0

@AmigoBlancos oo to się nie resetuja kartki na półfinały? Xd
No to lipa trochę

2

@macio_944 bez madryciarzy byłobby nudno;p

0

@AnnaMarianna niestety nie umiem ://
bedzie trzeba sie nauczyć tych skillsów ;p

3

@Medium na drillach brzmi lepiej

0

@Rust_Cohle oby nie
licze na dobry meczyk z awansem hiszpanskiej druzyny ;p

6

w fmie najlepszy bramkarz młodego pokolenia
nic tylko brać ;p

0

@DonMatteo901 kozak totalny

0

@Bartula a kto jest lepszy wg cb?

0

Ahhahaha niesamowite

2

@malicinho @LionelM95 wiadomo ma talent ;D

0

Pieknie hahaha
Brawo Villareal

3

Coś nie coś potrafi ten Modrić ;p

1

@GeneralXavi ja też tak w sumie umiem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeoMessi1994 kup jedno wino na wszelki jakby koleżance nie podpasowało xd

1

@Kitek1640 ahh biologia jak ja jej nienawidze xD

1

@Nano22 @gavinho
w punkt
ja jeszcze z ziomkami na piaskownicy oglądalismy ten finał :D
wspieliśmy sie na drabinke i był idealny widok na telewizor
piekne czasy

1

@Ojciec5tkidzieci no prawie xd
moj wiek x2 + jeszcze troche dodajesz

1

@Ojciec5tkidzieci jeszcze ja wtedy mam urodziny
to juz w ogołe święto ;p

0

@P33ck 2010
porto
casillas
=
serie a
lyon
eto
afryki
2010-2019
city

4

@Piotr,1985 wybitny jest co to dużo mówić

4

@Medium znajdź sb jakieś zainteresowanie może siłownia jakiś sport
Jakaś zajawka może pomóc

4

@Lionel_Messi10 mógłby zostać taki zmiennik to złoto ;)

0

@Emhyr jeszcze felix mbappe jest w czym wybierać xd

1

@AmigoBlancos taa i słuchanie tych komentatorów jak próbują oblodzić lewemu
Super sprawa ...
Wtedy juz zostanie tylko oglądanie zagranicznych streamów xdd

0

@Sulimo jakoś się boję zjeść z zabki coś innego niż hotdoga xdd

1

@Comfortable_ mnie to najbardziej zdenerwowała sytuacja z obito + całyy wątek czarnego zetsu xdd

1

@Foro kontynuacja będzie dopiero za rok :/

0

@TheNekro94 podeslesz priv?

1

@KSSniper tego mu życzę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?