4

Niech wreszcie dostaną w takim razie te licencję na zorganizowany doping bo to potrzebne jak tlen

1

@Faro aż z ciekawości go chciałem sprawdzić to nie wiedziałem że Kluivert ma aż tylu synów xd i sami lepsi bądź gorsi ale piłkarze

1

Było gdzieś info że na nowym camp nou ma być miejsce i mają wrócić grupy kibicowskie pytanie czy już na najbliższy mecz i koniec z piknikiem? :D

0

Ktos tu dziś dał znaka o zakupie nowej europki V, pytanie miał ktoś okazję już w nią grać ? Dużo zmian co do 4? Widzę że na starcie już chyba w pełnym języku polskim i obędzie się bez spolszczen ? :D

0

@APTAPT dla mnie to idealnie byłoby gdyby sezon klubowy był krótszy i po prostu po sezonie jedna przerwa na reprezentację. Tak bardzo nie lubię tych przerw od klubowej piłki, a reprezentację tylko na wielkich turniejach od biedy.

1

@borys27 nie no poklaskali nam parę minut i poszli. Pierwszy ruszył chyba casado a ostatni poszedł chyba Inigo jak mnie pamięć nie myli ;p

1

@borys27 pod rzut rożny można by rzec, mieliśmy sektor na w rogu boiska

2

@borys27 podeszli na wyjeździe w Dortmundzie w grudniu w zeszłym roku na fazę ligowa, wiem bo byłem widziałem i nagrałem!

1

Jakas mnie taka refleksja naszła przy obiadku w robocie, ale co na dzień robicie ? Czym się zajmujecie jeżeli chodzi o pracę i czy bardziej stawiacie korzyści materialne że np lepiej płatna praca ale wjeżdża na banie?

0

@pt9 no nie wiem może dlatego że byłem na świeżo z książkami i gra to może dlatego taka ciągłość albo jej brak fabularna mi nie przeszkadzała bo wiedziałem co jest 5. Tak samo ten 4 sezon świetnie mi się oglądalo. Zwłaszcza że "growy głos" Geralta w dubbingu wleciał

0

@Jakchcesz nie wiem o co wam chodzi, ja tam czytałem książki grałem w gry i ten serial mi się podoba. Są pewne nieścisłości albo coś co kuje me oczy ale bez przesady. Dobrze się to ogląda

1

O nasz urugwajski pique na 9 poszedł

0

Brzydki ten nowy stadion w Madrycie mają. Wielki chlebak xD

0

@MYTO Pina TOP ogólnie kobitki z Barcy mocno na fali Pajor Salma i Patri u mnie w 1 bonmati czy putellas w kolejce bo niestety albo stety są dużo tańsze niż topowe chopoki

0

@Faro mi tam się bardzo dobrze gra przyjemnie inaczej nawet bym rzekł że lepiej niż w poprzedniej odsłony gdzie pod koniec października gra dla mnie umarła a tu dalej sobie pykam jest fun z gierki cały czas wiadomo z wyjątkami ale jest. A co do tego że babka 150 cm przepycha to wiadomo nie jest to realistyczne ale tu są karty czyste statystyki i to gra a nie płeć w przypadku gierki chociaż piłkarkami Barcelony dość przyjemnie się gra :D

2

Kiedy poszczególni zawodnicy wracają po kontuzjach? Garcia na el clasisco Gavi na wiosnę a raphinha yamal i fermin po reprezentacjach? Czy coś pomyliłem albo jakieś info odnośnie kontuzjowanych i nieobecnych

0

@barteq dalej pokłóceni

0

W tym ujęciu wygląda to przyzwoicie pytanie jak jest faktycznie i w środku oraz wokół

1

Ech zostaje grać góra bo po ziemi to będzie padaka. Czasy B klasy się przypominają xd

1

Dawno nie widziałem tyłu reklam w tak irytującym stylu xd jeszcze coś się psuje bo nie da się wejść w powiadomienia dotyczące nieprzeczytanych nowych artykułów a jak się już w to wejdzie to reklama i dalej nie idzie nic klikać xd

2

@Onlikox oj tak od dziś chyba tak jest ale strasznie irytuje

0

Ależ nudno się ogląda ten mecz zacząłem co prawda od 2 połowy ale nie porywa city miało okazję i mogło strzelić na początku 2 to może by co było z tego jeszcze

0

Właśnie wyszedłem z kina z filmu zniknięcia no przyznam nietuzinkowy film niby horror ale trochę fajny trochę powalony no dobrze się to oglądało więc polecanko wlatuje w sumie

1

@CriminalFCB na Camp Nou 2020 zaraz przed pandemia bodajże 1 mecz Setiena ponad 1000 podań i magiczne 1:0 z Granada z trybun mecz wybitny

6

@dzrpn chyba jakieś rozdwojenie albo rozczworzenie jaźni wleciało

14

Krótka piłka gra się do gwizdka i z głowy

0

Co takie słabe oceny naszych zawodników? Z EA fc 25 to jest jeszcze ?

3

Ufff dobra czas wrócić po ciężkiej banicji 2 dniowej, a człowiek chciał się tylko dowiedzieć gdzie może obejrzeć mecz xd haha

0

@Filipem za dużo to on nie podpowiada w tym aspekcie tylko sugeruje legalny temat czyli płatny w tym wypadku

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?