0

@mmaciass o no i kozak, wlasnie oni dziwnie ta promocje napisali na ulotce czy wszedzie że dostępne stacjonarnie i online ale w aplikacji jak się weszło to było ze tylko stacjonarnie ;p ale faktycznie też z rana patrzyłem i było dostępne online

0

@Emhyr dokładniej Monsieur Cuisine, ale tak coś jak termomix tylko że z lidla no i z 3x tańszy

1

I cyk świeżo po północy więc promocja -700zl na lidlomix stacjonarnie czas start xD ciekawe czy ludzie już namioty rozbijają

0

@Pedri16Future niebiesko-czarna rzecz jasna

0

Witam posiada ktoś wykupioną opcję np ze strony oficjalnej Barcelony
CULERS PREMIUM za 40 euro? Warto wykupić oczywiście jak się ma mecz na horyzoncie a może nawet i nie jeden ;p
Ktoś coś więcej jest w stanie mi powiedzieć prócz tych oczywistych rzeczy jak zniżki które są tam wypunktowane ?

0

Da się jakoś odwołać albo są jakiekolwiek szanse że nasza 19 zagra w meczu z Granadą ?

1

Co jest xd nie umiem racjonalnie wyjaśnić co tu się właśnie stało xD

0

Oglądał ktoś Real? Dziś wygrali bo lepsi czy tam fart czy znów sędziowie i VAR pomagali?

0

@A4ron a to nie jest tak że to nie EA daje tylko głosują gracze i na tej podstawie EA wrzuca ?

4

Połączenie jest bezpieczne
Kontynuowanie…

1

Ajaja coś się sypie ta la rambla człowiek wraca z roboty chce sobie kulturalnie la ramble poczytać a tu o obejrzy się „x” wpisów wstecz i potem nie idzie nic załadować zostaje tylko odświeżyć i po ptakach

0

@TR3YWAY o git by było! Fajnie jeszcze jakby wtedy przełożyli mecz z soboty na niedzielę

0

Wiadomo czy dziś a jak dziś to o której mniej więcej mogą podać kiedy i o której będziemy grać z bilbao ?

0

2:1 dla nas dziś

0

@OskP Najbliższa niedziela

1

A mówiłem że będzie 2:0 i róbcie ss

0

@tristan87 a mówiłem

2

@Pedri16Future nie, bo był jeszcze obrońca obok

0

Dziś 2:0 dla nas róbcie ss

6

Jak na moje to świetne !

0

@Isso89 o to rzeczywiście fajnie ;D

0

@Isso89 o a gdzie znalazłeś tanie bilety i tu i tu? Na oficjalnych stronach czy gdzie ? ;p i ile mniej więcej wyszło?

1

@Montjuic wyszło mi że w trakcie czytania tego komentarza umarło 34.40 osób a urodziło się 68.8 :o

0

@Kgorecki2500 jeszce spoko jest „wiedźmiński kominek”

1

@Deviler oj tam zasięgu wcześniej nie było i dopiero teraz dotarło xd

1

@MesQueUnClub_87 zamówionko z chilii kebab i z głowy

0

Mamy pewne miejsce z 1 miejsca ? Czy jedyna opcja abyśmy nie wyszli z 1 miejsca jest nasza wysoka porażka z Antwerp i wysoka wygrana Ukraińców z Porto?

0

@JordiAlbion zależy jaka cena w stolicy w galerii Mlociny np 24.70 za samego drwala

1

@hubert874 jak grali w Warszawie to przed stadionem dużo ludzi miało swoje stoiska i sprzedawali tego typu rzeczy to może i tam tak będzie

0

@BulaKG lupin (znaki)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?