0

Jak 1 mecz ligowy jest na Canal + to powtórka meczu będzie w niedziele na elevenie?

0

Dobra to zaczynajac już te karuzele to ma ktoś linka ?

0

@Ziemny zobaczysz jak się będą spuszczali w polskich mediach jak nie będzie 9 u lewego albo nawet jak i będzie xd

0

Posiada ktoś konto gdzie można jutro meczyk obejrzeć albo żeby wykupić w kilka osób czy ile tam się maksymalnie da ?

1

To Barcelona już leci do Nowego Yorku ? Czy gdzie gra z realem ? Albo jakis plan tego tournee ktoś ma prócz rozpiski meczowej ?

4

XD specjalnie pakiet kupiony psu w dupe

0

@Arczek2001 wyczuli pieniądz xd

4

Nawalili tych reklam na tym elevenie ja w szoku ze aż tyle o tej godzinie xD

0

Ale będzie oglądane ojoj dobrze że na elevenie jest człowiek aż się stęsknił za Barca :o

0

@clyde nie wiem czy cały czas jest ale w 10 w karierze zawodnika była taka kamera właśnie

1

@szymonekk na fb była kiedyś taka gra I am playr czy jakoś tak się nazywała była świetna z nagranymi filmikami z ludzkimi aktorami ajaj to był fenomen aż by się zagrało w to raz jeszcze ;c

1

@Katalonbar podpinam się pod pytanie albo czy gdzieś rozsądnie za pół darmo idzie tournee zobaczyć ?

1

@Maciej1078 tak w futsalu tez jest

0

@damian16161212 wszystko zależy jaka ta yerbe pijesz są różne rodzaje ja to chyba z 5 różnych piłem zanim trafiłem na taka co się podoba jak dla mnie lux sprawa lekkość na żołądku ogólnie jakoś tak przyjemniej i lżej się człowiek czuje cukier ograniczony No bajka

0

O której ten lewy ma być w USA przejść badania i fichado juz takie kompletne ma być z podpisaniem umowy i oficjalnym włączeniem Lewego do kadry ?

0

Najlepiej jak najszybciej żeby obejrzeć na świeżo nie znając wyniku

0

Kojarzy ktoś jak to było z transmisjami meczy Barcy ? Przykładowo jakby był bądź nie 1 mecz ligowy Barcelony na eleven to czysto teoretycznie drugiego dnia w rozsądnych godzinach jest np powtórka ?

0

@BaroPodertos xavinieta

1

No i po transferze…

0

@Ojciec5tkidzieci napisane ze od sierpnia a pierwszy mecz 4 września na grafice xd

0

6

Dobra już miałem jechać po socjalach Barcelony że słabo ogłoszone ale widać że fajnie i ciekawie zrobili to z tymi filmikami że każdy coraz to więcej „tajemnicy” odkrywa

1

Wszystko fajnie ale jeszcze żeby prezentacja była lux i będzie bomba

0

@VegetaPolska czyli jaka ?

0

Kiedy jest ogłoszenie naszej kadry na wylot na tournee ?

5

@Kondziubarca pyk pyk pyk jak z karabinku

0

Wiadomo coś o tej kontuzji Ferrana ? Kiedy ma wrócić w 100% czy jak to tam ?

1

@against_modern_football o No i to już brzmi troszkę bardziej sensowniej

0

@Bobo25 liga mistrzów to zazwyczaj kilka występów w miesiącu zazwyczaj około 2 a za sama tyle dawać to wole skupić się na lidze a LM na necie gdzieś

0

@Roobo według mnie jakbyśmy mieli chwytać się doniesień to bardziej chora kwota jest ta za Pewnego Brazylijczyka z BPL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?