1

0

Okej, dzięki ;)

1

[neurophate] - Jest to dosyć wiarygodne źródło ? Na poziomie jak Rac1 czy Cadena Ser?

0

Płacić dobrze płacą. Ale oprócz tego musisz wziąć pod uwagę koszt życia(jedzenie itp). A w Norwegii jest bardzo drogo pod tym względem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Znasz się może na Citroenie C2? Podobno bardzo przyjemne autko do jeżdzenia :).

0

Gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz za granicą?

0

Gdzie za granicą można obejrzeć jutrzejszy mecz? Na jakich stronach?

1

Czego Alaba i Ribbery tragedia? Prawie wszystkie akcje przechodzą przez nich.

1

Czyżby nasi nauczyli się, że warto próbować z dystansu? :)

2

Zawsze te pręty...

0

Narazie Polska będzie losowana z 1 koszyka :) (Jeżeli ranking fifa się nie zmieni)

2

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/FC_Barcelona rozwiń zakładkę rekordy.

1

m.fangol.pl/view/203749/wyglad-mario-goetze?ekst

2

Tak :)

2

Ma ktoś porównanie decyzji sędziów na korzyść/niekorzyść Realu i Barcelony? A może nawet w punktach straconych czy też zyskanych?. Chodzi o obecny sezon.

0

Dziękuje ;).

0

Pamiętasz może przeciwko jakiej drużynie pauzował?

0

Ile Neymar ma kartek? Przypadkiem nie powinien pauzować ?

2

Odklepał jak Popek ;D.

0

Kurczę ;/. Mam nadzieję, że maksymalnie zremisują.

0

Hahahahahah. Ale szczęście.

0

A musi być to koniecznie laptop? Na morele masz za 1800 zl bardzo dobre komputery. ;)

0

Czyli jak ? ; P. Przegrany finał z Astralis był pierwszym jeżeli chodzi o majory.

1

Jeden z zamachów. Gość, który zrobił to zdjęcie wygrał jakiś konkurs.

9

Hernandez przecież nie zrobił tego celowo. Poza tym piłkarzy trener również rozlicza z zaangażowania i poświęcenia. To co miał zrobić? Odpuścić? To był poprostu pech.

1

W pierwszym meczu nic nie grała? Dyskutowałbym z tym.

0

Neymar strzelił kiedyś gola ręką?

3

Bo słabo gra w tym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?