kreksiak
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W jakim języku się porozumiewałeś? Jestem ciekawy (Angielskim?).
1
Najlepiej jakby Virusi wygrali z Fnatic w finale ;)
0
Przyznam się, że też uwielbiam patrzeć na grę brazylijczyków.
0
Aż tak lubisz Krzysia Get Right'a ? ;)
0
m.kwejk.pl/obrazek/2709909/kazdy-to-zna.html
0
To jest Twoja opinia po dzisiejszym meczu? Legia grała bez swoich kluczowych graczy, którzy występowali na EURO.
1
A dlatego nie będzie komentował, ponieważ musiałby zapłacić ogromną sumę aby dostać uprawnienia.
1
Nie jestem jakiś fanem motoryzacji, ale mogę Ci powiedzieć, że niemieckie auta mają doskonałą blacharkę(Chodzi mi tutaj o korozję), ale już gorsze silniki(tzn. Częściej się psują np.w porównaniu do KIA czy Hyundai).
0
W TVP1 oraz Polsacie będzie ;)
0
W dzisiejszych czasach nie ma już takiej różnicy. Laptop z takimi samymi/bardzo podobnymi danymi kosztuje drożej, dlatego że jest on przenośny.
2
A Krychowiak że Szczęsnym ? ;)
1
Ale akcja. Ile oni podań nabili?
0
To zależy ile kartek żółtych dostanie Polska oraz Niemcy w tych meczach. Na razie Polska ma pierwsze miejsce przy takich wynikach.
0
Polecam oglądać Łączy nas piłka na Youtube. Tam poznasz charakterki piłkarzy ;)
2
Po prostu Pazdinho.
0
Mam xaiomi i mi się po pewnym czasie użytkowania zwiesza system.
1
300 kanał nie dziękuj.
3
Ja na przykład nie wiedziałem. Dzięki za informację.
1
Co to za wybuch?
0
Ja mam redmi note 3- Polecam
0
A widziałeś kto to skomentował? ;)
0
Wreszcie.
2
Tutaj nie ma statystyk BBC, to dlaczego mieli by o tym pisać?
A o przerwach naszych zawodników wspomnieli bo o nich jest artykuł ;)
0
Rok temu strzelił Garcia ;)
0
Podobno jeszcze 2. Podpisali we wrześniu(około) na 3 lata.
47
Nie wiem czy wiesz, ale w Hiszpanii trzymanie rąk w kieszeni nawet podczas ważnych uroczystości jest normą.
0
Delin Munina - Niezłe logo klubu ;). Wie co dobre ;)
0
Ja od nowego sezonu będę grał jako junior młodszy ;) Orzeł Przeworsk pozdrawia ;)
0
Junior Młodszy/Starszy? ;)
0
Masz linka.