5

No i fajnie lux sprawa dobry przekaz leci dobrze chłopaki robią

0

@Criss18Barca ja tam powiem szczerze że byłem użytkownikiem i jednego i drugiego kiedyś tylko android z Xiaomi redmi note 9 na iPhona 13 potem 14 pro i wszystko ładnie pięknie ale coraz mniej rzeczy nowych więc mówię a spróbuję i przesiadka na Pixela 9 pro i rewelacja tańszy zdjęcia ładniejsze (video trochę słabsze) ale dodatkowe funkcje dłuższy czas pracy na baterii szybsze ładowanie AI no wszystko na korzyść Googla i polecam czysty android użytkuje się podobnie jak appla

1

@PatrychoO no ja w niedzielę byłem w muzeum powstania Warszawskiego a tam jakiś dzieciak w koszulce ter Stegna z zeszłego sezonu xd

0

@reloaded ja brałem Vikinga 2500 kcal bez podwieczorków czyli około 2200 wychodziło z wyborem 5 różnych opcji na jedno danie po rabatach gdzie są na necie i z 2 zamówieniami pod ten adres wraz z narzeczoną u mnie wychodziło 59 zł na dzień

0

@BezglutenowyPedri widzę że już musieli naprawić ale pociąg siadł na zaciszu ale chyba już M2 git ogólnie zawsze spoko sprawdzac tę stronę aktualne tematy są tu https://www.wtp.waw.pl/utrudnienia/

0

Metro w Warszawie jest genialne do momentu jak się nie rozwali jak obecnie M2 albo jak się ktoś nie rzuci xd M2 padła [*]

0

@mekston przewidywalny? No w sumie można tak powiedzieć ale w sumie ostatnio to mało filmów nowych ma scenariusze nieprzewidywalne xd

1

Wgl polecajka wlatuje na ten nowy film z Bradem pittem F1 siada jak złoto fajnie się to ogląda

2

Uuuu jakiś serial historyczny kręcą przy warszawskim nowym świecie i starym mieście

14

No i to jest świetny pomysł

1

@misterio dobrze że M2 dojeżdżam xd

1

@Konradowskyy oj tak żebyś wiedział, a jeszcze pomyśleć że covid 5 lat temu się zaczął to już wgl łeb pęka

1

@Herato jeju weź właśnie mi uświadomiłes że 7 lat temu to był 2018 jak ten czas zapieprza niemiłosiernie...

0

No i świetnie! Fajnie jeszcze jakby godziny były w miarę ludzkie i będzie milutko

1

@Who_you_mam ja tam szczerze powiem że miałem 2 podjazdy i po kilku minutach pierwszego odcinka dawałem sobie spokój, ale już nie miałem co oglądać mówię przemoge się bo ponoć dobry i wleciało jak złoto w ciągu z 1.5 czy 2 tygodniu jestem już na 5 sezonie i jest to złoto w pełnej okazałości ;p

2

@Szczygiel06 fajna gierka klimat mega, polecanko. Nie jest wymagająca parę godzinek spędzisz nauczysz się sam bez problemów "wyjdzie w praniu" jak to mówią

0

Pięknie to wygląda pomału coraz lepiej i obiecująco ;p

0

@ranger3120 no tak ale są do dokupienia osobno za około 100

0

@ranger3120 te oryginalne na kablu

0

Wiadomo kiedy mniej więcej zaczyna się prezeson i powrót do trenowania ? ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub_87 o Clair Obscur świetna ! Najlepiej na dobrych słuchawkach albo soundbarze bo muzyczka zacna i klimatyczna

0

@michal26 dlaczego? Ja zmieniłem swoje miejsce głosowania na Wrocław na 1 turę jednorazowo w aplikacji mobtywatela i teraz patrzę co prawda nie moge jeszcze zmienić ale powróciło do miasta gdzie jestem zameldowany i na stałe mam wpisane miejsce do głosowania a nie na jednorazowo zmieniony Wrocław ;p

0

@L4ngusta oczywiście że się opłaca zakładając że masz tv z wyższej półki i grasz w nowsze gry. Ja osobiście na swoim oledzie zwłaszcza na nowych gierkach widzę różnicę na plus w ps5 pro względem zwykłej ps5

1

@MesQueUnClub_87 polecanko w opór clair obscur, to jaka ta gra jest świetna wciągająca a system walki uzależniający to jedno ale tw muzyka no płynne złoto polecanko w opór na tę chwilę 12 godzin przegrane i 9/10 śmiało, oczywiście polecam po francusku to ogrywać z polskimi napisami :p

1

@Pablozeusz chociaż i tak lepsza sobota 22 niż niedziela 16:15 mam nieodparte wrażenie xd

0

@Gibbon_FCB chyba kończą robotę i z marszu na oglądanie meczyku a nie spać ;p

0

O no i proszę bardzo latarnik wyborczy na prezydenta do zrobienia !

0

Dobra już działa 6 min meczu w plecy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?