kreksiak
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
5 cegłówek za free ? Czemu nie ? xD
4
A jak oni Ci ją odkopią ;p?
0
Sandro, Traore(?) Munir, + można zmienić na formacje z 2 napastnikami ;d Spokojnie.
0
Walili nasi głową w mur.Nie u mieli rozklepać APOE-Lu. Najgorszy mecz w sezonie.
0
Już wrócił ;D
1
Tak
masz rację ;D
1
Mi się zdaje ,że okularki to dla szpanu...
0
Po ilu piwach jesteś? Ale tak na serio?
0
O co chodzi z tymi PS,PSE itd?Mógłbyś mi wytłumaczyć ? ;)
0
Sory, mój błąd ;/
0
Zapomniałeś o czerwonej Masche? ;)
0
W dzisiejszym świecie 8 Mon to nie ma różnicy...
0
Tak, szybki jestem. Skapnąłem się, że Luis Enrique chce Alvesa przesunąć na skrzydło (PS,PP), dlatego nastąpił ten transfer.Szkoda, że nie wziął kogoś bardziej znanego marketingowo. Wtedy nie było by hejtów.
0
Pod koniec września
0
A wiesz ile on zarabia w Bayernie?? Podobno 8mln € netto!! Więcej niż inni kluczowi piłkarze Barçy.
0
Wszystko ładnie opisałeś, tylko za dużo razy piszesz "El Fideo".
0
Gdzie są te osoby co chciały zwalniać Enrique?
0
Pique pauzuje za karti ! Jezu...
0
Myślę że to stare zdjęcie.
0
Tak,niech Pan Alves-Wrzutka w myślach zacznie grać w fife i klikać j-j-j ;D
0
Chodzi Ci o Czychryńskiego?
0
Miałbyć pressing
0
Rak przez chwilę ;)
0
Ale nie jest to spotkanie oficjalne.
Spóźniony mocno,sory.
0
Ale strzelał karne wporównaniu do Pana Suareza.
0
Hmmmm... Jeszcze 6minut i 15:00 ;;dd
0
Tak,teraz już tak. ;D Osobiście bym radził Zubiemu który w tym okienku jest fantastyczny kupić Skrzydłowego obrońcę (Cuadrado) do ustawienia 3-5-2.No chyba że Luis Enrique nie chce tak grać, to zamiast kolumbijczyka sprowadzić np piszczka,marcosa rojo.
0
No, o to mi chodziło ;d
0
Istnieje szansa,że na Copa America z swojej dobrej woli nie powoła Messiego i Mascherano ;d Jeśli oczywiście awansujemy do finału LM i Pucharu Króla ;;dd
0
Widać że Dani ma style mieszane ;) Zarośnięty + typowy Sanchez ;/(spodenki)