to Bilbao będzie miało europejskie puchary ? Czy jak to działa ?

2

@Muhitos a No i klasunia dzięki bo nie skojarzyłem faktów z Espanolem

3

W sumie to o co chodzi?

0

@gumaz 15 jak szef

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@neymar77 a chyba ze tak to faktycznie patola

0

@neymar77 hm dzięki za info ale nie wiem czemu całość odbywa się na tle rasistowskim już bez przesady wszedzie wrzucać w tego typu sprawy

0

Za co vinicius dostał czerwona kartkę ? Ciekawe ile meczy dostanie kary xd

0

@Salchent również daje 9/10 szkoda tylko ze to już po całości kino akcji a nielegalne wyścigi uliczne to echo dalekiej przeszłości xd ale filmik fajny jeszcze w kinie siada jak złoto

2

Mimo ze normalnie leci w najwyżej jakości TVP sport online to ciagle mi się kręci to kółeczko po środku xd wyłączone i włączone zastopowane i tez nic xd ktoś tez tak ma ?

0

Jak to z tym Neymarem wczoraj było ? Przyjechał z chłopakami na kluby poszedł i teraz co już powrot czy autokar prowadzi xd

0

@ronni37 czemu zakończyć serie ? Ponoć 11 cześć ma być ta ostatnia ;p

1

Największym argumentem przemawiającym na korzyść City jest fakt ze klątwa szamanów została wreszcie zdjęta i klub z Manchesteru zgarnia LM w tym roku z czystym sumieniem

4

@VamosVamos mecze są tylko w hiszpańskiej przerwa przez finał PK

0

@LM10GOAT piękne czasy jak i obrazek

0

A jeżeli najszybciej będzie można wywalczyć mistrzostwo z Realem Sociedad to wtedy tez w kolejnym meczu czy w tym będzie naszykowany ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?