korni20
Dołączył/a: sierpień 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@eRsko87 to czemu ostatnio na Camp nou na meczu kobiet było 91 553 kibiców? :o
0
Jak wszystkie wejściówki czyli będzie 99 354 osób czy nie udostępniają na full stadion z jakiegoś powodu wie ktoś coś ?
1
@bartas97 dziwna nazwa tej piłki taka mała wpadająca w pamięć xd
1
@JimMorrisonFCB @TheNekro94 Dzieki wielkie Panowie! Skutecznie odsunęliście mój pomysł z postawieniem na Argentynę która sobie darowałem i zmieniłem trochę kuponik i jak się okazało na zwycięski bo 300 wpadło :D Dzięki wielkie!
(Jakby ktoś pytał jakie to były mecze to:
Anglia - WKS (wygrana Anglii 1.52)
Peru - Paragwaj (wygrana Peru 1.53)
Wenezuela - Kolumbia (wygrana Kolumbii 1.63)
Boliwia - Brazylia (powyżej 1.5 bramki 1.25)
Szwajcaria - Kosowo (powyżej 1.5 bramki 1.26)
I w ten sposób bonus na klubowa piłkę 50zl od fortunki odebrane za frajer ;)
0
@priest9999 niby tak ale wydaje mi się ze Argentyna chce pokazać ze jest mocna oczywiście No tu jest wielka loteria jak według mnie jak w większości meczów reprezentacji ale promka na fortunie gdzie dają 100% od depozytu można potraktować te repry jako o może wejdzie bo nie wiem czy coś ciekawszego się na dziś znajdzie a hajsikcz bonusu zainwestować w obstawienie meczy klubowych
0
Ciekawa promocja na fortunie postawiła mnie w stan zaciekawienia do obstawienia dzisiejszych albo raczej nocnych meczy
Wenezuela - Kolumbia (wygrana Kolumbii 1.66)
Peru - Paragwaj (wygrana Peru 1.54)
Boliwia - Brazylia (wygrana Brazylii 1.57)
Ekwador - Argentyna (wygrana Argentyny 2.05)
Całkowity kurs: 8.23
Jakieś opinie ?
I nie chodzi mi o takie żeby nie obstawiać bo to syf itd tylko czy ktoś siedzący w tym może wyrazić swoją opinie czy coś tu może pójść nie tak pomijając oczywiście opcje obsrania zbroi i jakieś mini niespodzianki
0
@barteq poco to jest od rodziny Xiaomi ta sama fabryka ta sama nakładka MIUI wiec i obsługuje się tak samo dobre telefony budżetowe lepsze od Xiaomi bo nie maja nawalone reklam w ustawieniach i gdzie się da jak maja to w zwyczaju Xiaomi a korzysta się praktycznie identycznie
0
@barteq poco x3 pro jak fajna okazja to i z wersja 8/256 się uda na lajcie
2
I ten Bale xDDDDDD
3
@AduŚ07 ale Araujo teraz będzie miał wyjazd na reprezentacje i tam mecze a Pique ma 2 tygodnie spokoju wiec odpocznie
0
@msmsms tak mówią
1
@MrPGG to samo miałem xd
2
I co z tym Spotify ? Ktoś coś wie ? Już po 21 przecież xd
17
Dest bardziej zasłużył jak na moje
1
https://fb.watch/brJuwAtLih/
Fajnie się tam bawią xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@P33ck mundial w połowie
sezonu to totalna porażka jak na moje ale cóż widać co się liczy dla niektórych najbardziej od dłuższego czasu $$$
5
@LuQa_ z Rayo Vallecano
13
Na napoli się bardziej przyda
0
@Huck 12 się nie opłaca bo mniej trzyma baterie niż taka 11 nawet wiec polecam predzej 13 której sam jestem użytkowaniem i zakup telefonu na minimum 5 lat
0
@Tridente2015 otototo
2
@Jestjakjest a właśnie ze się je jest nawet w Barcelonie świetna restauracja PolkaBAR gdzie są miedzy innymi pierogi wiec kto wie
17
„Espanyol robi herbatę w wodzie po pierogach”
0
@LioMessi10 dobreziele.pl polecanko
0
@IronSanHybrid najlepsze ze remix tej piosenki autorstwa dj Witkowskiego lepiej siada i ma więcej wyświetleń
1
@PawkoFCB tez bym chętnie się dowiedział jak ktoś coś wie
10
No i torres jak go przyklepią
2
@Kz1234 króciutko przycięta i jazdunia
1
@Bunk420 wydawało mi się ze na tego typu stadionach jest swego rodzaju płyta betonowa albo coś dzięki czeku ta murawa jest ogrzewana bo głębsza dziurę to ja mogę w ogródku wykopać xd
0
Troszkę nie potrafię sobie wyobrazić szczerze jak ma wyglądać obniżenie murawy