kreksiak
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest dobry. A jaki masz ping?
0
Żeby się zalogować to musisz wysłać im zdj dowodu.
0
To nadal duży kursik ;) Szkoda, że sprzedali Kante. Z nim mogliby walczyć o obronę mistrzostwa ligi.
0
Myślę, że takiego samego kursu już nie ma.
0
Słuchaj, wchodzisz na FPL. Rejestrujesz się i tworzysz skład że 100 mln £. Po stworzeniu składu dołączasz do ligi.
1
Nic o tym mi nie wiadomo. Dzisiaj sam dopiero rozpocząłem zabawę.
1
1889-992 proszę ;)
1
No i już 2:0 w setach dla Polski. Taką grę aż chce się oglądać!
0
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego sędziowie nie odgwizdali gry pasywnej gdy od 0:48 do 2:13 Egipcjanie byli w posiadaniu piłki i nie dążyli do rzucenia bramki?
0
Ajajaj, tylko brąz.
1
Nigdy! Mamy przecież takie piękne panie w siatkówce ;). Grzechem byłoby zmarnowane takiego spotkania ! ;)
1
Szczególnie Simone z USA. Wstyd się przyznać, że jestem słabiej umięśniony od dziewczyny.
0
http://sportowememy.pl/img/8274/postawil-kupon-za-10-zl-mogl-wygrac-ponad-10-tys-zlotych/
0
Mógłbym prosić? ;)
1
Dobrze się spisują, ale są w nich 2 wady. Mają możliwość składania się. Po dłuższym czasie kable się przecinają. Przestaje działać 1 kanał. 2. Materiał z którego wykonany jest uchwyt łączący obie słuchawki jest słabej jakości. Zdecydowanie polecam SteelSeries jako zamiennik Razerów.
1
A ile już ich masz?
0
Reprezentacja piłkarska kobiet Australii przegrała 7;0 z jakimiś 15-latkami ;D
0
Na którym kanale będzie transmitowany mecz Legii?
0
0
Po Zlatanie to co innego ;)
1
Chłopie, co za Snax dzik ;) Pasha ugrał 2 clutche. Bez nich mogło by być ciężko. A jak Ty oceniasz?
3
Podobno Polsat sport news
0
Może ustaw wszystkie ustawiebia graficzne na najniższe. Jeśli to nie pomoże, to odinstaluj i pobierz ponownie grę.
0
Zalezy to już tylko i wyłącznie od Milika (kontrakt).
1
Podobno Napoli zaoferowało 35mln euro za Milika.
Źródło Futbolove
0
Mógłbyś prosić nazwę użytkownika steam? ;)
9
When Zlatan moved out, he told his dad, "You're the man of the house now" ;)
0
Peloponez w Grecji jest piękny. Apartamenty w granicy 40 euro za noc.
0
Na Węgrzech znam jeszcze jedną fajną miejscowość. Nazywa się ona Popuskladane. Camping, do wynajęcia domki. Wszystko pod drzewami. Bezpośredni dostęp do basenów termalnych. Na campingu własny basen. Ogólnie świetnie!
0
Haha ;) Musiało to komicznie wyglądać i brzmieć. Zazdroszczę. ;)