0

@MesQueUnClub96 również proszę o oznaczenie przy kolejnych ;p

1

@Lautaro a skąd Ty weźmiesz piasek na kamienistej planecie ?

1

Aż mnie stopa zaczęła boleć po przeczytaniu tego

0

Gdzie macie konto w banku i możecie polecić ?
Chciałem zmienić PKO sa (przez zmiany w przelewach blik na telefon teraz i od 1 stycznia że będą płatne) i myślałem o santanderze BP aczkolwiek tam z kolei mnie opłata za kartę walutowa zniechęciła gdzie chociażby w takim millennium wygląda to wszystko najsensowniej
Ma ktoś gdzieś i może polecić lub może coś więcej o millennium się wypowiedzieć ? ;p

4

@kowalzmc również pozdrowionka z tego samego stadionu!
P.S 5G jak złoto

0

@Spacedragon możesz zerknąć bo mi kiedyś chyba zwrócili kasę za niewykorzystany okres a zgłosiłem od razu tego samego dnia bo się jednak rozmyśliłem zaraz po zakupie

1

@MateS pita kizo pita kizo pita kizo (szepcząc)

1

Tu widzę że każdy o drwalu że jadł i że próbował to polecam spróbować jak na moje mega połączenie drwal z żurawiną +dodatkowa ostrość za 1zl z tym sosiwkiem i jalapeno wszystko pasuje idealnie tworząc znaną kompozycję smakową wzbogacona o słodko-ostry posmak no polecajka !

0

@Poversky1000 wieki to był jak w Warszawie grali z Mudrykiem na czele

0

Ogląda ktoś PSV z Szachtarem ? Gospodarze mają szanse jeszcze wyciągnąć wygraną z tego ? ;p

0

To na mecz z betisem czy na 3 grudnia ? Bo to 2 inne mecze :o

0

@mateusz33 ja tam mam i obecnie i promocje na 12 miesięcy więc nie narzekam

0

@mateusz33 nieprawda, ja mam konto od roku nie raz jakaś miesięczna albo 3 miesięczna miałem teraz mam do końcówki grudnia i również mam te promke

1

@partymaker 490(? Jak mnie pamięć nie myli)

0

@Rust_Cohle do 2 grudnia bodajże

0

Black friday w PS STORE
No i jest za 390 zł pakiet play station extra (ten środkowy) na rok

1

1

Nigdy nie oglądałem a przez przypadek gdzieś mi mignął film w tematyce II wojny światowej na Amazonie „furia” jak ktoś nie oglądał to polecam fajny ciekawy i dość mocny jak to realia II wojny

0

@PaPo specyfikacja to jedno ale biorąc pod uwagę fakt że dzięki ps5 pro da się grać np w dragons dogma nie w 24 czy 30 fps a wreszcie w 60 i wreszcie to jakoś wygląda a nie jak pokaz slajdów na zwykłej ps5
Nawet w głupim ea FC 25 widać różnicę między 60 fps a 120 fps na ps5 pro i gra się przyjemniej
Cena robi swoje to fakt bo za 3500 powinno być z napędem i to boli ale osobiście nie posiadałem biblioteki gier fizycznych bo prócz ps5 nie miałem wcześniej konsoli od sony więc aż tak nie boli bo i fajne gierki w ps plusie można znalezc

0

@capricornusjrk czekałem na mecz barcy jak ja powrot drwala szkoda tylko że nie ma na ostro ale z chrzanem też spoko od środy przyszłej

1

@michal26 ciekawy temacik został tu poruszony więc taktyczny komentarz do spoglądania na dyskusję zostawiam

0

@Seledynowy no tak kwestia tylko tego czy będą 2 sezony czy więcej jak więcej to mogą ten 2 dać jako zapchaj dziurę między 1 a 2 częścią gry

0

@qchulainn zależy czego oczekiwałeś ja szedłem bez żadnego nastawienia ot jak nowy film i pozytywne zaskoczenie plus nawiązania do 1 części a całość fajnie zrealizowana

0

@bartekvisca właśnie przed chwilą napisałem u góry jak na moje film świetny plus jeszcze lepsze doznania jak w kinie a jak na 4D to wgl pięknie

0

Właśnie jestem świeżo po seansie gladiator 2 w kinie i jestem ciekaw waszych odczuć i opinii bo jak na moje to oglądało się świetnie na pewno potęgował doznania fakt że to kino i w dodatku z efektami 4D aczkoliwiek fajny ciekawy zwroty akcji no ja tam jestem pozytywnie zadowolony i trochę nie rozumiem złych opinii. Ciekawy jestem oraz czego ludzie oczekiwali po kontynuacji jak na moje klasa film i dobrze się go oglądało.


Uwaga spojler !


Z pierwszej i drugiej części nasuwa się że nie warto być rzymskim generałem XD
Oraz szkoda że tak mało było Pascala no i trochę naoglądamy się w najbliższym czasie jego śmierci z okazji kontynuacji pewnego dzieła wkrótce xd

3

@urbipl jak prawdziwy szef

0

@stone80 raz że na tę chwilę najmocniejsze jest ps5 pro
Dwa miałem xboxa x jako moja pierwsza konsole w życiu, miałem ją z pół roku ograłem kilka tytułów sprzedałem kupiłem pc i pół roku później dla exow za namową znajomka kupiłem ps5 raz że pierwsze co się rzuciło w oczy to jak na moje lepszy wygląd a 2 to pady które w ps5 są o niebo lepsze niż w xboxie. Nie dość że lżejsze nie mają idiotycznych baterii to jeszcze te wibracje fajny panel i głośnik wbudowany robią robotę.
Poza tym mówicie tak o tym game pasie a PlayStation ma coś w tym samym stylu tylko że z inną bazą gier ale również niektóre się pokrywają jest wiedźmin gta kilka exow jak the last of us itd także dla mnie ps5 pro>ps5>xbox x pod prawie każdym względem

0

@Adran360 xd i co jeszcze

0

Ogląda ktoś mecz City z Brighton? Bo szukam info o co chodzi z ta czerwona nalepka z czarnym kółkiem w środku na koszulkach wszystkich piłkarzy i sędziego

0

Nie potrzebuje może ktoś ps5 z napędem ? ;p 1899 zł jak założenie Barcy jak ktoś coś to na priv
Na gwarancji jeszcze jest ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?