korni20
Dołączył/a: sierpień 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@shahman to jest ta słynna twarda angielska piłka
0
@MESSIah16 Arabia to wyżej sra niż dupe ma
0
@Deviler a jeżeli Meksyk wygrywa to nie będziemy mieli awansu ?
0
@ranger3120 chyba katar potrzebował
4
Czyli pewnie tez z automatu najmłodszym który bramkę strzelił
0
Jaka najlepsza formacja do fut i dlaczego ;p
0
@Deviler w jakim trybie taka opcja ?
0
@junior1905 samsung S20 fe za 1999 albo coś z jabłuszkiem
0
@Hasszz jakie np?
0
@Matheo11 o podpinam się pod pytanie bo wyjazd ciekawy
0
@koziar albo game pass wtedy wlatuje włącznie z ea play
0
@Gappeq dla mnie to z perfumerii z najrozsądniejszymi cenami to było Notino i stamtąd zawsze kupowałem
1
Wie ktos kiedy będzie można kupić bilety na ligę Europy Shakhtara ? Albo jaka kwota mniej więcej może być
0
Baliście się tej Marsylii a nawet w LE jej nie będzie
3
Tak szczerze miałem tego meczu nie ogladac ale jak nie zagra Lewandowski to aż mnie zaciekawiło jak to będzie wyglądało
19
Miłe fajne słowa i aż piękna ciepła nostalgia wleciała
1
@Crystal37 najpierw są mecze bezpośrednie a potem bilans bramkowy a jedno i drugie jest na korzyść zespołu z Ukrainy
0
Czyli co 2 listopada jak u „siebie” Shakhtar wygra to awansik ? ;d ale będzie meczycho
0
@bixmix nikt nie napisał u góry to podpowiem tylko ze jesteś do tylu bo taki przepis już nieobowiazuje na spokoju można grać w LM a w zimie zmienić klub i w jego barwach dalej grać w LM
1
Dobrze ze wczoraj ten rekord nie został zaprzepaszczony :o
0
Swoją droga gdzieś jeszcze miałem ss nawet nie wiem czy nie sprzed 6 lat gdzie było napisane ze właśnie owy Moukoko czaruje i dominuje wśród swojej i wyższych kategorii wiekowych i ciekawe ze wtedy nikt z większych klubów go nie obserwował mimo ze trochę już ciśnie w BVB w „seniorach”
1
@kryhaa i tak jakoś tak się tego mniej czuje
0
@hayek mówię naturalnie z perspektywy własnej osoby zamieszkującej w Polsce gdzie w danej chwili jest pozna jesień/zima ;D
1
Hitem są ludzie którzy twierdzą ze MŚ w zimę to dobry pomysł
0
@Trexas Xiaomi buds 3 pro
0
@michal26 pewnie masz słabszy moduł wi fi w telefonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Kounde biorąc pod uwagę tylko cała nasza drużynę świetny mecz
1
@taris żeby nie szczepić ryja ujmę to krótko: XDDDD
5
To nawet dobra wiadomość bo na żywo ten Łunin ostatnio sobie radził średnio żeby nie powiedzieć słabo