0

@Emhyr bez przesady
Dogadają sie ;)

4

@Don-Corleone Messi top

0

@GeneralXavi znaleźć sb swój cel i przekazać coś następnym pokoleniom

0

@Pawlak1992 oczywiście że w PSG
Ale jak nie patrzy się tylko na liczby
Chyba nigdy nie widziałem takiej różnicy poziomów pomiędzy neyem z pierwszych dwóch sezonów a reszta ligi
To była taka dominacja że to szok
A gość nie pobił liczb z Barcy tylko dlatego że w około 50 % meczy nie grał
Zdecydowanie w psg miał swój prime

2

@Kgorecki2500 ważne że do przodu

0

@FcBarcaVamosMyClub zgadzam się że wszystkim poza ta pozycja busiego

0

@MateuszGotowka99 moim zdaniem czysto pilkarsko jest lepszy od Crisa
No i roniego ale to zawsze temat na gorące xDD

3

@Pawel13sz jest gicioor ;)

0

@Pawel13sz oby
15 znaków

5

@Pawel13sz dawać go
Totalny szefuncio

1

@VegetaPolska dumny jak vegeta nie jak jakiś kundel

2

@Pawel13sz najpiękniejsi ;D

0

@MateuszGotowka99 gość jest wybitny moim zdaniem najbardziej utalentowany piłkarz po Messi w ostatnich latach

0

@michal26 ponoć wzorował się na ed edd i eddy i kilku ciekawych produkcjach ogólnie ten Ed to ciekawa produkcja
ponoć te wszystkie dzieciaki nie żyją i były z różnych czasów
Wyszedł nawet jeden odcinek kilku minutowy w którym się działy mega chore rzeczy i został szybko wywalony
Krążą jakieś pasty i jak się postarasz to znajdziesz ten odcinek ale w beznadziejnej jakości xd

1

@Vebrol też tak będzie ;p

27

Terrorysta z rosario w tym sezonie wysadza Ligue 1

1

@GeraltzKatalonii nw może to już spaczenie ale moim zdaniem w jego zagraniach nie ma przypadku ;D

1

@Medium Neymar top no i król z kolejna asysta ;D

1

@Hubsao to jakby nic nie powiedzieć xDD
Ostatnio jestem na redukcji no i zrobiłem sb wakacje i zeszło mi 10 kg
I nawet nw w którym momencie mnie zmiata ;p

0

@mateusz1989VeB piękny jest
Takich nam potrzeba ;D

0

@Piernikowy liczą się chęci xDD

3

@Hubsao parę razy się topilem
A z ostatnich to w poniedziałek pokonała mnie grawitacja i moja twarz aktualnie nie wygląda tak jak wcześniej

0

@Zoker silva akurat potrafi się dostosowywać więc raczej nie będzie problemu

2

@Kgorecki2500 gratki ;)

1

@Lola120 wielu i to naprawdę wielu
Cały czas trzymam się z ludźmi których znam odkąd sięgam pamięcią i wiem ze mogę im w pełni ufać ale po drodze , w późniejszym czasie też spotkałem kilka naprawdę fajnych osób
Także przynajmniej pod tym względem mam szczęście xd

0

@AnqFCB najlepiej patrzeć po kursach
Szukaj męczy które cb interesują i sprawdź u jakiego buka mają najlepsze kursy

0

@Image nie siedzę w temacie ale myślę że na pewno znalazł by się jakiś,, wizjoner " który chciałby coś podzialac xd

0

@Khajio tory były słabe

2

@BARCA1899Messi
Że jeszcze nikt nic z nim nie zrobił
Srać na niego xdd

2

@Janas11224 twoje zdrowie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?