kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska ale szwecja i szwajcaria są pólke wyżej od reszty drużyn którym leo wsadził 3 brameczki ;p
1
@Danny Gaucho robi wrażenie
30
@Pawel13sz nigdy bym wtedy nie pomyślał
Że tyle będziemy czekać na następna LM xdd
2
@kynio302 powinno mu się udać ;)
17
@macio_944 obyyy
1
@Kapitan hawk taktyczny komentarz
XD
1
@tristan87 5 bramek strzelił i jie ma oceny 10...
Amatorka...
0
@zodiak_10 xDDD
0
@bartekvisca co za szef
Niesamowity czlowiek
1
@Kinol a przypadkiem w tenisie nie pomijają wiekszości turniejow zeby przygotować się na te ważne ?
0
@marcin62 pozostaje życzyć powodzenia ;)
1
@Don Lucas liczy się jakosc
Miał 3 lata żeby się pokazać
Dodatkowo to jeden z niewielu zawodników na których możemy coś zarobić a z tego co widać nie możemy marnowac takich okazji
1
@Kondziubarca ambitniak xd
Może City/ PSG się skusi
0
@pawello10 nie obchodzi mnie co on tam sb robi prywatnie dopoki nie wplywa to na jego forme na boisku ( a w tym sezonie była git )
niech sb robi co chce xdd
jego życie jego sprawa ;p
0
@Sulimo obok Pudziana bo tanio skóry nie sprzedaje
0
@thorin myślę że wiele czynników na to wpływa
0
@Momals11 takie gdybanie nie pomaga
Nie ma co się martwić na zapas
Najważniejsze że dobrze się bawiles i bezpieczenie wróciłeś ;)
1
@doc on przypadkiem nie jest już w Juve? Xd
0
@marko111122 jeśli chodzi o produkty to kfd
0
@Momals11 ponoć jest bardzo nieregularny
ale mozę jest tu jakiś kibic interu i sie o nim wypowie
3
@Pawel13sz pewnie Komisja musi go zatwierdzić :v
1
@masq jest taki kanał na yt
Anatomia biegania
Tam powinieneś znaleźć wszystko co cb interesuje ;)
1
@Hubsao uwielbiam coś takiego
Piękna sprawa
0
@Janas11224 przyblizysz co w nim takiego tragicznego? Xd
0
@panczo prędzej na prawe skrzydło ;D
0
@masq ponoć lepsze nizz breaking bad ?
prawda ?
0
@Uukasz_93 możliwe hahah
ale jakieś plusy za checi sie liczą ;D
0
@Jestjakjest to co kiedy lecimy ?
jakieś zapisy coś ?
2
@Uukasz_93 najpierw trzeba zobaczyć kadre w akcji w różnych formacjach itd
zawodników w różnych rolach
dajmy czesiowi pracować ;)
1
@clyde ja bym uważał
pewnie ładuje karabinki xd