1

@DaPidejpi rzeczywiście ;D
R mi uciekło xd

1

@DaPidejpi veratti

1

@GeneralXavi ale sztos xD

1

@Lionel_Messi10 no i klasa niech Cisna
Liczę że wygrają te lige konferencji no i wrócą do lm

0

@Encore coś pięknego

1

Jadą świry jadą

0

to co z 40 brameczek hohland stuknie

1

@Lionel_Messi10 wiadomo
sie wjezdza :D

0

@Uukasz_93 szkoda ze nie udalo im sie kupic tego gruzina z napoli
ale pieknie by to chodzilo ;D

0

@svensonFCB grasz tam ?

0

@Rewolucja123 piekna sprawa ;D

1

@Lionel_Messi10 dzis pewnie powtórka xdd
juz nawet sie nie oszukuje ,zę będzie inaczej xDD

1

@Lionel_Messi10 stary xD
wczoraj wyszedłem mysle sb
spoko redukcja 4 piwka max
no i kupiłemsb te 4 piwa po czym reszta pije łyche wszystko spoko
a potem przychodzi ten jeden ziomek który ma urodziny plus drugi ziomek który nie pije ale ma luzńa flachę bo tydzień temu odwoził kolezanke do szpitala i mu oddała
No i miałem się skonczyć spokojnie a skonczyło jak zwykle
zamykalismy klub i po 6 bylem w domu xDD

0

@Janas11224 coś nie coś potrafię xD

1

@Emhyrte Nigerii były top

1

@Sulimo piękna w swej prostocie ;D

1

@Encore oby pobił rekordzik bramek ;)

0

@bartas97 moze minecraft ?
nauczy sie jakis słowek itd

2

@Sulimo skrzydła slabe ale poza tym nie jest tak źle
Mozliwe ze w tym roku betis ich wyprzedzi ;p

0

@Suzu 10
z bilvva byloby 11
zrobili o wiele wiecej niz sie spodziewałem

1

@Lionel_Messi10 szkoda ze kimmich nie do wyjecia z bayernu ://
zobaczyłbym go jakimś innym klubie

0

@Zoker demb busi lewy

4

@GeneralXavi oby :D

0

@FC1899Barca antonego i nuneza tu nie powinno byc ;D

5

mocne okienko
działo sie naprawde wiele ;D
pozostaje zyczyć sukcesów w nowych klubach
W szczegolności naszym :D

0

@lucca87 on the floor

0

6

@Sulimo zrobił genialna robotę
Oby było więcej takich dziennikarzy

0

@Gall szkoda ze w polsce nie ma influenserek
moze bym oglądał xD

0

@DonMatteo901 to jego żona ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?