kreksiak
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Proszę nie przeklinać.Jest to w miarę solidny obrońca.12mln? To nie nasza kasa.
0
Po kontuzji, lepiej żeby się ograł przez 15 min, następny cały.
0
Niewiem narazie to mamy Mathieu.
0
Każdy się może pomylić. Jeśli mnie prowokujesz to nic z tego.
0
Rafinha jest najlepszy, szczefólnie rajd w 40 min. meczu ;) 6 rywali na szybkości + drybling i 30 m do przodu
0
Busi co na wślizgu ;)) Mascherano by trafił w piłkę ;p
0
Surowe te kary ;d Zapłacić 6 tyś € to jednak jest bolesne.
0
Rzucał 2 / 3 razy mocniej od innych (Bravo).
0
Niewiem, może jakieś ćwiczenia specjalne ?
0
Psg odrzuciło ofertę opiewającą na kwocie 43 mln € . Więc go nie pozyskamy.
0
Proponuję żeby wszedł na ostatnie 15 minut.
0
Szczęsny ;)
0
Mam nadzieję że transmja będzie również w 3d. Tak samo jak w Anglii.
0
Żal mi Celty, ale jeśli wygrała z Rm 2:0 to LE wiedział co robi ;)
0
Przyznacie że Vdorjlak to jest zawodowy piłkarz, 2 karnych nie trafić...
0
Zrozumiałem tekst tak : Jeśli przyjdzie Cuadrado to żeby nie grał na prawej obronie. Pedro musi grać na obronie... Mam nadzieję że wytłumaczyłem twn nie logiczny tekst użytkownika jakubek670.
0
Da mu ktoś wreszcie bana? Czytać już nawet komentarzów innych przez niego się nie chce !
0
Aha czyli jeszcze jak był w Celcie już myślał o Fcb. ;)
0
Oj pogrzebie, mam nadzieję , że dowiem się ciekawych rzeczy.
0
Podpisuję się ;) Polać mu !
0
No i co hejterzy? Sam Luis Enrique Go chciał u nas . Zubi się podporządkował ;)
0
Halilovič chyba. Na przyszłość. ;)
0
Zobaczysz, zarząd uzna że Suarez to 2 ibra i wyleci, wtedy Barça ściągnie Bojana.
1
Dosłownie ;d
0
Za rok go jeszcze odkupimy za 30 mln...
0
Zapomniałem o Busim, masz rację. Alvesa to już nie licze bo jestem przekonany że odejdzie.
0
Teraz to już nie zna ;p Zbyt dużo ludzi się przewinęło na CN.Został Iniesta , Xavi , Messi i pedro? Czy jeszcze ktoś?
0
Pierwsze mecze pucharu króla i Ligi mistrzów.
0
Nie wiem nie jestem Zubim, ani innym zarządcą, niech robią co chcą. Wzmocnieniem pewnie byłby transfer Wawrzyniaka.
0
Możliwe, niewiem , tyle w temacie.To co chciałem powiedziałem.