korni20
Dołączył/a: sierpień 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi chili con carne
0
@DaPidejpi no w sumie może i tak być !
0
@DaPidejpi że co xD przecież to Newcastle kupiło Tonaliego od Milanu więc i tak by nie zagrał dziś z PSG i tak xd bez względu na zawieszenie
3
@zaky274 w Niemczech
0
@Luciano99 brzmi ciekawie !
0
Ma ktoś linka do tej transmisji na żywo gdzie jest pokazane camp nou w chwili obecnej?
0
De gea jest bez klubu bo kontuzja czy o co chodzi ?
Nawet jakby nie był w formie czy byłby teraz w miarę przeciętny to na pewno znalazłby się dla niego jakiś klub :o
4
@4Fabregas4 że co xD dobra podjął decyzję w sprawie ew karnego. Sprawdził na varze fakt że przed ręką cancelo była ręka piłkarza porto także gdzie tu błędna decyzja i z jakiej racji cancelo miałby za to dostać żółtą kartkę po interwencji VARu ?
1
Realnie patrząc powinno być 2:1 albo chociaż 1:0 dla nas
1
@patrix211 też zainstalowałem i hula az milo
0
Instalował już ktoś z was IOS 17? Nie ma żadnych błędów i działa jak talala ? ;p
0
@Lautaro stronka czy aplikacja to telemedi
2
No złoto ! Piękny meczyk aż chce się więcej !
0
@Kgorecki2500 atletico położyło kupon
0
@jacobFCB Polska 3:1 Barca 2:0
0
Jedna osoba do c+ online? Ktoś coś?
0
@sonek a szukam
1
@Rewolucja123 Barca priorytet, Polska wynik wyskoczy w mediach
0
@tomcias10 o jakie zmiany ?
0
@Blantozaur cyberpunk tez już przeszedłem
1
Jakieś gierki warte ogrania ktoś coś poleca ? Na PC
RDD II jakoś mi nie siada
Wiedźminy wszystkie ograne
Baldurs gate III również
GTA tez
Fifki nowej nie ma jeszcze i posucha
Starfield tez wyglada jakby chciał a nie był ciekawa gra
5
@KrychaFCB psy szczekają karawana jedzie dalej
0
@korni20 choć liczę na 0:1
1
@Joe_Barbaro 1:1
1
@AFA90 a jaki aromat !
0
@Zoker tanio coś myślałem ze po 50 chodzi
0
Wie ktoś dlaczego pomimo premiery w dniu dzisiejszym na Amazonie 2 sezonu o barcy nie idzie go obejrzeć ? Poprzedni normalnie a jak chce ten zacząć to jest napis ze to wideo jest niedostępne
0
@plastek87 Hamburg
0
@Antajbandaj No dziwne ale ogólnie gra i gameplay na plus jak na moje
0
@Czarek01 pomijając Wieśka baldurs gate cyberpunka i hogwart to
Cs go 2 xD