kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld ze 120 dadzą to można pomyśleć ;p
0
@Janiama obyś się pomylił ;p
0
@KrwawiaceoczyVEB bo kupili dzikaku ;D
3
@Lionel_Messi10 nie ma co się spieszyć ;)
0
@panczo do 10 mln @Deeespacito
0
Kogo kupić do Legii w FMie?
Jakieś propozycje? ;p
2
@tomek8756 ja zacząlem w wieku 19 lat kurs teraz mam 21 i dalej nie skończyłem xdd
Jakoś mi nie po drodze
Ale myślę że w te wakacje jak znajdzie się czas to skończę
2
@IronSanHybrid wysunięty napastnik xD
1
@Janiama z jego zdrowiem też bym wolał zejść xd
0
@Kitek1640 nic dziwnego haha ;p
1
@Janiama 3-2 dla nas
1
@Ferran mocne xDDDD
0
Oni akurat mogli by trochę więcej sypnac ;p
1
@Lionel_Messi10 oby nie
niech rash siedzi w menczesterze
1
@LS no i każdy zwróci uwage :DD
0
@DonMajkeL franek gra najlepszy sezon odkąd przyszedł do barcy ( no moze od czasu kiedy przyszedł xavi )
0
@ignacywawa 3 piłkarz na świecie poprzedniego sezonu
Kto by nie zaczynał układania składu od niego xdd
0
@Bartek22 do alby też nic nie mam ma taki charakter i tyle nie łamie nikomu kości także nie robi nic takiego
A kłótnie wyzywanki itd to też element tego sportu
A z tym Neymarem to poleciales ostro po bandzie
Zdrada to za duże słowo odszedł bo chciał być liderem + ojciec nakręcił go na transfer ( choć to nie musi być prawda)
Fakt powinien szybciej o tym poinformować wtedy możliwe że byśmy mieli lepsze
Poza tym jakie afery i kłótnie z kibicami xD
Z tego co pamiętam miał jakaś spine z semedo
A poza tym u nas się dobrze prowadził to że w Paryżu mu zaczęło odwalać nie ma nic wspólnego z barca
Imprezki xD
Gość grał u nas będąc w wieku 21-24/25 ciężko żeby gdzieś sobie nie wyszedł
A to i tak nie przeszkadzało i prezentował odpowiedni poziom sportowy
Jakby Enrique coś przeszkadzało to by go ustawił od razu
0
@koziar dla tych do 21 lat to zdecydowanie wygrywa ;p
0
@MesQueUnClub96 fakt nie opinia
1
@Bartek22 a co takiego zrobił Neymar XD
1
@Kitek1640 o prosze warto zapamiętać ;p
0
O proszę salah się w końcu odblokował
Mam nadzieję że utd coś jeszcze z siebie wykrzesze
1
@DaPidejpi ciężko powiedzieć
1
@avanes w sumie to wszystko idzie w środek bramki xdd
Chociaż może tak zajebiście się przesuwa xd
0
@333tricampeones333 w prawej ma młotek a lewa techniczną ;p
0
@barcelonaLM ja próbowałem
Sredniawa
1
@Janiama zapłaci rachunek za Eintracht
6-0 dla nas
0
@Encore Messi się wozi i się będzie wiózł
0
@MatLMG wybitni sportowcy
Ogląda ich na boisku to piękna sprawa