korni20
Dołączył/a: sierpień 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak 1 mecz ligowy jest na Canal + to powtórka meczu będzie w niedziele na elevenie?
0
Dobra to zaczynajac już te karuzele to ma ktoś linka ?
0
@Ziemny zobaczysz jak się będą spuszczali w polskich mediach jak nie będzie 9 u lewego albo nawet jak i będzie xd
0
Posiada ktoś konto gdzie można jutro meczyk obejrzeć albo żeby wykupić w kilka osób czy ile tam się maksymalnie da ?
1
To Barcelona już leci do Nowego Yorku ? Czy gdzie gra z realem ? Albo jakis plan tego tournee ktoś ma prócz rozpiski meczowej ?
4
XD specjalnie pakiet kupiony psu w dupe
0
@Arczek2001 wyczuli pieniądz xd
4
Nawalili tych reklam na tym elevenie ja w szoku ze aż tyle o tej godzinie xD
0
Ale będzie oglądane ojoj dobrze że na elevenie jest człowiek aż się stęsknił za Barca :o
0
@clyde nie wiem czy cały czas jest ale w 10 w karierze zawodnika była taka kamera właśnie
1
@szymonekk na fb była kiedyś taka gra I am playr czy jakoś tak się nazywała była świetna z nagranymi filmikami z ludzkimi aktorami ajaj to był fenomen aż by się zagrało w to raz jeszcze ;c
1
@Katalonbar podpinam się pod pytanie albo czy gdzieś rozsądnie za pół darmo idzie tournee zobaczyć ?
1
@Maciej1078 tak w futsalu tez jest
0
@damian16161212 wszystko zależy jaka ta yerbe pijesz są różne rodzaje ja to chyba z 5 różnych piłem zanim trafiłem na taka co się podoba jak dla mnie lux sprawa lekkość na żołądku ogólnie jakoś tak przyjemniej i lżej się człowiek czuje cukier ograniczony No bajka
0
O której ten lewy ma być w USA przejść badania i fichado juz takie kompletne ma być z podpisaniem umowy i oficjalnym włączeniem Lewego do kadry ?
0
Najlepiej jak najszybciej żeby obejrzeć na świeżo nie znając wyniku
0
Kojarzy ktoś jak to było z transmisjami meczy Barcy ? Przykładowo jakby był bądź nie 1 mecz ligowy Barcelony na eleven to czysto teoretycznie drugiego dnia w rozsądnych godzinach jest np powtórka ?
0
@BaroPodertos xavinieta
1
No i po transferze…
0
@Ojciec5tkidzieci napisane ze od sierpnia a pierwszy mecz 4 września na grafice xd
0
@against_modern_football klasa!
6
Dobra już miałem jechać po socjalach Barcelony że słabo ogłoszone ale widać że fajnie i ciekawie zrobili to z tymi filmikami że każdy coraz to więcej „tajemnicy” odkrywa
1
Wszystko fajnie ale jeszcze żeby prezentacja była lux i będzie bomba
0
@VegetaPolska czyli jaka ?
0
Kiedy jest ogłoszenie naszej kadry na wylot na tournee ?
5
@Kondziubarca pyk pyk pyk jak z karabinku
0
Wiadomo coś o tej kontuzji Ferrana ? Kiedy ma wrócić w 100% czy jak to tam ?
1
@against_modern_football o No i to już brzmi troszkę bardziej sensowniej
0
@Bobo25 liga mistrzów to zazwyczaj kilka występów w miesiącu zazwyczaj około 2 a za sama tyle dawać to wole skupić się na lidze a LM na necie gdzieś
0
@Roobo według mnie jakbyśmy mieli chwytać się doniesień to bardziej chora kwota jest ta za Pewnego Brazylijczyka z BPL