0

5 cegłówek za free ? Czemu nie ? xD

4

A jak oni Ci ją odkopią ;p?

0

Sandro, Traore(?) Munir, + można zmienić na formacje z 2 napastnikami ;d Spokojnie.

0

Walili nasi głową w mur.Nie u mieli rozklepać APOE-Lu. Najgorszy mecz w sezonie.

0

Już wrócił ;D

1

Tak
masz rację ;D

1

Mi się zdaje ,że okularki to dla szpanu...

0

Po ilu piwach jesteś? Ale tak na serio?

0

O co chodzi z tymi PS,PSE itd?Mógłbyś mi wytłumaczyć ? ;)

0

Sory, mój błąd ;/

0

Zapomniałeś o czerwonej Masche? ;)

0

W dzisiejszym świecie 8 Mon to nie ma różnicy...

0

Tak, szybki jestem. Skapnąłem się, że Luis Enrique chce Alvesa przesunąć na skrzydło (PS,PP), dlatego nastąpił ten transfer.Szkoda, że nie wziął kogoś bardziej znanego marketingowo. Wtedy nie było by hejtów.

0

Pod koniec września

0

A wiesz ile on zarabia w Bayernie?? Podobno 8mln € netto!! Więcej niż inni kluczowi piłkarze Barçy.

0

Wszystko ładnie opisałeś, tylko za dużo razy piszesz "El Fideo".

0

Gdzie są te osoby co chciały zwalniać Enrique?

0

Pique pauzuje za karti ! Jezu...

0

Myślę że to stare zdjęcie.

0

Tak,niech Pan Alves-Wrzutka w myślach zacznie grać w fife i klikać j-j-j ;D

0

Chodzi Ci o Czychryńskiego?

0

Miałbyć pressing

0

Rak przez chwilę ;)

0

Ale nie jest to spotkanie oficjalne.
Spóźniony mocno,sory.

0

Ale strzelał karne wporównaniu do Pana Suareza.

0

Hmmmm... Jeszcze 6minut i 15:00 ;;dd

0

Tak,teraz już tak. ;D Osobiście bym radził Zubiemu który w tym okienku jest fantastyczny kupić Skrzydłowego obrońcę (Cuadrado) do ustawienia 3-5-2.No chyba że Luis Enrique nie chce tak grać, to zamiast kolumbijczyka sprowadzić np piszczka,marcosa rojo.

0

No, o to mi chodziło ;d

0

Istnieje szansa,że na Copa America z swojej dobrej woli nie powoła Messiego i Mascherano ;d Jeśli oczywiście awansujemy do finału LM i Pucharu Króla ;;dd

0

Widać że Dani ma style mieszane ;) Zarośnięty + typowy Sanchez ;/(spodenki)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?