0

@Tomo1989 to dlatego ze mini zwykle 13 maja średnia baterie a w mini jest na tyle mała ze takie ladowanie to normalne ja mam zwykła 13 i ładuje raz dziennie przy użytkowaniu troszeczkę więcej niż przeciętnie mimo ze kondycję mam na poziomie 89% polecam włączyć oszczędzanie baterii tam gdzie się patrzy na kondycję w użytkowaniu się praktycznie nic nie zmieni a dłużej na baterii wytrzyma No i aktualizacje systemu ;d

0

@Tomo1989 jeżeli masz mini i używasz długo to normalne jak masz jakis nowy typu 13 chociażby to raz dziennie zazwyczaj trzeba No i można zobaczyć jaka masz kondycję baterii

0

@RosjaninBut a czemu tak właściwie nałożono na nich takie kary przez później panujący komunistyczny rzad ? Pytam bo nie wiem

2

Bialas New album

0

@Janas11224 świetny polecanko

0

@Alvarinho czyli Montjuic ? ;p

1

@Barca1992 nie muszę ogladac tego filmiku żeby stwierdzić ze sama wypowiedz jest zapewne debilna bądź abstrakcyjna gdyż powyższy Pan Robert Telus mieszka praktycznie w moim rodzinnym mieście a dokładniej mieszka w małej wsi obok No i cóż No zawsze PIS itd itd

1

@LionelM95 mam tak samo z discordem na telefon tylko tam wola potwierdzenie mailowo

1

@jeyx77x tylko rynsztunek szkoły kota ja już po wyczyszczeniu skellige i po fabule głównej po raz 4 teraz czas na dodatki i dalsze czyszczenie :d

0

@Rust_Cohle nie spojleruj !

0

@MikusBarca hm dziwne ja mam zwykła 13 i aparat rewelacyjny chyha ze ktoś chce robić mocny zoom to wtedy średnio

0

@korni20 wiec dziwne by było w tym przypadku żeby Ci pracodawca podatek dochodowy odprowadzał

2

@Reviven poniżej 26 roku życia dla wszystkich bez znaczenia czy do student czy uczeń przysługuje zerowy PIT tak wiec nie płacisz podatku dochodowego wiec i nici ze zwrotu lub dopłat

0

Co to za jakieś dziwne kursy na głównej ? 10 na Barce ? Trochę kusi

0

@Squer_FCB nic mnie już nie zdziwi po pewnych decyzjach jak chociażby z Lewandowskim

0

Jak obstawiacie Araujo będzie na klasyk dostępny ? Jak na moje to za taki faul jeden mecz (?) dostanie

0

@dynamite po pierwszym sushi wiedziało się już ze jest kozackie robione przez ogarnięta osobę albo w dobrej restauracji świetne jak kiedyś chciałem na szybko zjeść z marketu to myślałem ze wyrzucę prawie nie czuć ze to świetne świeże sushi w porównaniu z tym restauracyjnym

0

@korni20 i ten ich napis na końcu „zawsze na bieżąco”

0

Jeju xD ale miałem majntfaka siedzę sobie kulturalnie w metrze a tam na tych tv jakieś newsy z Polsat News patrzę czytam a tam piszą o mistrzostwach świata w nożna w Katarze ze po dzisiejszym meczu klęske ponieśli (jak dobrze pamietam) Belgowie a awans do 1/8 utrudnili sobie bodajże Japonce a ja w szoku ze to metro to podróżuje w jakimś tunelu czasoprzestrzennym czy jaki czort i ponownie grudzień i znów czeka nas wielki finał a tu jednak marzec i el clasico za kilka dłuższych chwil

26

@Mow_mi_Douglas 18 lat to może i miał 18 lat temu xd

0

Gdzie można ogladac Kings league ? Ronaldinho jednak jak magnes

0

0

@Matheo123 cyk ubezpieczenie i byłoby z głowy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JordiAlbion to od marca na te chwile ciagle 34

0

@kuz No tak ale teraz jest 34 zł to jak sie wykupi na miesiąc to do 16 będzie marca

0

Chce ktoś się złożyć na viaplay ? Ponoć 2 osoby mogą jednocześnie w tym samym czasie korzystać koszt to 34 zł wiec wyjdzie po 17 zł jak ktoś chce to priv zapraszam akurat starczy na te 2 mecze i w przypadku wygranej na kolejne 2 bo są 9 i 16 marca

1

@AduŚ07 z wyglądu to jak połączenie Raphini i Araujo Ronalda

0

Ma ktoś viaplay ? Mogę np w czwartek o 21 mecz barcy odpalić który był o 18:45 ?

0

Canal plus z elevenami i Polsat sport premium na pół roku za 470 zł… ktoś zna jaka alternatywę albo chociaż same eleveny i Canal ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?