0

Jeżeli się zaraz nie obudzą, to będzie po meczu.

0

Przyznam się, że przy połowie 3 mapy straciłem wiarę. Magisk smurfował na majorze...

0

Nie widoczny. Miał tam 2 jakieś rajd, oprócz tego zmarnował jedną 100% okazje.

0

Nie mogę, padłem na podłogę ze śmiechu.

1

No właśnie Ramos ze łba.

0

Może spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne. U mnie takie coś nie występuje a mam go od lutego 2016.

0

No i spokój.

0

Raz na rok to i kura pierdnie.

1

Co ten sędzia? Zainwestował w okulary? :D

0

Ale brama... No nic może jakieś 2-1, 2-2 i wygrana na CN.

0

Ja tam naliczyłem 7 sytuacji po których Osasuna rozpoczynałaby od środka boiska.

0

Masz rację. Nie mogę już edytować. ;(

18

W tym sezonie graliśmy o 12 na wyjeździe. Ten mecz zakończył się wygraną Barcy 5:1. Przeciwnikiem było Leganes.

1

Nw czy będzie miał lepszy % i czy będzie z topowej drużyny ale Diego Alves z Valencii ;)

1

Ajajaj, to w takim razie z rzeczy normalnych polecam obejrzeć sobie wszystkie odcinki z olimpiady na kanale inetkoxow. Jak wracam do tego to ciągle mam uśmiech na twarzy. ;)

3

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś o motoryzacji w śmiesznym/żenującym sposobie to Kickster.

0

Niestety, ale dzięki temu remisowi Real Madryt jest całkowicie zależny od siebie. Tak wiem że do końca pozostało jeszcze 24 kolejki.

0

A remis ?

0

Kamil Syprzak jest bardzo sympatyczną osobą. Wywnioskowałem to po wywiadzie ;)

2

Przyznam się, że Clasico the movie robi na mnie ogromne wrażenie.

1

Jakbym miał na Twoim miejscu obstawiać typowałbym :
Sk
Nip
Vp
Optic (low bet)

Są to mecze BO3 czyli większe szanse mają faworyci.

1

Według mnie NiP na luzie przejedzie się przez Astralis. Mecz VP vs Faze bym ominął z prostego względu, to Virtusi. Optic może sprawić niespodzianke patrząc na ich ostatnie mecze. Sk gaming to według mnie praktycznie pewniak.

0

Czego naszczęście? Pep wykonuje tam dobrą robotę ;)

0

Jaki otrzymałeś kurs po tej taśmie?

1

Ile czasu Ci takie coś zajęło? Może sfilmowałbyś jak takie cudeńko robisz? To jest genialne!

0

Z Pogbą się nie zgodzę.

0

Chyba 16:30. Ale nie jestem na 100% pewny.

0

0

Nie wiem o co Ci dokładnie chodzi, może to?www.wallpaperscharlie.com/wp-content/uploads/2016/09/Jordi-Alba-HD-Pictures-2.jpg

0

Musiałbym zdawać nowe prawko. Narazie chcę zacząć z małą pojemnością.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?