0

@VegetaPolska ale szwecja i szwajcaria są pólke wyżej od reszty drużyn którym leo wsadził 3 brameczki ;p

1

@Danny Gaucho robi wrażenie

30

@Pawel13sz nigdy bym wtedy nie pomyślał
Że tyle będziemy czekać na następna LM xdd

2

@kynio302 powinno mu się udać ;)

17

@macio_944 obyyy

1

@Kapitan hawk taktyczny komentarz
XD

1

@tristan87 5 bramek strzelił i jie ma oceny 10...
Amatorka...

0

@zodiak_10 xDDD

0

@bartekvisca co za szef
Niesamowity czlowiek

1

@Kinol a przypadkiem w tenisie nie pomijają wiekszości turniejow zeby przygotować się na te ważne ?

0

@marcin62 pozostaje życzyć powodzenia ;)

1

@Don Lucas liczy się jakosc
Miał 3 lata żeby się pokazać
Dodatkowo to jeden z niewielu zawodników na których możemy coś zarobić a z tego co widać nie możemy marnowac takich okazji

1

@Kondziubarca ambitniak xd
Może City/ PSG się skusi

0

@pawello10 nie obchodzi mnie co on tam sb robi prywatnie dopoki nie wplywa to na jego forme na boisku ( a w tym sezonie była git )
niech sb robi co chce xdd
jego życie jego sprawa ;p

0

@Sulimo obok Pudziana bo tanio skóry nie sprzedaje

0

@thorin myślę że wiele czynników na to wpływa

0

@Momals11 takie gdybanie nie pomaga
Nie ma co się martwić na zapas
Najważniejsze że dobrze się bawiles i bezpieczenie wróciłeś ;)

1

@doc on przypadkiem nie jest już w Juve? Xd

0

@marko111122 jeśli chodzi o produkty to kfd

0

@Momals11 ponoć jest bardzo nieregularny
ale mozę jest tu jakiś kibic interu i sie o nim wypowie

3

@Pawel13sz pewnie Komisja musi go zatwierdzić :v

1

@masq jest taki kanał na yt
Anatomia biegania
Tam powinieneś znaleźć wszystko co cb interesuje ;)

1

@Hubsao uwielbiam coś takiego
Piękna sprawa

0

@Janas11224 przyblizysz co w nim takiego tragicznego? Xd

0

@panczo prędzej na prawe skrzydło ;D

0

@masq ponoć lepsze nizz breaking bad ?
prawda ?

0

@Uukasz_93 możliwe hahah
ale jakieś plusy za checi sie liczą ;D

0

@Jestjakjest to co kiedy lecimy ?
jakieś zapisy coś ?

2

@Uukasz_93 najpierw trzeba zobaczyć kadre w akcji w różnych formacjach itd
zawodników w różnych rolach
dajmy czesiowi pracować ;)

1

@clyde ja bym uważał
pewnie ładuje karabinki xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?