kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
13 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore no i dobrze
tak trzeba zyć
0
@JohnnyBarca ktoś z nich gra na lewej ?
2
@SLNCyC czemu?
mogli by sie od niego co nieco nauczyć ;)
0
@Janas11224 mocne xDDD
0
@AmigoBlancos on jestt kotem
mocny transfer ;)
0
@macio_944 ten maignan to jest kot szkoda że się nim nie zainteresowalismy
1
@Kgorecki2500 dla Leo beznadzieja
2
@tomek8756 zależy od relacji
Ja często mówię do mamy mordo albo gościu xd
1
@IronSanHybrid byku wiesz jak jest ;p
0
@Messibestplayerintheworld też pan piłkarz ;)
0
@Thoms94 no i dobrze po jakims sukcesie trzeba uderzyć w melanż ;p
0
@VegetaPolska ciężko powiedzieć
Zależy od sytuacji realu i PSG za 3 lata
0
@Pilka_jest_okragla oby na mistrzostwach pokazał klasę ;)
0
@FC1899Barca ciekawe czy jeszcze się odbije
0
@Guess jest kozakiem
myśle ze dałby radę
0
@AlexDark00 doku miał też kontuzje dlatego spuścił z tonu
0
@Worny totalny kozak
0
@JohnnyBarca pan pilkarz
moze my bysmy sie nim zainteresowali ;p
1
ajaj szkoda że son nie zdobył króla strzelców ://
0
@Derean szkoda że spadajaca xdd
0
@gumaz wiadomo haha
Dzięki za rady
Również miłej zabawy życzę ;D
0
@Pawel13sz taki duecik i Benz podwieszony pod lewego
Pięknie by to mogło chodzić
A perez przy okazji utarlby nam nosa
Także nie zdziwię się jak spróbują xdd
1
@gumaz domowa
Także będzie latane ;D
0
@norbi77 może za kilka lat przyjdzie ;p
1
@Jakub1513 u mnie oberwanie chmury xD
ale wiadomo dzis bedzie trzeba cos porobic ;v
jutro mozę wleci grilek ;D
smacznego :D
0
@Kgorecki2500 gusta i guściki ;p
1
@Sulimo najlepszy smak lodów
0
@JohnnyBarca ja bym dał sonowi
Salah mimo wszystko duży zjazd w ostatnich miesiącach
0
@kkbarca trochę ich było xD
1
@Medium jak zawsze w punkt mordo