10

Proszę nie przeklinać.Jest to w miarę solidny obrońca.12mln? To nie nasza kasa.

0

Po kontuzji, lepiej żeby się ograł przez 15 min, następny cały.

0

Niewiem narazie to mamy Mathieu.

0

Każdy się może pomylić. Jeśli mnie prowokujesz to nic z tego.

0

Rafinha jest najlepszy, szczefólnie rajd w 40 min. meczu ;) 6 rywali na szybkości + drybling i 30 m do przodu

0

Busi co na wślizgu ;)) Mascherano by trafił w piłkę ;p

0

Surowe te kary ;d Zapłacić 6 tyś € to jednak jest bolesne.

0

Rzucał 2 / 3 razy mocniej od innych (Bravo).

0

Niewiem, może jakieś ćwiczenia specjalne ?

0

Psg odrzuciło ofertę opiewającą na kwocie 43 mln € . Więc go nie pozyskamy.

0

Proponuję żeby wszedł na ostatnie 15 minut.

0

Szczęsny ;)

0

Mam nadzieję że transmja będzie również w 3d. Tak samo jak w Anglii.

0

Żal mi Celty, ale jeśli wygrała z Rm 2:0 to LE wiedział co robi ;)

0

Przyznacie że Vdorjlak to jest zawodowy piłkarz, 2 karnych nie trafić...

0

Zrozumiałem tekst tak : Jeśli przyjdzie Cuadrado to żeby nie grał na prawej obronie. Pedro musi grać na obronie... Mam nadzieję że wytłumaczyłem twn nie logiczny tekst użytkownika jakubek670.

0

Da mu ktoś wreszcie bana? Czytać już nawet komentarzów innych przez niego się nie chce !

0

Aha czyli jeszcze jak był w Celcie już myślał o Fcb. ;)

0

Oj pogrzebie, mam nadzieję , że dowiem się ciekawych rzeczy.

0

Podpisuję się ;) Polać mu !

0

No i co hejterzy? Sam Luis Enrique Go chciał u nas . Zubi się podporządkował ;)

0

Halilovič chyba. Na przyszłość. ;)

0

Zobaczysz, zarząd uzna że Suarez to 2 ibra i wyleci, wtedy Barça ściągnie Bojana.

1

Dosłownie ;d

0

Za rok go jeszcze odkupimy za 30 mln...

0

Zapomniałem o Busim, masz rację. Alvesa to już nie licze bo jestem przekonany że odejdzie.

0

Teraz to już nie zna ;p Zbyt dużo ludzi się przewinęło na CN.Został Iniesta , Xavi , Messi i pedro? Czy jeszcze ktoś?

0

Pierwsze mecze pucharu króla i Ligi mistrzów.

0

Nie wiem nie jestem Zubim, ani innym zarządcą, niech robią co chcą. Wzmocnieniem pewnie byłby transfer Wawrzyniaka.

0

Możliwe, niewiem , tyle w temacie.To co chciałem powiedziałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?