1

@shahman to jest ta słynna twarda angielska piłka

0

@MESSIah16 Arabia to wyżej sra niż dupe ma

0

@Deviler a jeżeli Meksyk wygrywa to nie będziemy mieli awansu ?

0

@ranger3120 chyba katar potrzebował

4

Czyli pewnie tez z automatu najmłodszym który bramkę strzelił

0

Jaka najlepsza formacja do fut i dlaczego ;p

0

@Deviler w jakim trybie taka opcja ?

0

@junior1905 samsung S20 fe za 1999 albo coś z jabłuszkiem

0

@Hasszz jakie np?

0

@Matheo11 o podpinam się pod pytanie bo wyjazd ciekawy

0

@koziar albo game pass wtedy wlatuje włącznie z ea play

0

@Gappeq dla mnie to z perfumerii z najrozsądniejszymi cenami to było Notino i stamtąd zawsze kupowałem

1

Wie ktos kiedy będzie można kupić bilety na ligę Europy Shakhtara ? Albo jaka kwota mniej więcej może być

0

Baliście się tej Marsylii a nawet w LE jej nie będzie

3

Tak szczerze miałem tego meczu nie ogladac ale jak nie zagra Lewandowski to aż mnie zaciekawiło jak to będzie wyglądało

19

Miłe fajne słowa i aż piękna ciepła nostalgia wleciała

1

@Crystal37 najpierw są mecze bezpośrednie a potem bilans bramkowy a jedno i drugie jest na korzyść zespołu z Ukrainy

0

Czyli co 2 listopada jak u „siebie” Shakhtar wygra to awansik ? ;d ale będzie meczycho

0

@bixmix nikt nie napisał u góry to podpowiem tylko ze jesteś do tylu bo taki przepis już nieobowiazuje na spokoju można grać w LM a w zimie zmienić klub i w jego barwach dalej grać w LM

1

Dobrze ze wczoraj ten rekord nie został zaprzepaszczony :o

0

Swoją droga gdzieś jeszcze miałem ss nawet nie wiem czy nie sprzed 6 lat gdzie było napisane ze właśnie owy Moukoko czaruje i dominuje wśród swojej i wyższych kategorii wiekowych i ciekawe ze wtedy nikt z większych klubów go nie obserwował mimo ze trochę już ciśnie w BVB w „seniorach”

1

@kryhaa i tak jakoś tak się tego mniej czuje

0

@hayek mówię naturalnie z perspektywy własnej osoby zamieszkującej w Polsce gdzie w danej chwili jest pozna jesień/zima ;D

1

Hitem są ludzie którzy twierdzą ze MŚ w zimę to dobry pomysł

0

@Trexas Xiaomi buds 3 pro

0

@michal26 pewnie masz słabszy moduł wi fi w telefonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Kounde biorąc pod uwagę tylko cała nasza drużynę świetny mecz

1

@taris żeby nie szczepić ryja ujmę to krótko: XDDDD

5

To nawet dobra wiadomość bo na żywo ten Łunin ostatnio sobie radził średnio żeby nie powiedzieć słabo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?