kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos oo to się nie resetuja kartki na półfinały? Xd
No to lipa trochę
2
@macio_944 bez madryciarzy byłobby nudno;p
0
@AnnaMarianna niestety nie umiem ://
bedzie trzeba sie nauczyć tych skillsów ;p
3
@Medium na drillach brzmi lepiej
0
@Rust_Cohle oby nie
licze na dobry meczyk z awansem hiszpanskiej druzyny ;p
6
w fmie najlepszy bramkarz młodego pokolenia
nic tylko brać ;p
0
@DonMatteo901 kozak totalny
0
@Bartula a kto jest lepszy wg cb?
0
Ahhahaha niesamowite
2
@malicinho @LionelM95 wiadomo ma talent ;D
0
Pieknie hahaha
Brawo Villareal
3
Coś nie coś potrafi ten Modrić ;p
1
@GeneralXavi ja też tak w sumie umiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LeoMessi1994 kup jedno wino na wszelki jakby koleżance nie podpasowało xd
1
@Kitek1640 ahh biologia jak ja jej nienawidze xD
1
@Nano22 @gavinho
w punkt
ja jeszcze z ziomkami na piaskownicy oglądalismy ten finał :D
wspieliśmy sie na drabinke i był idealny widok na telewizor
piekne czasy
1
@Ojciec5tkidzieci no prawie xd
moj wiek x2 + jeszcze troche dodajesz
1
@Ojciec5tkidzieci jeszcze ja wtedy mam urodziny
to juz w ogołe święto ;p
0
@P33ck 2010
porto
casillas
=
serie a
lyon
eto
afryki
2010-2019
city
4
@Piotr,1985 wybitny jest co to dużo mówić
4
@Medium znajdź sb jakieś zainteresowanie może siłownia jakiś sport
Jakaś zajawka może pomóc
4
@Lionel_Messi10 mógłby zostać taki zmiennik to złoto ;)
0
@Emhyr jeszcze felix mbappe jest w czym wybierać xd
1
@AmigoBlancos taa i słuchanie tych komentatorów jak próbują oblodzić lewemu
Super sprawa ...
Wtedy juz zostanie tylko oglądanie zagranicznych streamów xdd
0
@Sulimo jakoś się boję zjeść z zabki coś innego niż hotdoga xdd
1
@Comfortable_ mnie to najbardziej zdenerwowała sytuacja z obito + całyy wątek czarnego zetsu xdd
1
@Foro kontynuacja będzie dopiero za rok :/
0
@TheNekro94 podeslesz priv?
1
@KSSniper tego mu życzę :D