1

@eRsko87 to czemu ostatnio na Camp nou na meczu kobiet było 91 553 kibiców? :o

0

Jak wszystkie wejściówki czyli będzie 99 354 osób czy nie udostępniają na full stadion z jakiegoś powodu wie ktoś coś ?

1

@bartas97 dziwna nazwa tej piłki taka mała wpadająca w pamięć xd

1

@JimMorrisonFCB @TheNekro94 Dzieki wielkie Panowie! Skutecznie odsunęliście mój pomysł z postawieniem na Argentynę która sobie darowałem i zmieniłem trochę kuponik i jak się okazało na zwycięski bo 300 wpadło :D Dzięki wielkie!

(Jakby ktoś pytał jakie to były mecze to:
Anglia - WKS (wygrana Anglii 1.52)
Peru - Paragwaj (wygrana Peru 1.53)
Wenezuela - Kolumbia (wygrana Kolumbii 1.63)
Boliwia - Brazylia (powyżej 1.5 bramki 1.25)
Szwajcaria - Kosowo (powyżej 1.5 bramki 1.26)
I w ten sposób bonus na klubowa piłkę 50zl od fortunki odebrane za frajer ;)

0

@priest9999 niby tak ale wydaje mi się ze Argentyna chce pokazać ze jest mocna oczywiście No tu jest wielka loteria jak według mnie jak w większości meczów reprezentacji ale promka na fortunie gdzie dają 100% od depozytu można potraktować te repry jako o może wejdzie bo nie wiem czy coś ciekawszego się na dziś znajdzie a hajsikcz bonusu zainwestować w obstawienie meczy klubowych

0

Ciekawa promocja na fortunie postawiła mnie w stan zaciekawienia do obstawienia dzisiejszych albo raczej nocnych meczy

Wenezuela - Kolumbia (wygrana Kolumbii 1.66)
Peru - Paragwaj (wygrana Peru 1.54)
Boliwia - Brazylia (wygrana Brazylii 1.57)
Ekwador - Argentyna (wygrana Argentyny 2.05)

Całkowity kurs: 8.23
Jakieś opinie ?
I nie chodzi mi o takie żeby nie obstawiać bo to syf itd tylko czy ktoś siedzący w tym może wyrazić swoją opinie czy coś tu może pójść nie tak pomijając oczywiście opcje obsrania zbroi i jakieś mini niespodzianki

0

@barteq poco to jest od rodziny Xiaomi ta sama fabryka ta sama nakładka MIUI wiec i obsługuje się tak samo dobre telefony budżetowe lepsze od Xiaomi bo nie maja nawalone reklam w ustawieniach i gdzie się da jak maja to w zwyczaju Xiaomi a korzysta się praktycznie identycznie

0

@barteq poco x3 pro jak fajna okazja to i z wersja 8/256 się uda na lajcie

2

I ten Bale xDDDDDD

3

@AduŚ07 ale Araujo teraz będzie miał wyjazd na reprezentacje i tam mecze a Pique ma 2 tygodnie spokoju wiec odpocznie

0

@msmsms tak mówią

1

@MrPGG to samo miałem xd

2

I co z tym Spotify ? Ktoś coś wie ? Już po 21 przecież xd

17

Dest bardziej zasłużył jak na moje

1

https://fb.watch/brJuwAtLih/
Fajnie się tam bawią xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@P33ck mundial w połowie
sezonu to totalna porażka jak na moje ale cóż widać co się liczy dla niektórych najbardziej od dłuższego czasu $$$

5

@LuQa_ z Rayo Vallecano

13

Na napoli się bardziej przyda

0

@Huck 12 się nie opłaca bo mniej trzyma baterie niż taka 11 nawet wiec polecam predzej 13 której sam jestem użytkowaniem i zakup telefonu na minimum 5 lat

0

@Tridente2015 otototo

2

@Jestjakjest a właśnie ze się je jest nawet w Barcelonie świetna restauracja PolkaBAR gdzie są miedzy innymi pierogi wiec kto wie

17

„Espanyol robi herbatę w wodzie po pierogach”

0

@LioMessi10 dobreziele.pl polecanko

0

@IronSanHybrid najlepsze ze remix tej piosenki autorstwa dj Witkowskiego lepiej siada i ma więcej wyświetleń

1

@PawkoFCB tez bym chętnie się dowiedział jak ktoś coś wie

10

No i torres jak go przyklepią

2

@Kz1234 króciutko przycięta i jazdunia

1

@Bunk420 wydawało mi się ze na tego typu stadionach jest swego rodzaju płyta betonowa albo coś dzięki czeku ta murawa jest ogrzewana bo głębsza dziurę to ja mogę w ogródku wykopać xd

0

Troszkę nie potrafię sobie wyobrazić szczerze jak ma wyglądać obniżenie murawy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?