0

@GeneralXavi chili con carne

0

@DaPidejpi no w sumie może i tak być !

0

@DaPidejpi że co xD przecież to Newcastle kupiło Tonaliego od Milanu więc i tak by nie zagrał dziś z PSG i tak xd bez względu na zawieszenie

3

@zaky274 w Niemczech

0

@Luciano99 brzmi ciekawie !

0

Ma ktoś linka do tej transmisji na żywo gdzie jest pokazane camp nou w chwili obecnej?

0

De gea jest bez klubu bo kontuzja czy o co chodzi ?
Nawet jakby nie był w formie czy byłby teraz w miarę przeciętny to na pewno znalazłby się dla niego jakiś klub :o

4

@4Fabregas4 że co xD dobra podjął decyzję w sprawie ew karnego. Sprawdził na varze fakt że przed ręką cancelo była ręka piłkarza porto także gdzie tu błędna decyzja i z jakiej racji cancelo miałby za to dostać żółtą kartkę po interwencji VARu ?

1

Realnie patrząc powinno być 2:1 albo chociaż 1:0 dla nas

1

@patrix211 też zainstalowałem i hula az milo

0

Instalował już ktoś z was IOS 17? Nie ma żadnych błędów i działa jak talala ? ;p

0

@Lautaro stronka czy aplikacja to telemedi

2

No złoto ! Piękny meczyk aż chce się więcej !

0

@Kgorecki2500 atletico położyło kupon

0

@jacobFCB Polska 3:1 Barca 2:0

0

Jedna osoba do c+ online? Ktoś coś?

0

@sonek a szukam

1

@Rewolucja123 Barca priorytet, Polska wynik wyskoczy w mediach

0

@tomcias10 o jakie zmiany ?

0

@Blantozaur cyberpunk tez już przeszedłem

1

Jakieś gierki warte ogrania ktoś coś poleca ? Na PC
RDD II jakoś mi nie siada
Wiedźminy wszystkie ograne
Baldurs gate III również
GTA tez
Fifki nowej nie ma jeszcze i posucha
Starfield tez wyglada jakby chciał a nie był ciekawa gra

5

@KrychaFCB psy szczekają karawana jedzie dalej

0

@korni20 choć liczę na 0:1

1

1

@AFA90 a jaki aromat !

0

@Zoker tanio coś myślałem ze po 50 chodzi

0

Wie ktoś dlaczego pomimo premiery w dniu dzisiejszym na Amazonie 2 sezonu o barcy nie idzie go obejrzeć ? Poprzedni normalnie a jak chce ten zacząć to jest napis ze to wideo jest niedostępne

0

@plastek87 Hamburg

0

@Antajbandaj No dziwne ale ogólnie gra i gameplay na plus jak na moje

0

@Czarek01 pomijając Wieśka baldurs gate cyberpunka i hogwart to
Cs go 2 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?