3

Skarifikejszyn modifikejszyn

0

@reloaded no ja z rana ja będę na tych portalach wystawiał więc jak coś to pisz śmiało

1

@reloaded ale to wersja digital czyli bez napędu a obecnie napęd nie jest od miesiąca praktycznie nigdzie dostępny tylko gdzieś po 900-1000 zł chodzi a ja już mam napęd w środku no i stan idealny i z roczną gwarancją ;p

0

@WiecekFCB ban był jakiś o ile mnie pamięć nie myli za wyjazd z monaco

0

@reloaded 1899 za tyle zapewne będę wystawiał na olx czy innym allegro

0

@reloaded nie patrzyłem szczerze po ile chodzą więc ciężko mi dać odpowiedź klarowna na tę chwilę

0

@reloaded jak chcesz to poczekaj do piątku bo będę swoją ps5 z napędem sprzedawał kupiona rok temu więc rok gwarancji jeszcze ma

0

@AduŚ07 oj tak polecanko dużo bardziej niż 2

0

@AduŚ07 1 dużo lepsza od 2 tak wgl

0

Oglądał ktoś z was film „substancja” ? Wlansie jestem po seansie w kinie i jak temat ciekawy film nawet spoko się ogląda tak ostatnie 20 min czyli zakończenie jak dla mnie kompletne nieporozumienie i z dupy xD podczas oglądania tego na szybkości wymyśliłem 2 lepsze zakończenia tego filmu

1

Piękny tydzień
Sevilla Bayern i Real - wygranko

Dodatkowo ostatnio kiedy barca wygrywała z Bayernem to zdobyła tryplet więc… czekamy ????

0

Ez jeju jaki łatwy ten mecz 4:0
Wyczekane w 1 połowie a w drugiej zaczynamy grać ;p

0

@agaFCB pralkosuszarce bez pompy ciepła jest bardziej awaryjna i niszczy ubrania jak już brać to albo z haiera 11 serie te najnowsza chyba 4500 albo już z pompą ciepła Electrolux za 5500 i wtedy jest to pralkosuszarka z prawdziwego zdarzenia reszta to podlotki

1

@Luciano99 Jutro w robocie i wieczorkiem mecz a niedziela jakaś aktywność się wynajdzie więc dziś jedyny dzień na to ;p i nic ciekawego nie sypnęło oczywiście 2 paczki 86+ 2x niewymienny Oshimen xD

1

@NeroTFP1 mniej więcej ile stron ? ;p

1

Meh klasyczne mistrzostwa Ultimate team męczenie buły ja oczekiwane bramki: 5.0 przeciwnik 0.9 jaki finalny wynik ? W dupke 2:3 dostałem XD

0

@Krzysztof1987 i te mecze w niedzielę to najlepsze co może być akurat na koniec tygodnia ;p

0

@Ricc jak się kończy?

5

@Criss18Barca chyba złotych xd 400 to max

0

O i ibra gra :o

1

@ObiwanKenobi albo masz petardę która się skończyła i jest ich 0 obecnie

0

@Seledynowy świetny polecanko, a ostatni odcinek ciągle coś się działo nawet na chwilę nie zwalniało :o

0

@Hubert102 patrząc na skład to przede wszystkim formacje… 5 z tyłu i krzyżyk na drogę

0

@Criss18Barca fajnie się gra dużo realniej ale w 4 lidze co 2 mecz to spoceniec murujący bramkę i grający na czas od początku meczu i 5 z tyłu

0

No dziś jak go w UT postawiłem obok Robercika to chodził duet jak zły

0

@July_6_BcN bardzo tematyczny i trafiony filmik w tych tematach


0

@ranger3120 oj ten klasyczek tu pasuje jak ulał ;p

1

@misterio i w EA fc 25 w UT jak się gra przeciwko bambikowi jakiemuś z 5 z tyłu

1

O podróży warszawskim autobusem linii 156 można by cały serial stworzyć XD od niejednej sytuacji z zaspałym menelem po awanturujące się babcie które się zastanawiają czy wchodzić czy nie wchodzić xD przed chwilą to prawie ustawka jak na budowie nowego Camp Nou miała miejsce między babcią czekającą przed drzwiami pół dnia zastanawiająca się czy wsiadać czy może jednak nie czy poczekać na lepszy czas lepszą chwilę czy inny autobus xd a kierowca który wkurzony czekaniem zamknął jej drzwi i zaczęło się… babcia zaczęła walić w drzwi i krzyczeć kierowca ją wpuścił i potem ona z mordą do niego czy jest ślepy XD szybka riposta kierowcy i babcia ucichła akurat przed pracą chociaż przedstawienie się zobaczyło

0

@Tomason a mi tam się dość dobrze gra w UT chociaż co ciekawe raz padają wyniki 1:0 0:1 i mecz wyrównany a raz również wyrównany ale bardziej 8:7 6:6 i o xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?