0

@tristan87 fajny kierunek
Powodzonka ;)

1

@vangoor wiesz jak jest xD
Dla mnie właśnie najlepsza rzeczą która mnie spotkała po średniej szkole to brak matmy xD

0

@bartekvisca Benz już to ma
Nie widzę innej możliwości

0

@mrboom myślę że tak tylko potrzebował by więcej czasu

0

@DragonxNF gdyby można było dawać tu reakcje jak na fejsie to wlecialoby
,, wow''
Gratulacje mordo :D

1

@Mr8lack seetaa :D

0

@Popitek12 zupełnie nie
Podstawowa matura kończy się po matmie

0

@MSN30 najlepiej uderzyć
Nie ma co się czaić
Powodzenia byku ;D

1

@Rust_Cohle za niebieskim menczesterem

0

@QQL5 taa jestem zamulony i suszy mnie jak na mocnym kacu xddd

1

@DonMatteo901 przecież gra dobrze
Zarówno Diaz jak i ferran

0

@Gibbon_FCB dziwnie piszesz City ;p

0

@macio_944 czy ja wiem w Portugalii
Jest paru fajnych grajków :D

1

@tomek8756 ogólnie to w sumie nie jestem pewien dlaczego mi uznali to jako kardynała xD
Wydaje mi się że po prostu nie potwierdziłem w żaden sposób że Stasiu to stanisław Wokulski XD

1

@tomek8756 ja miałem totalnie wyluzowane podejście
Nieestety strzeliłem kardynała ;D
Ale poprawka poszła gładko

0

@QQL5 bywa i tak nie przejmuj się

4

@P33ck zdecydowanie oni

1

@FC1899Barca szkoda chłopaka ://

1

@RobiS róż***cie te maturę
Powodzonka :D

1

@FC1899Barca piekna inicjatywa ;D

3

@Messibestplayerintheworld cassano w punkt

3

@MesQueUnClub96 mistrzowska analiza
Myślałem o karierze np w Canal +

0

@FC1899Barca moim zdaniem najlepszy występ w półfinałach zaliczył rudy

1

@KrwawiaceoczyVEB jest ciężko
To już 3 dzień
Na horyzoncie jeszcze 3 ale trzymamy fason
Nie ma to tamto

1

@capoN najlepiej poćwicz nim troche i wyciągniesz wnioski
do planu trzeba podchodzic indywidualnie
nie wiemy jak wyglądasz jak dobr jesteś technicznie które partie u cb są najmocniejsze
możliwe ,zę nie musisz dokładać nic wiecej na trica bo same wyciskania ci stykną
naucz się obserwować swoje ciało i wtedy po przećwiczeniu X czasu zobaczysz gdzie masz braki i zmodyfikujesz swój plan
radę moge ci dać taka ,zebys poczytał o czymś takim jak tempo
jest to bardzo ważny parametr treningowy a ty go nie uwzględniłeś w swoim planie wiec można powiedzieć ze przez o jest niekompletny
powodzenia
SIŁA !!!

0

@capoN już cwiczyłeś tym planem ?

1

@michal26 bardziej początki ;p

0

@michal26 możesz oznaczać :D

1

@Firestone ale odkleja xdd

1

@Mixtape u mnie dzisiaj wlatuje grillek takze podobny klimacik :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?