0

@krissu8 środy (?) tak coś mówili ale rośnie to tam może być

0

Dobra to do nas newcastle żeby ciekawiej było

0

@Nazio_87 w Niemczech (?) bodajże

5

jakbyśmy nie mogli ich trafić rok temu jak w Warszawie Shakhtar grał xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Czyli co my nie możemy być w grupie z tymi z kim odpadliśmy i z tymi z którymi byliśmy w grupie czy jak to działa bo dalej nie ogarniam xD

1

To cyk wlatuje porto w takim razie

0

@korni20 i czemu United np nie może z nami być ?

2

Czemu atletico tylko do tych 2 mogli ? Pomijając barce to czemu do innych nie ?

0

Ufff ulżyło xDD

0

@zadafcb pisałem to w kontekście tego co mówił lektor na Polsat sport xd ze Ci grają we wtorki a tamci w środy

* od A-D we wtorki E-H środy

1

Dobra to od E-H żebyśmy byli wtedy środunie wjeżdżają

0

@Benz bodajże nie dogadali sie z innymi, a na stadionie Legii nie mogli bo ta zaczela eliminacje

0

@MasterOne
Grupa H

Barca
Porto
Milan
Union Berlin


Nawet ciekawa haha

1

@fart w Centrum to jest Pałac Kultury, ale nie zmienia to faktu że lotnisko Chopina to najsensowniejsza opcja logistyczna dla stolicy i okolic

1

@pt9 jakie miałem bolesne zderzenie z rzeczywistością jak wychodziła cola limonkowa, wziął człowiek na spróbowanie potem skręca od tej sztuczności i cyk „bez cukru”

1

@Bobo25 dokładnie w tych zero czuć te słodziki czy co tam dają dziwny smak sztuczny jakis w porównaniu z oryginalna aczkolwiek jak już wgl colę pic to tylko (tak wiem) z whisky

0

@Alan_fcbfan po tej akcji i całokształcie meczu lewy chyba tez

0

Nie da się inaczej opisać tej wspaniałej akcji naszego rodaka jak:
XDDDDDDDDDDD

3

Ja bym lewego ściągnął zamiast młodego

1

Szkoda młodego bo 2 branki jego powinny być ale występ klasa oby dalej tak szło :D

0

Szef totalny lecimy dur

10

@yoli klub jest „właścicielem” karty zawodnika i przede wszystkim jego pracodawca w artykule jest nawet napisane ze nie jest to turniej w kalendarzu fify i kluby nie musza wyrażać na to zgody

0

@katalonczyk987 platformy które ze sobą współpracują to PC PS5 i Xbox x
Xbox starszy czy S nie dzialaja na crossie z PC czy z nowa generacja

1

@katalonczyk987 jest tam chyha sezony online czy tam mecz towarzyski online ale chyba sezony wybiera się drużynę i normalny mecz grasz szybki

6

@DaPidejpi xD chyba predzej konsekwencja w działaniach

0

Ruszyła maszyna

0

@Firael podpinam się pod pytanie

0

@bodzio10 Np w stolicy nie dość ze 29 to jeszcze duchota

0

@Roxi u mnie działa na lajcie zwykła i ta ze studio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?