1

@Encore no i dobrze
tak trzeba zyć

0

@JohnnyBarca ktoś z nich gra na lewej ?

2

@SLNCyC czemu?
mogli by sie od niego co nieco nauczyć ;)

0

@Janas11224 mocne xDDD

0

@AmigoBlancos on jestt kotem
mocny transfer ;)

0

@macio_944 ten maignan to jest kot szkoda że się nim nie zainteresowalismy

1

@Kgorecki2500 dla Leo beznadzieja

2

@tomek8756 zależy od relacji
Ja często mówię do mamy mordo albo gościu xd

1

@IronSanHybrid byku wiesz jak jest ;p

0

@Messibestplayerintheworld też pan piłkarz ;)

0

@Thoms94 no i dobrze po jakims sukcesie trzeba uderzyć w melanż ;p

0

@VegetaPolska ciężko powiedzieć
Zależy od sytuacji realu i PSG za 3 lata

0

@Pilka_jest_okragla oby na mistrzostwach pokazał klasę ;)

0

@FC1899Barca ciekawe czy jeszcze się odbije

0

@Guess jest kozakiem
myśle ze dałby radę

0

@AlexDark00 doku miał też kontuzje dlatego spuścił z tonu

0

@Worny totalny kozak

0

@JohnnyBarca pan pilkarz
moze my bysmy sie nim zainteresowali ;p

1

ajaj szkoda że son nie zdobył króla strzelców ://

0

@Derean szkoda że spadajaca xdd

0

@gumaz wiadomo haha
Dzięki za rady
Również miłej zabawy życzę ;D

0

@Pawel13sz taki duecik i Benz podwieszony pod lewego
Pięknie by to mogło chodzić
A perez przy okazji utarlby nam nosa
Także nie zdziwię się jak spróbują xdd

1

@gumaz domowa
Także będzie latane ;D

0

@norbi77 może za kilka lat przyjdzie ;p

1

@Jakub1513 u mnie oberwanie chmury xD
ale wiadomo dzis bedzie trzeba cos porobic ;v
jutro mozę wleci grilek ;D
smacznego :D

0

@Kgorecki2500 gusta i guściki ;p

1

@Sulimo najlepszy smak lodów

0

@JohnnyBarca ja bym dał sonowi
Salah mimo wszystko duży zjazd w ostatnich miesiącach

0

@kkbarca trochę ich było xD

1

@Medium jak zawsze w punkt mordo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?