0

Jest dobry. A jaki masz ping?

0

Żeby się zalogować to musisz wysłać im zdj dowodu.

0

To nadal duży kursik ;) Szkoda, że sprzedali Kante. Z nim mogliby walczyć o obronę mistrzostwa ligi.

0

Myślę, że takiego samego kursu już nie ma.

0

Słuchaj, wchodzisz na FPL. Rejestrujesz się i tworzysz skład że 100 mln £. Po stworzeniu składu dołączasz do ligi.

1

Nic o tym mi nie wiadomo. Dzisiaj sam dopiero rozpocząłem zabawę.

1

1889-992 proszę ;)

1

No i już 2:0 w setach dla Polski. Taką grę aż chce się oglądać!

0

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego sędziowie nie odgwizdali gry pasywnej gdy od 0:48 do 2:13 Egipcjanie byli w posiadaniu piłki i nie dążyli do rzucenia bramki?

0

Ajajaj, tylko brąz.

1

Nigdy! Mamy przecież takie piękne panie w siatkówce ;). Grzechem byłoby zmarnowane takiego spotkania ! ;)

1

Szczególnie Simone z USA. Wstyd się przyznać, że jestem słabiej umięśniony od dziewczyny.

0

Mógłbym prosić? ;)

1

Dobrze się spisują, ale są w nich 2 wady. Mają możliwość składania się. Po dłuższym czasie kable się przecinają. Przestaje działać 1 kanał. 2. Materiał z którego wykonany jest uchwyt łączący obie słuchawki jest słabej jakości. Zdecydowanie polecam SteelSeries jako zamiennik Razerów.

1

A ile już ich masz?

0

Reprezentacja piłkarska kobiet Australii przegrała 7;0 z jakimiś 15-latkami ;D

0

Na którym kanale będzie transmitowany mecz Legii?

0

0

Po Zlatanie to co innego ;)

1

Chłopie, co za Snax dzik ;) Pasha ugrał 2 clutche. Bez nich mogło by być ciężko. A jak Ty oceniasz?

3

Podobno Polsat sport news

0

Może ustaw wszystkie ustawiebia graficzne na najniższe. Jeśli to nie pomoże, to odinstaluj i pobierz ponownie grę.

0

Zalezy to już tylko i wyłącznie od Milika (kontrakt).

1

Podobno Napoli zaoferowało 35mln euro za Milika.
Źródło Futbolove

0

Mógłbyś prosić nazwę użytkownika steam? ;)

9

When Zlatan moved out, he told his dad, "You're the man of the house now" ;)

0

Peloponez w Grecji jest piękny. Apartamenty w granicy 40 euro za noc.

0

Na Węgrzech znam jeszcze jedną fajną miejscowość. Nazywa się ona Popuskladane. Camping, do wynajęcia domki. Wszystko pod drzewami. Bezpośredni dostęp do basenów termalnych. Na campingu własny basen. Ogólnie świetnie!

0

Haha ;) Musiało to komicznie wyglądać i brzmieć. Zazdroszczę. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?