korni20
Dołączył/a: sierpień 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Słychać pękające dupska madryciaków
1
@Mixtape No i teraz po tym meczu można powiedzieć ze FIFA to jednak mocno jest realistyczna xD jeszcze kilku wylewów by brakowało i mamy wszystko
0
@Szreko dla mnie sezon 3 serialu wiedźmin jest najlepszy z tych wszystkich 3 i mi najbardziej siada i dużo już jest z książek, które wszystkie przeczytałem
Mi tam serialik fajnie siada prócz kilku momentów w 2 sezonie
0
@cules100pro dobrze ze powtoreczki można online obejrzeć jak się wstanie po 8
0
@MesQueUnClub_87 chyha ze ktoś zna wszystkie te pakiety jakoś razem w miarę sensownych pieniążkach ?
0
W tym roku tez ligę hiszpańska ma Canal plus + eleveny ? I żeby ligę mistrzów ogladac to i Polsat sport premium by się przydał czy coś się zmieniło od tego sezonu ?
0
@koziar Estonia mnie zaciekawiła
0
@FCB_dimiC nie trzeba. Przynajmniej w euro RTV AGD i sinsay
0
Wie ktoś czy i gdzie obejrzę mecz Barca PSG 6;1 z polskim komentarzem?
1
@Kgorecki2500 ja tam również obejrzę szkoda że nie jest to typowo na podstawie książki tylko jej adaptacja ale zawsze coś nowego w tym uniwersum a to zawsze fajne oczywiście pomijam fakt absurdalnego wiadomego enta-drzewca z 2 sezonu
0
Wie ktoś coś więcej o tym co ma zastąpić fife w tym roku ? To EA sports FC ? Niby premierę ma mieć w połowie lipca a żadnego większego info
0
@Kidd to o jakieś wojnie światowej czy po prostu tematyka wojenna ?
19
„Mam nadzieje ze nie wycieknie to do prasy” cóż xd
0
@macio_944 wiadomo jaka cena i czy opłaca się przechodzić podstawkę teraz czy czekać na wszystko do września i wtedy ?
0
Przy takim układzie tabeli i fakcie że Sevilla wygrała LM to Bilbao będzie miało europejskie puchary ? Czy jak to działa ?
2
@Muhitos a No i klasunia dzięki bo nie skojarzyłem faktów z Espanolem
3
W sumie to o co chodzi?
0
@gumaz 15 jak szef
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@neymar77 a chyba ze tak to faktycznie patola
0
@neymar77 hm dzięki za info ale nie wiem czemu całość odbywa się na tle rasistowskim już bez przesady wszedzie wrzucać w tego typu sprawy
0
Za co vinicius dostał czerwona kartkę ? Ciekawe ile meczy dostanie kary xd
0
@Salchent również daje 9/10 szkoda tylko ze to już po całości kino akcji a nielegalne wyścigi uliczne to echo dalekiej przeszłości xd ale filmik fajny jeszcze w kinie siada jak złoto
2
Mimo ze normalnie leci w najwyżej jakości TVP sport online to ciagle mi się kręci to kółeczko po środku xd wyłączone i włączone zastopowane i tez nic xd ktoś tez tak ma ?
0
Jak to z tym Neymarem wczoraj było ? Przyjechał z chłopakami na kluby poszedł i teraz co już powrot czy autokar prowadzi xd
0
@ronni37 czemu zakończyć serie ? Ponoć 11 cześć ma być ta ostatnia ;p
1
Największym argumentem przemawiającym na korzyść City jest fakt ze klątwa szamanów została wreszcie zdjęta i klub z Manchesteru zgarnia LM w tym roku z czystym sumieniem
4
@VamosVamos mecze są tylko w hiszpańskiej przerwa przez finał PK
0
@LM10GOAT piękne czasy jak i obrazek
0
A jeżeli najszybciej będzie można wywalczyć mistrzostwo z Realem Sociedad to wtedy tez w kolejnym meczu czy w tym będzie naszykowany ?