1

@escarabajo a to jak chyba w każdym filmie marvela

0

Oglądał ktoś Deadpool & Wolverine? Czy bez znajomości 2 poprzednich części deadpoola ale ze znajomością filmów czy seriali marvela jak loki itp warto się wybrać? Czy jednak obejrzeć trzeba poprzednie 2 części żeby to miało sens ?

1

Wie ktoś może kiedy i gdzie będzie można dostać tę specjalną koszulkę na 125 lecie ? Jak widzę to na tę chwilę są wszędzie dostępne na przyszły sezon oczywiście z napisem Spotify ale innych znaleźć nie mogę :o

0

@La Pulgaa o daj znać co i jak bo też interesujący kierunek!

0

@FeriFcb no ja właśnie też tam mam „siedzibe” Cypr świetny! Dziś akurat na wycieczce i właśnie mijam stadion Apollonu Limassol wysepka fajna przyjemna ale filtr to minimum 50 xd

3

Po tej pięknej towarzyskiej wygranej przesyłam La Rambli pozdrowionka ze słonecznego Cypru! 7:51 obecnie i zaledwie 28 stopni w cieniu!
Ach piękny urlopik

1

@Lionel_Messi10 w sumie 60 mln funtów to ponad 70 mln euro, a 17 mln funtów to ponad 20 mln euro więc oboje macie rację w sumie tylko różnica w walutach xd

1

@Ronad10 no ja wiem bo też śledzę i siedzę tu od ładnych kilku lat co nie zmienia faktu że pewnie stąd między innymi taka różnica w kondycjach finansowych mimo w teorii wyższych przychodów

0

@Ronad10 a mimo to wciąż piłkarze Barcy zarabiają najwięcej w lidze

1

Może i większy przychód ale pewnie i wydatki wyższe i o jest odpowiedź

1

@Archie jak na moje lepszym rozwiązaniem zwłaszcza w tej cenie jest qd-oled od Samsunga np model S90CAT zeszlczoroczny lub tegoroczny ale wtedy wchodzimy w kwotę około 7 tys w zależności od calarzu. Ale QD-Oled ma to do siebie że zjada tego LG na śniadanie perfekcyjne kąty patrzenia wysoki kontrast lepszy system czyszczenia pikseli i przede wszystkim mój Game changer to powłoka antyrefleksyjna która robi mega robotę na codzień i dużą robotę przy oświetlonym pomieszczeniu

0

@CuleXaume podrzucisz zdjęcia albo filmik jak wygląda tam teraz postęp prac ? ;p

0

Czemu ciągle w sobotę ? Tak trudno zrobić mecz w niedzielę ?

0

Mniej więcej wiadomo kiedy mogą podać dokładne daty i godziny rozgrywania 2 i 3 kolejki la ligi?

0

@KrychaFCB złoty deszcz

1

@kubix05 oj klasyczek tak samo jak bodajże „podróż za jeden uśmiech” „wakacje z duchami”

0

@Kgorecki2500 majo majo tuturururu

2

Swoją drogą to kiedy wraca balde do pełni zdrowia ?

0

@Hubert102 ja również podejście zaliczyłem i stwierdzam że to nie dla mnie ;p

0

@Witekk10 to prawda xd i jeszcze mały x żeby przez przypadek tego nie wyłączyć i odpalić przez przypadek reklamę albo post wrzucony z X przez kogoś na la rambli :o

0

@FeriFcb lepsze odczucia po serialu czy coś jak Harry Potter że jednak książka jeszcze lepsza ?

0

@norbi77 nie przypominają ? Mi się z automatu na Maxx odpaliło podsumowanie poprzedniego sezonu

0

@fur_Deutschland wstępnie listopad-styczeń dokładnie niewiadomo najpewniej grudzień

0

Akurat po wczorajszej świeżej premierze 1 odcinka 2 sezonu Rodu Smoka jest pole do dyskusji

Gra o tron czy ród smoka?
Słucham Państwa!

Co lepsze no i oczywiście czemu ;p mi osobiście bardziej siada ród smoka ale ciężko mi stwierdzić czy to dlatego że jest według mnie lepszy czy przez to że to coś nowego czego jeszcze nie oglądałem.
No i oczywiście
#teamczarni

2

O wreszcie nasz Yamal zawitał do ea FC 24

0

Ten 30 lipca mecz z city co jest w terminarzu jest już potwierdzony czy to tak tylko wiadomo że będzie ?

2

@jacobFCB parę stów dopłacasz do iPhone 13 i masz spokój z płynnością na kilka lat

9

W sumie tu wlatuje big brain i aż by się chciało aby Pique startował w kolejnych wyborach, na tę chwilę nie może więc mówi że lepiej poczekać do końca kadencji jak już będzie mógł ;D

1

@Doren01 jeszcze the wolf among us polecam również się świetnie grało ;p

2

No i klasunia ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?