kreksiak
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podkarpacielive.pl/pl/wydarzenia/10472,tragiczny-wypadek-z-udzialem-pilkarzy-wolczanki-wolka-pelkinska-trzy-osoby-nie-zyja-piec-w-szpitalu-mecz-z-avia-odwolany
0
Ty z Jarosławia, ja z Przeworska. Mamy blisko do Wólki.
0
Nie wiesz o dzisiejszej tragedii? Na mecz jechali zawodnicy busem i mieli wypadek.
0
4 piłkarz nie żyje. 2 nie zagraża nic, 2 jest w ciężkim stanie. [Podkarpacielive]
1
Też mam urodziny :D
Także wszytkiego dobrego nawzajem ;)
0
Wszystko wejdzie. Bez żadnego problemu. Ale dużo kasy to Ty raczej nie wygrasz. Ale i jeśli można wiedzieć postawiłeś?
1
Jesteś pewny co do derbów stali? Sevilla u siebie jest bardzo mocna.
0
Łosz kurde, mocno. ;D
1
Wreszcie! Totki 1:1 Arsenal
1
Dynamiczne, dużo walki. Przyjemnie się je ogląda.
0
Pamiętajcie Arsenal z Leicester? To tu macie taką samą sytuację.
5
Właśnie szlak mnie trafił. Grać taką kichę i strzelić.
1
Łapcie film 5 minutowy o UFO
0
A co miał zrobić? Przecież nie miał szans ;(
0
Restartowałeś komputer? Jak nie działa to czytaj. alt ctrl delete. ->Uruchom menedżera zadań.->Procesy-> wyszukaj steam.exe.->kliknij na ten proces->zakończ proces. . Jak to nie zadziała to odinstaluj i zaintaluj. Mi to przynajmniej pomogło.
1
Mi w hypervenomach. Na podbiciu materiał taki bardziej usztywniony, który gwarantował mi bombę z dystansu.
4
Po pierwsze, to nie wiadomo czy nawet za tak duże pieniądze piłkarze chcieliby do nas dołączyć. Bo to wiadomo ekstraklasa.
0
Pamiętasz wypowiedź Sergio Busquets'a? Mówił, że Suarez daje Barcelonie tyle co Lewy Bayernowi. ;)
0
Te dziwadła to buldożerce. A Ci ludzie przechodzą test. ;)
0
Ale film był super ;)
0
Nie wiem która część. Skończyło się jak helikopterem lecieli nad zniszczonym miastem.
2
Skończył się Więzień Labiryntu, przełączyłem na City i od razu rzut karny ;)
0
Zauważ, że w Xaiomi jest 8 rdzeni - a w Asusie 4. Bateria przemawia za chińską firmą. 4050 mah do 3000mah . Cenowo wychodzi lepiej Redmi note 3. Bo kosztuje około 850zł, natomiast 551ml około 1000zł. Fakt, w razie problemów z telefonem mojego wybranka trzeba odsyłać do Chin, a Asus ma serwisy w Polsce. Co jeszcze jest na korzyść ASUS'a? Aparaty te same f 2/0 Mpix 13 . 5,5 cali Full HD
0
Polecam Xiaomi redmi note 3 wersja 32gb romu i 3 gb ramu. Wszystkie tutaj telofony (wymienione wyżej) nawet nie ma co porównywać z tym chińskim dziełem. Cena 219$. Czekałem na niego jakieś 2 tygodnie. Naprawdę polecam. Przed kupnem należy jednak zobaczyć czy dany sprzedawca wpisał, że telefon jest odblokowany tzn że ma google play i więcej "Polskich" możliwości. Jeszcze raz, naprawdę polecam.
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/redminote3/Xiaomi-Redmi-Note-3.html
0
Dokładnie.
0
Dokładnie 30 s temu postawiłem na Malagę, że to ona strzeli pierwsza gola na 2:1. Kurs był imponujący przy grze gospodarzy. Wynosił on 4.01 na bet 365. Ale się przejechałem.
0
A tak z ciekawości, ile poświęciłeś na ten film czasu?
2
Pożegnał się, bo podobno zostału mu 6 miesięcy życia.
3
Ale brama dla Rayo.
0
Kontuzja.