kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPidejpi rzeczywiście ;D
R mi uciekło xd
1
@DaPidejpi veratti
1
@GeneralXavi ale sztos xD
1
@Lionel_Messi10 no i klasa niech Cisna
Liczę że wygrają te lige konferencji no i wrócą do lm
0
@Encore coś pięknego
1
Jadą świry jadą
0
to co z 40 brameczek hohland stuknie
1
@Lionel_Messi10 wiadomo
sie wjezdza :D
0
@Uukasz_93 szkoda ze nie udalo im sie kupic tego gruzina z napoli
ale pieknie by to chodzilo ;D
0
@svensonFCB grasz tam ?
0
@Rewolucja123 piekna sprawa ;D
1
@Lionel_Messi10 dzis pewnie powtórka xdd
juz nawet sie nie oszukuje ,zę będzie inaczej xDD
1
@Lionel_Messi10 stary xD
wczoraj wyszedłem mysle sb
spoko redukcja 4 piwka max
no i kupiłemsb te 4 piwa po czym reszta pije łyche wszystko spoko
a potem przychodzi ten jeden ziomek który ma urodziny plus drugi ziomek który nie pije ale ma luzńa flachę bo tydzień temu odwoził kolezanke do szpitala i mu oddała
No i miałem się skonczyć spokojnie a skonczyło jak zwykle
zamykalismy klub i po 6 bylem w domu xDD
0
@Janas11224 coś nie coś potrafię xD
1
@Emhyrte Nigerii były top
1
@Sulimo piękna w swej prostocie ;D
1
@Encore oby pobił rekordzik bramek ;)
0
@bartas97 moze minecraft ?
nauczy sie jakis słowek itd
2
@Sulimo skrzydła slabe ale poza tym nie jest tak źle
Mozliwe ze w tym roku betis ich wyprzedzi ;p
0
@Suzu 10
z bilvva byloby 11
zrobili o wiele wiecej niz sie spodziewałem
1
@Lionel_Messi10 szkoda ze kimmich nie do wyjecia z bayernu ://
zobaczyłbym go jakimś innym klubie
0
@Zoker demb busi lewy
4
@GeneralXavi oby :D
0
@FC1899Barca antonego i nuneza tu nie powinno byc ;D
5
mocne okienko
działo sie naprawde wiele ;D
pozostaje zyczyć sukcesów w nowych klubach
W szczegolności naszym :D
0
@lucca87 on the floor
0
@SkilledHydra16 XDD
6
@Sulimo zrobił genialna robotę
Oby było więcej takich dziennikarzy
0
@Gall szkoda ze w polsce nie ma influenserek
moze bym oglądał xD
0
@DonMatteo901 to jego żona ?