1

@Dawidfcb1998 na transfermarkcie ma 80 ;p

0

@Kgorecki2500 ooooo klasyk ;D jak ona się nazywała ?

0

@RosjaninBut swoją drogą ciekawe jak duża ilość SSmanow i im podobnych żyło sobie w spokoju w różnych krajach

0

@budel17 jak wleci to dasz znaka ? ;p

1

Wie ktoś o której będzie ta aktualizacja Fallout 4 na NEXT gen ? Jest info że dziś ale 14:38 a ani widu ani słychu

3

@Andy83 xd chyba inny mecz oglądaliśmy

0

@MateS byłem na pierwszych 2 meczach cwiercfinalowych w multikinie (polecanko fotele z podnóżkiem) w tym sezonie Barcy i Realu i na lajcie beka była z Madrytu i Paryża w salowej kinie grana i na lajcie wszystko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i klasa skład jak przed rewanżem idealny

0

@mientusek1407 wirtualna to obsługuje bodajże tylko Orange i T-Mobile masz wirtualną kartę umieszczoną i możesz dzwonić i pisać SMS bez telefonu przy sobie jak masz Apple watcha z wersją z cellularem

0

@mientusek1407 44 mm mam, 45 jest w 9. Wygodny, a ładuje różnie zależy od zużycia średnio co półtora/dwa dni bez włączonej esimki, a z nią około dzień wystarcza.

1

To co jutro w 1 składzie christiansen Roberto torres felix i roque? 2 pierwszych i tak nie zagra z PSG w tak to chociaż jakaś rotacja by wleciała

0

@Tarins pewnie dlatego jest obunożny xd

0

@mientusek1407 bierz SE, nie jest aż tak gorszy od 9 jeżeli przeżyjesz między innymi brak AOD. Ja mam od roku SE 2 gen z cellularem i spoko śmiga, polecanko

1

@Emhyr Sieste mają xd

1

@aspr1me jak na wikinga przystało !

5

@skubi99 i to jeszcze przeciwko śmiesznemu PSG

0

@Emhyr ponoć ostatnio gdzieś było info że nie będzie, skończy się na 3 ekranach

0

@Koorsik jakie tam kolejne opłaty wprowadzili?

0

@Benz polecanko jak i dodatek do niego

0

@MeAndSwan fajniutko ładniutko tylko czekać ! :D a tak swoją drogą to co to jest tam na dachu? Rynna czy inna zjeżdżalnia xd

0

O strona ożywiona! Nowe chomiki na stanie !

3

Dla mnie świetna

0

@Antimadridista_WR w euro RTV AGD kupisz

3

A nie powinno być zamiast ćwierć to polfinalu ?

0

Kiedy będą znane dokładne terminy ćwierćfinałów ? Kto i kiedy :o

2

Ruszyła maszyna !

0

Do trzech razy sztuka jest i fermin!

0

Zostawię komentarz może wątek się rozwinie bo wygląda to ciekawie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?