0

@Messibestplayerintheworld ze 120 dadzą to można pomyśleć ;p

0

@Janiama obyś się pomylił ;p

0

@KrwawiaceoczyVEB bo kupili dzikaku ;D

3

@Lionel_Messi10 nie ma co się spieszyć ;)

0

@panczo do 10 mln @Deeespacito

0

Kogo kupić do Legii w FMie?
Jakieś propozycje? ;p

2

@tomek8756 ja zacząlem w wieku 19 lat kurs teraz mam 21 i dalej nie skończyłem xdd
Jakoś mi nie po drodze
Ale myślę że w te wakacje jak znajdzie się czas to skończę

2

@IronSanHybrid wysunięty napastnik xD

1

@Janiama z jego zdrowiem też bym wolał zejść xd

0

@Kitek1640 nic dziwnego haha ;p

1

@Janiama 3-2 dla nas

1

@Ferran mocne xDDDD

0

Oni akurat mogli by trochę więcej sypnac ;p

1

@Lionel_Messi10 oby nie
niech rash siedzi w menczesterze

1

@LS no i każdy zwróci uwage :DD

0

@DonMajkeL franek gra najlepszy sezon odkąd przyszedł do barcy ( no moze od czasu kiedy przyszedł xavi )

0

@ignacywawa 3 piłkarz na świecie poprzedniego sezonu
Kto by nie zaczynał układania składu od niego xdd

0

@Bartek22 do alby też nic nie mam ma taki charakter i tyle nie łamie nikomu kości także nie robi nic takiego
A kłótnie wyzywanki itd to też element tego sportu
A z tym Neymarem to poleciales ostro po bandzie
Zdrada to za duże słowo odszedł bo chciał być liderem + ojciec nakręcił go na transfer ( choć to nie musi być prawda)
Fakt powinien szybciej o tym poinformować wtedy możliwe że byśmy mieli lepsze
Poza tym jakie afery i kłótnie z kibicami xD
Z tego co pamiętam miał jakaś spine z semedo
A poza tym u nas się dobrze prowadził to że w Paryżu mu zaczęło odwalać nie ma nic wspólnego z barca
Imprezki xD
Gość grał u nas będąc w wieku 21-24/25 ciężko żeby gdzieś sobie nie wyszedł
A to i tak nie przeszkadzało i prezentował odpowiedni poziom sportowy
Jakby Enrique coś przeszkadzało to by go ustawił od razu

0

@koziar dla tych do 21 lat to zdecydowanie wygrywa ;p

0

@MesQueUnClub96 fakt nie opinia

1

@Bartek22 a co takiego zrobił Neymar XD

1

@Kitek1640 o prosze warto zapamiętać ;p

0

O proszę salah się w końcu odblokował
Mam nadzieję że utd coś jeszcze z siebie wykrzesze

1

@DaPidejpi ciężko powiedzieć

1

@avanes w sumie to wszystko idzie w środek bramki xdd
Chociaż może tak zajebiście się przesuwa xd

0

@333tricampeones333 w prawej ma młotek a lewa techniczną ;p

0

@barcelonaLM ja próbowałem
Sredniawa

1

@Janiama zapłaci rachunek za Eintracht
6-0 dla nas

0

@Encore Messi się wozi i się będzie wiózł

0

@MatLMG wybitni sportowcy
Ogląda ich na boisku to piękna sprawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?