kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr bez przesady
Dogadają sie ;)
4
@Don-Corleone Messi top
0
@GeneralXavi znaleźć sb swój cel i przekazać coś następnym pokoleniom
0
@Pawlak1992 oczywiście że w PSG
Ale jak nie patrzy się tylko na liczby
Chyba nigdy nie widziałem takiej różnicy poziomów pomiędzy neyem z pierwszych dwóch sezonów a reszta ligi
To była taka dominacja że to szok
A gość nie pobił liczb z Barcy tylko dlatego że w około 50 % meczy nie grał
Zdecydowanie w psg miał swój prime
2
@Kgorecki2500 ważne że do przodu
0
@FcBarcaVamosMyClub zgadzam się że wszystkim poza ta pozycja busiego
0
@MateuszGotowka99 moim zdaniem czysto pilkarsko jest lepszy od Crisa
No i roniego ale to zawsze temat na gorące xDD
3
@Pawel13sz jest gicioor ;)
0
@Pawel13sz oby
15 znaków
5
@Pawel13sz dawać go
Totalny szefuncio
1
@VegetaPolska dumny jak vegeta nie jak jakiś kundel
2
@Pawel13sz najpiękniejsi ;D
0
@MateuszGotowka99 gość jest wybitny moim zdaniem najbardziej utalentowany piłkarz po Messi w ostatnich latach
0
@michal26 ponoć wzorował się na ed edd i eddy i kilku ciekawych produkcjach ogólnie ten Ed to ciekawa produkcja
ponoć te wszystkie dzieciaki nie żyją i były z różnych czasów
Wyszedł nawet jeden odcinek kilku minutowy w którym się działy mega chore rzeczy i został szybko wywalony
Krążą jakieś pasty i jak się postarasz to znajdziesz ten odcinek ale w beznadziejnej jakości xd
1
@Vebrol też tak będzie ;p
27
Terrorysta z rosario w tym sezonie wysadza Ligue 1
1
@GeraltzKatalonii nw może to już spaczenie ale moim zdaniem w jego zagraniach nie ma przypadku ;D
1
@Medium Neymar top no i król z kolejna asysta ;D
1
@Hubsao to jakby nic nie powiedzieć xDD
Ostatnio jestem na redukcji no i zrobiłem sb wakacje i zeszło mi 10 kg
I nawet nw w którym momencie mnie zmiata ;p
0
@mateusz1989VeB piękny jest
Takich nam potrzeba ;D
0
@Piernikowy liczą się chęci xDD
3
@Hubsao parę razy się topilem
A z ostatnich to w poniedziałek pokonała mnie grawitacja i moja twarz aktualnie nie wygląda tak jak wcześniej
0
@Zoker silva akurat potrafi się dostosowywać więc raczej nie będzie problemu
2
@Kgorecki2500 gratki ;)
1
@Lola120 wielu i to naprawdę wielu
Cały czas trzymam się z ludźmi których znam odkąd sięgam pamięcią i wiem ze mogę im w pełni ufać ale po drodze , w późniejszym czasie też spotkałem kilka naprawdę fajnych osób
Także przynajmniej pod tym względem mam szczęście xd
0
@AnqFCB najlepiej patrzeć po kursach
Szukaj męczy które cb interesują i sprawdź u jakiego buka mają najlepsze kursy
0
@Image nie siedzę w temacie ale myślę że na pewno znalazł by się jakiś,, wizjoner " który chciałby coś podzialac xd
0
@Khajio tory były słabe
2
@BARCA1899Messi
Że jeszcze nikt nic z nim nie zrobił
Srać na niego xdd
2
@Janas11224 twoje zdrowie ;)