0

Przyszła już komuś koszulka wyjazdowa kupiona z oficjalnej strony Barcy? U mnie tydzień temu bez personalizacji i jeszcze nie ma ;c może do meczu z Monaco zdążą ;p

0

Ma ktoś tego Linka do zarejestrowanych naszych zawodników ? Gavi tam jest? Czy faktycznie i tak czy siak dopiero od stycznia grać może po rejestracji?

0

@JoeSatriani oprócz fermina bodajże

0

To teraz tylko przycelowac na bilety na Legię z Realem Betis 3 pazdziernika i zobaczy sie na żywo czy wart jest cos ten jeszcze nasz Roque ;p

1

Przez przypadek znaleziony ale świetny przynajmniej dla mnie na tę chwilę serial na amazonie „człowiek z wysokiego zamku” ma bodajże 4 sezony jestem po 1 i warto obejrzeć no fajnie się to oglądać i ciekawie zrobiony

1

@Dankho94isback byłem raz na pamiętnym meczu tysiąca podać Barcy wtedy już Setiena i potężna wygrana 1:0 z Granada 2020 rok

0

@Omoziu byle do wtorku i średnio 22 stopnie

0

@Adran360 w sumie myślałem że to będzie bardziej koniec lipca/sierpień że zamiast tournée i w ramach przygotowania a tu o :o

0

@Destroyer_of_Worlds gdzieś coś koło tego zapewne

1

Marc Bernal? Przecież kontuzjowany do końca sezonu

0

@PaPo no tak bo LL tańsza niż LM naszywka znaczy

0

@stool Subtotal
€92,00 EUR
Shipping
€15,00 EUR
Taxes
€20,00 EUR
Total
€107,00 EUR
Coś takiego mam to pewnie jest wliczone w cenę koszulki a na rachunku tak to wygląda no finalnie zapłaciłem 107 euro więc i tak gicior

0

@stool niby ta ale i tak jeszcze 20 euro podatku

1

@Przemek_ES kod rabatowy: aniversarisoci20

0

@stool za wersję stadionową (ta tańsza) z obniżką 20% wychodzi 458 zł przynajmniej ja tyle zapłaciłem bez żadnych personalizacji tylko z logo ligi mistrzów no i w to wliczona przesyłka i podatki

0

@SadeckiKocur no w każdy masz po prostu gotową grę tylko że 7 dni wcześniej z tego co m wiadomo

0

@SadeckiKocur u mnie w robocie wewnętrzna rywalizacja więc aż edycja ultimate „z przymusu” zakupiona i czekanko na 20 września xd

0

@VeB 1899 czyli czekanie dalej aż dadzą koszulki faktycznie meczowe bez napisu :o a szkoda ;c

0

Wiadomo coś kiedy premiera albo chociaż prezentacja 2 kompletu? Bo te czarne siadają jak złoto i jednak chyba padnie wybór na zakup tej koszuleczki niż domowej ;p

0

@Fizzy Womack PDF to format pliku chyba coś w ten deseń jak pamiętam xd może o to chodzi xd

1

Ciekawe czy i jak ewentualnie zmieni się teraz terminarz ligowy, wiadomo kiedy mogą podać dni i/lub godziny rozgrywanych meczy w dalszych tygodniach ? ;d

0

Mecz o tak wczesnej porze i w dodatku w sobotę to kryminał a więc pierwsza połowa w kiblu w robocie mnie czeka a druga już kulturalna jako przerwa xD

0

Swoją drogą to czemu w tym roku jest koniec 30? A nie 31 czy 1 jak bodajże rok temu? Bo weekend ? Czy jak to działa xd

0

@Herato 8 różnych

0

@lntrowertyk na tę chwilę obejrzałem 1 odcinek 2 sezonu i mi tam fajnie siada dobrze się to ogląda zobaczymy jak dalej

1

@Hektor16 mam 4060 laptopowa ;p może musi być przypisane do kontrolnego nr nie wiem ale również dzięki za chęci ;D

0

@Hektor16 mam 4060 i nie działa :,c

0

@Marian_Pazdzioch oczywiscie już zakupiona ultimate i tylko czekać na 20 września ;p

1

Karmy jak się patrzy

0

@messi33 a teraz Olmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?