korni20
Dołączył/a: sierpień 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mmaciass o no i kozak, wlasnie oni dziwnie ta promocje napisali na ulotce czy wszedzie że dostępne stacjonarnie i online ale w aplikacji jak się weszło to było ze tylko stacjonarnie ;p ale faktycznie też z rana patrzyłem i było dostępne online
0
@Emhyr dokładniej Monsieur Cuisine, ale tak coś jak termomix tylko że z lidla no i z 3x tańszy
1
I cyk świeżo po północy więc promocja -700zl na lidlomix stacjonarnie czas start xD ciekawe czy ludzie już namioty rozbijają
0
@Pedri16Future niebiesko-czarna rzecz jasna
0
Witam posiada ktoś wykupioną opcję np ze strony oficjalnej Barcelony
CULERS PREMIUM za 40 euro? Warto wykupić oczywiście jak się ma mecz na horyzoncie a może nawet i nie jeden ;p
Ktoś coś więcej jest w stanie mi powiedzieć prócz tych oczywistych rzeczy jak zniżki które są tam wypunktowane ?
0
Da się jakoś odwołać albo są jakiekolwiek szanse że nasza 19 zagra w meczu z Granadą ?
1
Co jest xd nie umiem racjonalnie wyjaśnić co tu się właśnie stało xD
0
Oglądał ktoś Real? Dziś wygrali bo lepsi czy tam fart czy znów sędziowie i VAR pomagali?
0
@A4ron a to nie jest tak że to nie EA daje tylko głosują gracze i na tej podstawie EA wrzuca ?
4
Połączenie jest bezpieczne
Kontynuowanie…
1
Ajaja coś się sypie ta la rambla człowiek wraca z roboty chce sobie kulturalnie la ramble poczytać a tu o obejrzy się „x” wpisów wstecz i potem nie idzie nic załadować zostaje tylko odświeżyć i po ptakach
0
@TR3YWAY o git by było! Fajnie jeszcze jakby wtedy przełożyli mecz z soboty na niedzielę
0
Wiadomo czy dziś a jak dziś to o której mniej więcej mogą podać kiedy i o której będziemy grać z bilbao ?
0
2:1 dla nas dziś
0
@OskP Najbliższa niedziela
1
A mówiłem że będzie 2:0 i róbcie ss
0
@tristan87 a mówiłem
2
@Pedri16Future nie, bo był jeszcze obrońca obok
0
Dziś 2:0 dla nas róbcie ss
6
Jak na moje to świetne !
0
@Isso89 o to rzeczywiście fajnie ;D
0
@Isso89 o a gdzie znalazłeś tanie bilety i tu i tu? Na oficjalnych stronach czy gdzie ? ;p i ile mniej więcej wyszło?
1
@Montjuic wyszło mi że w trakcie czytania tego komentarza umarło 34.40 osób a urodziło się 68.8 :o
0
@Kgorecki2500 jeszce spoko jest „wiedźmiński kominek”
1
@Deviler oj tam zasięgu wcześniej nie było i dopiero teraz dotarło xd
1
@MesQueUnClub_87 zamówionko z chilii kebab i z głowy
0
Mamy pewne miejsce z 1 miejsca ? Czy jedyna opcja abyśmy nie wyszli z 1 miejsca jest nasza wysoka porażka z Antwerp i wysoka wygrana Ukraińców z Porto?
0
@JordiAlbion zależy jaka cena w stolicy w galerii Mlociny np 24.70 za samego drwala
1
@hubert874 jak grali w Warszawie to przed stadionem dużo ludzi miało swoje stoiska i sprzedawali tego typu rzeczy to może i tam tak będzie
0
@BulaKG lupin (znaki)