korni20
Dołączył/a: sierpień 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krissu8 środy (?) tak coś mówili ale rośnie to tam może być
0
Dobra to do nas newcastle żeby ciekawiej było
0
@Nazio_87 w Niemczech (?) bodajże
5
jakbyśmy nie mogli ich trafić rok temu jak w Warszawie Shakhtar grał xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Czyli co my nie możemy być w grupie z tymi z kim odpadliśmy i z tymi z którymi byliśmy w grupie czy jak to działa bo dalej nie ogarniam xD
1
To cyk wlatuje porto w takim razie
0
@korni20 i czemu United np nie może z nami być ?
2
Czemu atletico tylko do tych 2 mogli ? Pomijając barce to czemu do innych nie ?
0
Ufff ulżyło xDD
0
@zadafcb pisałem to w kontekście tego co mówił lektor na Polsat sport xd ze Ci grają we wtorki a tamci w środy
* od A-D we wtorki E-H środy
1
Dobra to od E-H żebyśmy byli wtedy środunie wjeżdżają
0
@Benz bodajże nie dogadali sie z innymi, a na stadionie Legii nie mogli bo ta zaczela eliminacje
0
@MasterOne
Grupa H
Barca
Porto
Milan
Union Berlin
Nawet ciekawa haha
1
@fart w Centrum to jest Pałac Kultury, ale nie zmienia to faktu że lotnisko Chopina to najsensowniejsza opcja logistyczna dla stolicy i okolic
1
@pt9 jakie miałem bolesne zderzenie z rzeczywistością jak wychodziła cola limonkowa, wziął człowiek na spróbowanie potem skręca od tej sztuczności i cyk „bez cukru”
1
@Bobo25 dokładnie w tych zero czuć te słodziki czy co tam dają dziwny smak sztuczny jakis w porównaniu z oryginalna aczkolwiek jak już wgl colę pic to tylko (tak wiem) z whisky
0
@Alan_fcbfan po tej akcji i całokształcie meczu lewy chyba tez
0
Nie da się inaczej opisać tej wspaniałej akcji naszego rodaka jak:
XDDDDDDDDDDD
3
Ja bym lewego ściągnął zamiast młodego
1
Szkoda młodego bo 2 branki jego powinny być ale występ klasa oby dalej tak szło :D
0
Szef totalny lecimy dur
10
@yoli klub jest „właścicielem” karty zawodnika i przede wszystkim jego pracodawca w artykule jest nawet napisane ze nie jest to turniej w kalendarzu fify i kluby nie musza wyrażać na to zgody
0
@katalonczyk987 platformy które ze sobą współpracują to PC PS5 i Xbox x
Xbox starszy czy S nie dzialaja na crossie z PC czy z nowa generacja
1
@katalonczyk987 jest tam chyha sezony online czy tam mecz towarzyski online ale chyba sezony wybiera się drużynę i normalny mecz grasz szybki
6
@DaPidejpi xD chyba predzej konsekwencja w działaniach
0
Ruszyła maszyna
0
@Firael podpinam się pod pytanie
0
@bodzio10 Np w stolicy nie dość ze 29 to jeszcze duchota
0
@Roxi u mnie działa na lajcie zwykła i ta ze studio