1

@FCB24 Nas tez tak katowali a mielismy po 14 lat xDD
a potem w lidze nie dało się zabiegać ;p

2

@FCB24 sezon przygotowawczy właśnie tak ma wyglądać
potem nie będzie kiedy robić wydolności bo bedą mecze co 3 dni
Ci ludzie wiedzą co robia ;)

4

@Sysia11 myśle ,ze my mamy większe szanse na LM od utd

0

@TR3YWAY diho i tak ich bije

0

@TR3YWAY Portugalia Argentyna :D

0

@P33ck szkoda ze my sie nim nie zainteresowalismy ://

1

@Deviler kuuur
nienawidze fizjologii 0,25 punkta mi zabraklo zeby zdać xdd

3

@Pawel13sz plakałem razem z nim xD
niesamowite ile głupi sport moze wywoływać emocji ;D

1

@FC1899Barca są przegieci xd
fajnie ze dwoch z nich u nas grało i mozliwe ,że trzeci też wpadnie ;D

0

@Culer_1906 najwyrazniej szuka dobrego klubu nocnego
zawsze to jakis krok do przodu xd

1

@Lola120 ja mimo wszystko jestem za sprzedażą franka
Od kilku sezonów nie widać progresu a jeszcze można na nim fajnie zarobić
Moim zdaniem nie ma co się zastanawiać

1

@GeneralXavi elektrolity
ratują życie serio
nawet się nie zastanawiaj

0

@Szakalaka12369 z drugiej strony jak xavi juz był koksem to modric kopał piłke w lidze chorwackiej xdd
poza tym warto też sprawdzic liczbe meczów itd

0

@patrykzmc2000 ojoj u nas było podobnie
kazdy wymiotował ,mroczki przed oczami ,nogi odmawiały posłuszeństwa
nic fajnego

0

@Uukasz_93 dobry transfer by był
kibicuje :D

7

@Hubsao co za po***niec
ciekawe czy ktos w ciagu następnych sezonów chociaż raz zrobi te 76 w kanadyjce

0

@Wossi61FCB to oczywiste
zjadł PL i dosalismy za niego podobne pieniadze xDD
i chyba miał więcej kontraktu xdd

1

@Medium
my im chyba sancheza opchnęlismy za podobną kwote XDD
florek to ma leb do interesów

0

@Medium trzymaj się tam mordo
Wyjdziesz z tego ;)

0

@Emhyr jak są młodsze to ta ładna dobiera sb za przyjaciółkę te średnia żeby wyróżniać się na jej tle xdd
Niestety ale tak jest

1

@Luciano99 mario to niezły agent
pewnie nastepnym razem sie nie powstrzyma i wlecicie do niego
chyba ,ze juz sie nie powstrzymywał ;v

0

@Nieznajomy ale studia do tego przybliżają zawsze to jakiś krok
Poza tym ten klimiacik na studiach też jest mega fajny
Moim zdaniem warto spróbować jak nie chce się jeszcze wchodzić w dorosłe życie

0

@tomek8756 u mnie niby jest 26 stopni także znośnie
Ale słońce tak torpeduje głowę plus jakoś nw jakies ciśnienie do dupy czy coś że myślałem że zejde podczas treningu
I teraz leżę zniszczony w domu xdd
Nic przyjemnego

0

@Nieznajomy w sumie mają jeśli ktoś chce się pobawić, poznać nowych ludzi,
Wyprowadzić się do innego miasta
Zobaczyć jak się tam żyje i jak się żyje że znajomymi i samemu
Ogólnie trochę tego jest
Każdy ma jakaś swoją drogę i czy wyjdzie czy też nie okaże się później

1

@Joe_Pesci no i fajnie se zdała
Gratki :D

1

@Nati gratulacje ;)

1

@VegetaPolska wgl to co z tego że grają w Rosji? XD

0

@DonMatteo901 zawsze śmieszne xD

0

@Luciano99 to bait siedź dalej

1

@skubi99 repra Hiszpanii
2008-2012
To była ekipa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?