korni20
Dołączył/a: sierpień 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dawidfcb1998 na transfermarkcie ma 80 ;p
0
@Kgorecki2500 ooooo klasyk ;D jak ona się nazywała ?
0
@RosjaninBut swoją drogą ciekawe jak duża ilość SSmanow i im podobnych żyło sobie w spokoju w różnych krajach
0
@budel17 jak wleci to dasz znaka ? ;p
1
Wie ktoś o której będzie ta aktualizacja Fallout 4 na NEXT gen ? Jest info że dziś ale 14:38 a ani widu ani słychu
3
@Andy83 xd chyba inny mecz oglądaliśmy
0
@MateS byłem na pierwszych 2 meczach cwiercfinalowych w multikinie (polecanko fotele z podnóżkiem) w tym sezonie Barcy i Realu i na lajcie beka była z Madrytu i Paryża w salowej kinie grana i na lajcie wszystko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i klasa skład jak przed rewanżem idealny
0
@mientusek1407 wirtualna to obsługuje bodajże tylko Orange i T-Mobile masz wirtualną kartę umieszczoną i możesz dzwonić i pisać SMS bez telefonu przy sobie jak masz Apple watcha z wersją z cellularem
0
@mientusek1407 44 mm mam, 45 jest w 9. Wygodny, a ładuje różnie zależy od zużycia średnio co półtora/dwa dni bez włączonej esimki, a z nią około dzień wystarcza.
1
To co jutro w 1 składzie christiansen Roberto torres felix i roque? 2 pierwszych i tak nie zagra z PSG w tak to chociaż jakaś rotacja by wleciała
0
@Tarins pewnie dlatego jest obunożny xd
0
@mientusek1407 bierz SE, nie jest aż tak gorszy od 9 jeżeli przeżyjesz między innymi brak AOD. Ja mam od roku SE 2 gen z cellularem i spoko śmiga, polecanko
1
@Emhyr Sieste mają xd
1
@aspr1me jak na wikinga przystało !
5
@skubi99 i to jeszcze przeciwko śmiesznemu PSG
0
@Emhyr ponoć ostatnio gdzieś było info że nie będzie, skończy się na 3 ekranach
0
@Koorsik jakie tam kolejne opłaty wprowadzili?
0
@Benz polecanko jak i dodatek do niego
0
@MeAndSwan fajniutko ładniutko tylko czekać ! :D a tak swoją drogą to co to jest tam na dachu? Rynna czy inna zjeżdżalnia xd
0
O strona ożywiona! Nowe chomiki na stanie !
3
Dla mnie świetna
0
@Antimadridista_WR w euro RTV AGD kupisz
3
A nie powinno być zamiast ćwierć to polfinalu ?
0
Kiedy będą znane dokładne terminy ćwierćfinałów ? Kto i kiedy :o
2
Ruszyła maszyna !
0
Do trzech razy sztuka jest i fermin!
0
Zostawię komentarz może wątek się rozwinie bo wygląda to ciekawie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika