korni20
Dołączył/a: sierpień 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Canal plus online brak ciekawych ofert na Canal plus 1 i 2 oraz eleveny ktoś zna jakas alternatywę ? Internetowa TV oczywiście
1
@PiotrR harrego i spółki na szczęście nie ma wiec takiej sytuacji się nie uświadczy :D
2
Dobra czas odpalić ten Hogwart i przywrócić świetność Slytherinowi !
0
@WiernyKibicToJa faktycznie jestem na 4 odcinku wrażenia w porządku i z napisami z 75% na spokoju na podstawach da się ogarnac ;D
1
@WiernyKibicToJa a No dobra No to czas spróbować dzieki !
0
@Kinginiesta ale tam jest po angielsku tylko jak kojarzę angielski ogarniam ale chce tam wszystko płynnie rozumieć
0
Ktoś zna jakas stronkę albo cokolwiek żeby obejrzeć ten serial FC Barcelona New Era z napisami polskimi czy coś ?
0
Wiadomo co z dembele ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dziwne te kamery przez ten mały stadion
1
@Faro podpinam się do pytania
0
@Ghostface dobrze chociaż napisałeś ?
0
Wiadomo o której finał w niedziele ?
0
@michal26 jakbyś i mnie oznaczał byłbym wdzięczny :D
0
@Sisitoro może to po prostu Barca gra wtedy gorzej xd
1
@Gaz ja polecam Yerbe z Natural Vitality green fitness 97% yerby reszta dość ciekawych dodatków jak koper włoski morwa biała mocznik itd bardzo dobra w smaku plus nie jest pylasta
1
@Comentateiro zaraz po zrobieniu zdjęcia albo nagrania tego xd
0
@karolszymek podpinam się pod pytanie
1
@Toretto 5 sekund albo 5 sekund bez cenzury ciekawsze w bliższym gronie
0
@Ojciec5tkidzieci to usuń komentarz może jeszcze nie zobaczył xd
0
@Deathwing112 ja również chociaż tyle ze do 13
1
@Antimadridista_WR miałem ten sam problem lat temu kilka bodajże 4 xD
0
Kolejny śmiertelny wypadek w warszawskim metrze kolejny w ciągu tygodnia :o
0
@zuchinho a ja powiem wrecz przeciwnie klimat Valhalli powoduje ze według mojej opinii jest to jedna z najlepszych odsłon całej serii polecanko wlatuje gorąco zwłaszcza jak ktoś lubi klimat wikingów
Ile ludzi tyle opinii ;D
1
Gierka się kozak zapowiada w lutym lecimy do Slytherinu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masq czekam na info jak wrażenia :D
LG świetny tv ten to faktycznie już dobra górna Półka jeżeli chodziło jego używanie to trzeba pamiętać żeby po jego wyłączeniu nigdy od razu go od sieci nie odłączać nawet jak się wtedy zbliży i ucho przystawi to słychać jak piksele pracują żeby się hm „oczyścić” to tez ponoć powoduje wydłużenie ich życia ;D
1
@masq tak warto dopłacić oled organiczne ledy i perfekcyjna czerń ale jak już się brac za dobry tv to koniecznie 100/120 Hz
0
@ranger3120 a czemu miałby ktoś dostać ?
0
Wiadomo kiedy konkretni piłkarze wrócą do trenowania?