kreksiak
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli się zaraz nie obudzą, to będzie po meczu.
0
Przyznam się, że przy połowie 3 mapy straciłem wiarę. Magisk smurfował na majorze...
0
Nie widoczny. Miał tam 2 jakieś rajd, oprócz tego zmarnował jedną 100% okazje.
0
Nie mogę, padłem na podłogę ze śmiechu.
1
No właśnie Ramos ze łba.
0
Może spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne. U mnie takie coś nie występuje a mam go od lutego 2016.
0
No i spokój.
0
Raz na rok to i kura pierdnie.
1
Co ten sędzia? Zainwestował w okulary? :D
0
Ale brama... No nic może jakieś 2-1, 2-2 i wygrana na CN.
0
Ja tam naliczyłem 7 sytuacji po których Osasuna rozpoczynałaby od środka boiska.
0
Masz rację. Nie mogę już edytować. ;(
18
W tym sezonie graliśmy o 12 na wyjeździe. Ten mecz zakończył się wygraną Barcy 5:1. Przeciwnikiem było Leganes.
1
Nw czy będzie miał lepszy % i czy będzie z topowej drużyny ale Diego Alves z Valencii ;)
1
Ajajaj, to w takim razie z rzeczy normalnych polecam obejrzeć sobie wszystkie odcinki z olimpiady na kanale inetkoxow. Jak wracam do tego to ciągle mam uśmiech na twarzy. ;)
3
Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś o motoryzacji w śmiesznym/żenującym sposobie to Kickster.
0
Niestety, ale dzięki temu remisowi Real Madryt jest całkowicie zależny od siebie. Tak wiem że do końca pozostało jeszcze 24 kolejki.
0
A remis ?
0
Kamil Syprzak jest bardzo sympatyczną osobą. Wywnioskowałem to po wywiadzie ;)
2
Przyznam się, że Clasico the movie robi na mnie ogromne wrażenie.
1
Jakbym miał na Twoim miejscu obstawiać typowałbym :
Sk
Nip
Vp
Optic (low bet)
Są to mecze BO3 czyli większe szanse mają faworyci.
1
Według mnie NiP na luzie przejedzie się przez Astralis. Mecz VP vs Faze bym ominął z prostego względu, to Virtusi. Optic może sprawić niespodzianke patrząc na ich ostatnie mecze. Sk gaming to według mnie praktycznie pewniak.
0
Czego naszczęście? Pep wykonuje tam dobrą robotę ;)
0
Jaki otrzymałeś kurs po tej taśmie?
1
Ile czasu Ci takie coś zajęło? Może sfilmowałbyś jak takie cudeńko robisz? To jest genialne!
0
Z Pogbą się nie zgodzę.
0
Chyba 16:30. Ale nie jestem na 100% pewny.
0
Sory, masz
https://i.ytimg.com/vi/GQHUJUxVJDI/maxresdefault.jpg
0
Nie wiem o co Ci dokładnie chodzi, może to?www.wallpaperscharlie.com/wp-content/uploads/2016/09/Jordi-Alba-HD-Pictures-2.jpg
0
Musiałbym zdawać nowe prawko. Narazie chcę zacząć z małą pojemnością.