kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 fajny kierunek
Powodzonka ;)
1
@vangoor wiesz jak jest xD
Dla mnie właśnie najlepsza rzeczą która mnie spotkała po średniej szkole to brak matmy xD
0
@bartekvisca Benz już to ma
Nie widzę innej możliwości
0
@mrboom myślę że tak tylko potrzebował by więcej czasu
0
@DragonxNF gdyby można było dawać tu reakcje jak na fejsie to wlecialoby
,, wow''
Gratulacje mordo :D
1
@Mr8lack seetaa :D
0
@Popitek12 zupełnie nie
Podstawowa matura kończy się po matmie
0
@MSN30 najlepiej uderzyć
Nie ma co się czaić
Powodzenia byku ;D
1
@Rust_Cohle za niebieskim menczesterem
0
@QQL5 taa jestem zamulony i suszy mnie jak na mocnym kacu xddd
1
@DonMatteo901 przecież gra dobrze
Zarówno Diaz jak i ferran
0
@Gibbon_FCB dziwnie piszesz City ;p
0
@macio_944 czy ja wiem w Portugalii
Jest paru fajnych grajków :D
1
@tomek8756 ogólnie to w sumie nie jestem pewien dlaczego mi uznali to jako kardynała xD
Wydaje mi się że po prostu nie potwierdziłem w żaden sposób że Stasiu to stanisław Wokulski XD
1
@tomek8756 ja miałem totalnie wyluzowane podejście
Nieestety strzeliłem kardynała ;D
Ale poprawka poszła gładko
0
@QQL5 bywa i tak nie przejmuj się
4
@P33ck zdecydowanie oni
1
@FC1899Barca szkoda chłopaka ://
1
@RobiS róż***cie te maturę
Powodzonka :D
1
@FC1899Barca piekna inicjatywa ;D
3
@Messibestplayerintheworld cassano w punkt
3
@MesQueUnClub96 mistrzowska analiza
Myślałem o karierze np w Canal +
0
@FC1899Barca moim zdaniem najlepszy występ w półfinałach zaliczył rudy
1
@KrwawiaceoczyVEB jest ciężko
To już 3 dzień
Na horyzoncie jeszcze 3 ale trzymamy fason
Nie ma to tamto
1
@capoN najlepiej poćwicz nim troche i wyciągniesz wnioski
do planu trzeba podchodzic indywidualnie
nie wiemy jak wyglądasz jak dobr jesteś technicznie które partie u cb są najmocniejsze
możliwe ,zę nie musisz dokładać nic wiecej na trica bo same wyciskania ci stykną
naucz się obserwować swoje ciało i wtedy po przećwiczeniu X czasu zobaczysz gdzie masz braki i zmodyfikujesz swój plan
radę moge ci dać taka ,zebys poczytał o czymś takim jak tempo
jest to bardzo ważny parametr treningowy a ty go nie uwzględniłeś w swoim planie wiec można powiedzieć ze przez o jest niekompletny
powodzenia
SIŁA !!!
0
@capoN już cwiczyłeś tym planem ?
1
@michal26 bardziej początki ;p
0
@michal26 możesz oznaczać :D
1
@Firestone ale odkleja xdd
1
@Mixtape u mnie dzisiaj wlatuje grillek takze podobny klimacik :D