kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB24 Nas tez tak katowali a mielismy po 14 lat xDD
a potem w lidze nie dało się zabiegać ;p
2
@FCB24 sezon przygotowawczy właśnie tak ma wyglądać
potem nie będzie kiedy robić wydolności bo bedą mecze co 3 dni
Ci ludzie wiedzą co robia ;)
4
@Sysia11 myśle ,ze my mamy większe szanse na LM od utd
0
@TR3YWAY diho i tak ich bije
0
@TR3YWAY Portugalia Argentyna :D
0
@P33ck szkoda ze my sie nim nie zainteresowalismy ://
1
@Deviler kuuur
nienawidze fizjologii 0,25 punkta mi zabraklo zeby zdać xdd
3
@Pawel13sz plakałem razem z nim xD
niesamowite ile głupi sport moze wywoływać emocji ;D
1
@FC1899Barca są przegieci xd
fajnie ze dwoch z nich u nas grało i mozliwe ,że trzeci też wpadnie ;D
0
@Culer_1906 najwyrazniej szuka dobrego klubu nocnego
zawsze to jakis krok do przodu xd
1
@Lola120 ja mimo wszystko jestem za sprzedażą franka
Od kilku sezonów nie widać progresu a jeszcze można na nim fajnie zarobić
Moim zdaniem nie ma co się zastanawiać
1
@GeneralXavi elektrolity
ratują życie serio
nawet się nie zastanawiaj
0
@Szakalaka12369 z drugiej strony jak xavi juz był koksem to modric kopał piłke w lidze chorwackiej xdd
poza tym warto też sprawdzic liczbe meczów itd
0
@patrykzmc2000 ojoj u nas było podobnie
kazdy wymiotował ,mroczki przed oczami ,nogi odmawiały posłuszeństwa
nic fajnego
0
@Uukasz_93 dobry transfer by był
kibicuje :D
7
@Hubsao co za po***niec
ciekawe czy ktos w ciagu następnych sezonów chociaż raz zrobi te 76 w kanadyjce
0
@Wossi61FCB to oczywiste
zjadł PL i dosalismy za niego podobne pieniadze xDD
i chyba miał więcej kontraktu xdd
1
@Medium
my im chyba sancheza opchnęlismy za podobną kwote XDD
florek to ma leb do interesów
0
@Medium trzymaj się tam mordo
Wyjdziesz z tego ;)
0
@Emhyr jak są młodsze to ta ładna dobiera sb za przyjaciółkę te średnia żeby wyróżniać się na jej tle xdd
Niestety ale tak jest
1
@Luciano99 mario to niezły agent
pewnie nastepnym razem sie nie powstrzyma i wlecicie do niego
chyba ,ze juz sie nie powstrzymywał ;v
0
@Nieznajomy ale studia do tego przybliżają zawsze to jakiś krok
Poza tym ten klimiacik na studiach też jest mega fajny
Moim zdaniem warto spróbować jak nie chce się jeszcze wchodzić w dorosłe życie
0
@tomek8756 u mnie niby jest 26 stopni także znośnie
Ale słońce tak torpeduje głowę plus jakoś nw jakies ciśnienie do dupy czy coś że myślałem że zejde podczas treningu
I teraz leżę zniszczony w domu xdd
Nic przyjemnego
0
@Nieznajomy w sumie mają jeśli ktoś chce się pobawić, poznać nowych ludzi,
Wyprowadzić się do innego miasta
Zobaczyć jak się tam żyje i jak się żyje że znajomymi i samemu
Ogólnie trochę tego jest
Każdy ma jakaś swoją drogę i czy wyjdzie czy też nie okaże się później
1
@Joe_Pesci no i fajnie se zdała
Gratki :D
1
@Nati gratulacje ;)
1
@VegetaPolska wgl to co z tego że grają w Rosji? XD
0
@DonMatteo901 zawsze śmieszne xD
0
@Luciano99 to bait siedź dalej
1
@skubi99 repra Hiszpanii
2008-2012
To była ekipa