korni20
Dołączył/a: sierpień 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fanoflakers teraz już tak ;)
4
Canal Plus się popsuł :c
0
Kto ustala godzinę spotkania z osasuna i kiedy może być ona podana ?
0
@KmN ja polecam pixela 9 pro, przesiadka z iPhone 14 pro na korzyść Googla przyjemnie się używa lepsza bateria odziwo lepsze aparaty oprócz filmu i fajny bajer AI
0
@szkudi7 oprócz tych wymienionych u góry to świetna gierka mega się bawiliśmy przy tym z narzeczoną a mianowicie Overcooked! All You Can Eat no i jakieś mortal kombat albo luźna gierka Stick Fight: The Game
1
@bartekvisca co roku na czarny piątek jest mocna promocja roczna
0
@MaryNara mi osobiście bardziej przypomina chlebak
1
@agaFCB Gemini mówi
Oto kilka opcji, jak agaFCB może odpowiedzieć w tej sytuacji, w zależności od tego, jaki efekt chce osiągnąć:
1. Odpowiedź z dystansem i humorem:
* "O, cześć! No proszę, przypomniałeś sobie. Co słychać po dwóch miesiącach ciszy?" (To pokazuje, że pamięta o jego braku kontaktu, ale nie jest złośliwa).
* "Hej! A już myślałam, że o mnie zapomniałeś. Co tam, nudy ci się skończyły?" (Lekko ironiczne, ale bez agresji).
* "Hej! No proszę, niespodziewany gość. Co tam, znów szukasz rozrywki?" (Bezpośrednie, ale z nutą humoru).
2. Odpowiedź neutralna i krótka:
* "Cześć, w porządku, a u ciebie?" (Standardowa odpowiedź, która nie zdradza żadnych emocji).
* "Hej, dobrze. Co tam?" (Krótko i na temat).
3. Odpowiedź z lekkim dystansem, ale dająca szansę na rozmowę:
* "Hej, miło, że napisałeś. Co tam u ciebie słychać przez te dwa miesiące?" (Pokazuje zainteresowanie, ale jednocześnie daje do zrozumienia, że pamięta o braku kontaktu).
4. Odpowiedź asertywna i stawiająca granice:
* "Cześć. Szczerze mówiąc, nie mam ochoty na gierki. Jeśli chcesz porozmawiać normalnie, to ok." (Jasno stawia granice i daje do zrozumienia, że nie będzie tolerować braku szacunku).
* "Hej. Dwa miesiące to trochę długo. Jeśli chcesz kontynuować tę znajomość, to musisz się trochę bardziej postarać." (Daje mu szansę, ale stawia warunki).
Ważne:
* agaFCB powinna wybrać odpowiedź, która jest zgodna z jej własnymi uczuciami i oczekiwaniami.
* Nie powinna bać się być asertywna i stawiać granic.
* Jeśli nie ma ochoty na kontynuowanie znajomości, powinna to jasno zakomunikować.
Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na komentarze innych użytkowników na forum:
* BorzyKrzys oferuje wsparcie, co może być dla agaFCB ważne.
* Joe_Pesci sugeruje, że mężczyzna jest "figlarzem", co może potwierdzać jej podejrzenia.
agaFCB może również odnieść się do tych komentarzy w swojej odpowiedzi, aby pokazać, że docenia wsparcie innych użytkowników forum.
1
Mecze w niedzielę to najlepsze co mogli wymyśleć idealny dzień :p
0
@Barcatroll przecież są podzielone na wtorek i środę
0
Jutro od razu w czasie losowania będzie wiadomo w jakie dni gramy w LM i w jakie dni przy ewentualnej następnej rundzie czy tylko na 1/8?
0
@daniel32778 albo na 1 xd
0
@ACMaldini3 piękna godzina właśnie na spokoju wszystko piatecsek wolny
1
@Borneo Benfica ładnie dobrze i skutecznie gra ofensywną piłeczka klasycznie u siebie Benfica musi wygrać i mieć lepszy rezultat niż Monako u siebie które jest niewygodne więc wydaje mi się że jak się zepną Benfica u siebie zagra top na wyjeździe przeciętnie i mają awans
0
@Cyzix dla mnie feynoord jest nieobliczalny
jest na tyle nieobliczalny że mi uwalił kupon jakby nie mógł przegrac z tym lile 6:2 chociaż XD
Liczyłem że w tej formie z 2 bramki pykną
2
Club Brugge - Atalanta
Manchester City - Real Madryt
Juventus - PSV Eindhoven
Sporting CP - Borussia Dortmund
Celtic - Bayern Monachium
Feyenoord - AC Milan
Stade Brestois - Paris Saint-Germain
SL Benfica - AS Monaco
To co
Atalanta
City
Juve
Dortmund
Bayern
Milan
Psg
Benfica
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 i nie było nic ;c
1
@MesQueUnClub_87 zawsze można kupić używkę płytę przejść i jak jest potrzeba znów sprzedać i cyk gierka ograna niskim kosztem
0
@Panpiwkarz no i też zależy jaki tv
0
@mmaciass oczywiście że chodzi o Ter Stegena Tek to zdrobnienie od ter stegen
0
Halo halo korzysta ktoś z pixela ? Jakiegokolwiek albo najlepiej 8 pro lub 9 pro i chciałby coś więcej o nich powiedzieć „od środka”? Zastanawiam się nad zmianę obozu z iPhone 14 Pro i ruszyć „w nieznane” z dwukrotnie tańszym telefonem a oferującym podobne albo i lepsze elementy ale koniecznie działającym jak iPhone wśród androidów stąd googlowski pixel ;p
2
@Krystian1588 dla mnie bardzo dobra, przyjemna do ogrania jak i sama trylogia
1
@Bobo25 może resztki im zostały w danym mcd albo coś patrzę teraz w stolicy na uberze i glovo i nie ma nigdzie
1
@Deeespacito zależy czy ustawisz dynamiczny start od danego punktu czy po prostu od początku sezonu
3
@ranger3120 działa
0
@July_6_BcN potwierdzone info
1
@Gaucho też mi się właśnie wydaje że przez długość nogi i wyciągnięcie się to wyjął i od razu miałem w głowie że „krótszy” pena mógłby mieć problem
0
Dziś od razu po losowaniu o 13 będzie też terminarz na puchar króla? Czy ile trzeba czekać żeby być pewnym w który konkretnie dzień będziemy grać i o której
1
To kto na 9? Olmo?