1

Dzięki ;).

1

Posiada ktoś piękne, wzruszające tapety z Iniestą na telefon?

1

Polecacie jakieś wkręty lub mixy do 250 zł?

0

Posiada ktoś ten telefonik? Można prosić recenzję? https://www.kimovil.com/pl/gdzie-kupic-leeco-letv-le-pro-3-x722

1

Wiedziałem, że będę w Sevilli dlatego miałem zarezerwowane bilety.

0

Oczywiście hahaha :D

35

Witam. Z racji tego, że oglądałem mecz Betis Real vs Barcelona z trybun napiszę niektóre spostrzeżenia. Możliwe, że komuś się spodoba :).
Zacznę od infrastruktury stadionu. Siedząc na Benito Villamarin w oddalonym miejscu (na rogu obiektu - 11A ) wszystko dokładnie widziałem co dzieje się na boisku. Tutaj mogę przytoczyć przykład z meczów Wisły Kraków, gdzie siedząc na Reymonta 22 nie widziałem połowy akcji przez wystające głowy innych widzów. Rozwiązanie tego problemu jest niezwykle proste - Obiekt Realu Betis jest bardziej pionowy niż ten w Krakowie. Z zewnątrz prezentuje się nie mniej okazale niż w środku.

Kolejnym punktem będzie ocena gry Andre Gomes'a w pierwszej odsłonie meczu. Skupiłem na nim szczególną uwagę. Może jest to dziwne ale nigdy nie byłem fanem jego talentu. Aczkolwiek po tym meczu zmieniłem moją opinie. Nasz pomocnik z numerem 21 skutecznie realizował zadania taktyczne Valverde. Lewa strona została całkowicie zablokowana. Jedynie w akcjach pozycyjnych zawodnikom Betico udawało się wymieniać podania na tej flance. Andre walczył, biegał, okazywał chęć do do gry, utrudniał rozgrywanie piłki i przede wszystkim umożliwiał podejście Albie wyżej gdy Ter Stegen miał piłkę przy nodze.

W pierwszej połowie Real Betis jak większość drużyn w tym sezonie zepchnął Dumę Katalonii do defensywy. Druga połowa była jednostronna, a pierwsze uciszenie kibiców gospodarzy odnotowaliśmy w 60 minucie po golu Rakiticia, reszta bramek została przyjęta głębokim milczeniem.

Kolejną sprawą, którą omówię będą kibice Betisu. Podczas gdy Suarez pierwszy raz znalazł się na spalonym i wymachiwał rękami do sędziego rozpętała się prawdziwą wojna na Benito Villamarin. Każdy gest, ruch był momentalnie odnotowywany przez stadion i rozpoczynały się gwizdy na Urugwajczyka. Suarez miał kilka momentów w których mógł dostać szybciej kartkę. Między innymi : pierwszy spalony, drugi, żółta kartka dla Gomes'a, teatralny upadek po faulu piłkarza Betico, Bramka na 2:0 i jego przepychanki na środku boiska, kolejna bramka i ekspresyjna radość w kierunku kibiców, sprzeczka w polu karnym po którym dostał żółtko i wiele innych gestów kierowanych ku sędziemu lub widzom. Fani zespołu z zielonej części Andaluzji dopingowali swój ukochany zespół licznymi brawami, pieśniami i uderzaniem w stadion rękoma co nadawało pięknego efektu i jednocześnie deprymowało Barcelonę. W końcówce meczu przy wyniku 3:0 kibice Betisu zaczęli doceniać grę naszego zespołu brawami. Miałem przyjemność siedzieć akurat w tym narożniku gdzie Leo Messi pokazał dlaczego jest uważany za najlepszego gracza w galaktyce. W przeciągu dwóch sekund wymanewrował trzech przeciwników otrzymując brawa, okrzyki zachwytu, a liczni zgromadzeni kibice zaczęli łapąć się za głowy! Po asyście do Suareza kibice zaczęli skandować nazwisko Messiego 3 lub 4 krotnie.

Natomiast Sevilla jest tanim i bardzo pięknym miastem, w którym jeśli jest okazją to warto być na dwa - trzy dni.
Dodam jako ciekawostkę, że od przez półgodzinną rozgrzewkę naszego portero którą widziałem, obronił on niesamowitą liczbę spektakularnych strzałów.

Jestem chętny do odpowiadania na pytania także śmiało :).

3

Jutro chciałbym napisać podsumowanie meczu Betis - Barcelona, ponieważ może kogoś zainteresują moje spostrzeżenia z trybun. Ma ktoś jakieś życzenia, o których chciałby przeczytać? :)

60

Miałem przyjemność oglądać dzisiejszy mecz na żywo i to jak Andre Gomes w 1 połowie walczył i pracował wymaga docenienia :). Kibice Betisu faktycznie skandowali Messi, a nawet w jednej z ostatnich akcji łapali się za głowy. Jedynym faktem mylącym może być to, iż śpiewali oni Beti, Beti bez 'es'. Fenomenalna 1 połowa dla gospodarzy, a dla nas jeszcze lepsza 2. Pozdrawiam ;)

0

Było coś o Turanie?
www.ibfk.com.tr/basin-aciklamasi/
Podobno jest blisko przenosin. :)
Edit : Nie mam pojęcia czemu link nie działa ale chce go jeden z Tureckich klubów.

0

Z Valencia razy dwa ;)

0

Dzięki wielkie :)

0

Witam. Kupował ktoś bilety na jakiś mecz La Liga przez internet jeszcze w Polsce? Chciałbym być na meczu Real Betis- Barcelona, a nie jestem do konća pewny jak jest z tymi biletami :). Normalnie wydrukuję je jak te samolotowe?

0

2-3 tygodnie przed meczem jest dokładne potwierdzenie terminu jego rozegrania?

25

#Messi #ElClásico

Marcos López z „El Periódico" przygotował wyliczenia na temat aktywności biegowej Lionela Messiego w sobotnim El Clásico.

30-letni piłkarz w meczu z Realem Madryt wykręcił liczbę 8,03 pokonanych kilometrów.

83,1% pokonanej odległości, czyli 6,67 km zawodnik „Blaugrany" przechodził, 10,8% to było lekkie truchtanie.

4,95% był to zwykły bieg, a zaledwie 1,15% to odległość, pokonana sprintem.

Argentyńczyk sprintem „zrobił" wyłącznie 92 metry. Został zawodnikiem meczu.

Via stajnia dissblastera

0

Ładne, mi się nawet bardzo podobają. ;)

0

Również dziękuję!

1

Wielkie dzięki ! Znam osobę, która zaraz po skończeniu technikum dostała 7tyś na rękę w jednej z Rzeszowskim firm, tylko że musiał doszkolić język angielski. Także mam nadzieję, że wybrany przez nas kierunek okaże się przyjemny i opłacalny ;)

1

Ktoś skończył tutaj mechatronikę? Opłacalny kierunek ? Warto po nich robić studia niestacjonarne, a w tygodniu pracować aby zdobyć dośiadczenie?

0

.

0

Co jest z tym eleven...

3

Jak nie wygrasz tego kuponu w którym ostatnim meczem do spełnienia warunku 2,5+gola, jest już 2-0 w 35 minucie to zostaniesz największym pechowcem :).

0

sekcja past ? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wszystko fajnie tylko na telefonie (przynajmniej u mnie) nie można wybrać odpowiedzi na pytanie 6. :( Ma ktoś może ten sam błąd?

0

Następny mecz: Barcelona - Chapecoense · Poniedziałek, 7 sierpnia 20:30 · Puchar Gampera · Transmisja: Polsat Sport Extra

1

Nie wiem czemu ale te stroje przypominają mi sezon 12/13 :)

0

Można gdzieś w nc+ zobaczyć dzisiejszy mecz? Czy tylko w polsacie sport extra, którego nc+ nie ma w ofercie?

0

Znacie jakieś filmy o zbliżonej tematyce co Szybcy i Wściekli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?