kreksiak
Dołączył/a: październik 2013
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Honda CBR 125R czy Yamaha YZF R125 na pierwszy sportowy motocykl?
0
Polecam zobaczyć ten tryb na kanale Lacha. Mnie osobiście oglądając to przeszły ciary.
1
Jak po weselu chłopie?
0
Bramkarz interweniował, także niestety ale się nie będzie liczyć.
0
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/14469549_524177797787072_161615367960454730_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=7215f1c366fc30e4a4d7409d948f5112&oe=5869FCF2
0
Cavani się odblokował, 3 gol.
1
Nadepnął na stopę Lallany.
4
Jeszcze żadna drużyna nie przegrała ligi w 3 kolejce.
34
Lepsze samochody niż Fifa.
0
W ogóle nie obstawianie.
0
Biletu nie dostaniesz. Chyba, że na Camp Nou.
1
Ale trudną mamy grupę ;/
0
Przepraszam ale nie potrafię tego ładnie ułożyć w rozsądnej zdanie.
1
Możliwe, że zasada aby 2 zespoły z jednego kraju grały we wtorek i środę. Tak to jest bez sensu.
0
To jest bez sensu.
0
Barcelona w grupie C.
0
Czego ;D? Wstydzisz się koszulki w barwach katalońskich ? ;)
8
Jak ocenianie tą cieszynkę? ;) https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=573807576141429&id=190778677777656
5
Spokojnie, nie wszyscy widzieli. Nie jestem obrażony ;)
112
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/14063776_571595856355884_960895202118278005_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=3d8ad4da134f8061e222ca3512b258d1&oe=585C2A41
13
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/14051783_571514506364019_5872378512436490057_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=ae5c49c30e82d5ad4dee6a6b0f7d15b9&oe=5816305B Czy coś tu jest nie tak ;)?
2
Może Młoty? ;)
0
Mam go, nie jest dobry. Po paru miesiącach działa wolno. Czasami się zacina. Nie jest on jakimś wytrzymałym telefonem(szyba).
4
Boże święty.
0
Nie dwie piłki stracone. Dużo więcej ich stracił.
0
Jakie za rok? Jak oni ich będą mogli kupić po roku wypożyczenia.
0
Ja mam szlachetne 7 pkt. Tak, że zazdroszczę.
0
Nie to Lewandowski narzekał.
0
https://zapodaj.net/5b1509f510133.png.html Dostanę punkty za Negredo czy nie?
0
Jaki śmieszek się trafił. Ping jest to opóźnienie czasowe.