kreksiak
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=750338555148279&id=547999712048832
Ktoś tu rozmawiał o synu Rivaldo :)
0
Okej, dzięki ;)
1
[neurophate] - Jest to dosyć wiarygodne źródło ? Na poziomie jak Rac1 czy Cadena Ser?
0
Płacić dobrze płacą. Ale oprócz tego musisz wziąć pod uwagę koszt życia(jedzenie itp). A w Norwegii jest bardzo drogo pod tym względem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=735720663276735&substory_index=0&id=547999712048832
Co się dzieje w Koronie...
0
Znasz się może na Citroenie C2? Podobno bardzo przyjemne autko do jeżdzenia :).
0
Gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz za granicą?
0
Gdzie za granicą można obejrzeć jutrzejszy mecz? Na jakich stronach?
1
Czego Alaba i Ribbery tragedia? Prawie wszystkie akcje przechodzą przez nich.
1
Czyżby nasi nauczyli się, że warto próbować z dystansu? :)
2
Zawsze te pręty...
0
Narazie Polska będzie losowana z 1 koszyka :) (Jeżeli ranking fifa się nie zmieni)
2
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/FC_Barcelona rozwiń zakładkę rekordy.
1
m.fangol.pl/view/203749/wyglad-mario-goetze?ekst
2
Tak :)
2
Ma ktoś porównanie decyzji sędziów na korzyść/niekorzyść Realu i Barcelony? A może nawet w punktach straconych czy też zyskanych?. Chodzi o obecny sezon.
0
Dziękuje ;).
0
Pamiętasz może przeciwko jakiej drużynie pauzował?
0
Ile Neymar ma kartek? Przypadkiem nie powinien pauzować ?
2
Odklepał jak Popek ;D.
0
Kurczę ;/. Mam nadzieję, że maksymalnie zremisują.
0
Hahahahahah. Ale szczęście.
0
A musi być to koniecznie laptop? Na morele masz za 1800 zl bardzo dobre komputery. ;)
0
Czyli jak ? ; P. Przegrany finał z Astralis był pierwszym jeżeli chodzi o majory.
1
Jeden z zamachów. Gość, który zrobił to zdjęcie wygrał jakiś konkurs.
9
Hernandez przecież nie zrobił tego celowo. Poza tym piłkarzy trener również rozlicza z zaangażowania i poświęcenia. To co miał zrobić? Odpuścić? To był poprostu pech.
1
W pierwszym meczu nic nie grała? Dyskutowałbym z tym.
0
Neymar strzelił kiedyś gola ręką?
3
Bo słabo gra w tym meczu.