kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pawel13sz balowali nie tylko na boisku ;p
piekna to była reprezentacja :D
0
@Hubsao tak trzeba żyć
0
@Emhyr obu wziąć
demb na lewym też pociśnie a szeroka kadra to podstawa :D
1
@Adi123456789 jakby nie patrzec te derby maja swoj klimacik :D
1
@MesQueUnClub96 chciałbym zeby postrzelał ale bayern odpadl ;D
1
@kuz trofea mordo
nie każdy chce oglądać czyjeś plecy
moim zdaniem to jest właśnie oznaka ambicji
0
@Encore ciekawe czy neyowi chce sie jeszcze ogarnać
i coś podziałać w światowym futbolu
teoretycznie przed nami mistrzostwa swiata takze jeśli ma jakiekolwiek ambicje to powinien sie ogarnąc i mocno ruszyć na początku następnego sezonu ;)
0
@El dominatore lepiej późno niż wcale :D
7
@Messibestplayerintheworld wiadomo to beda stroje których przynajmniej wleci dublecik ;p
0
@hardmind taktyczny
1
@vangoor od repry Hiszpanii i Xaviego wraz z Iniesta :D
0
@tristan87 jeszcze musi dać radę na mundialu więc pewnie zostanie w Europie
0
@marko111122 jak przykoksi o czemu nie ;p
0
@Criss18Barca niekoniecznie 9 :/
2
kurdeee ://
padło kolano i nie ma co zbierać
zdrowia Moder
1
@Encore w top 2 najbadziej pzehajpowane repki xD
3
@PatrychoO trofea nabijają czyli nie taki zły xD
0
@Kwiatek67 zobacz na liczby auby
Daje radę to jakby nic nie powiedzieć
Więc po co ściągać gościa w jego miejsce
Poza tym są ważniejsze pozycję do wzmocnienia
1
@Mixtape team City ;p
1
@tristan87 mogłbydo nas przyjsć gdyby nie było aubyy a ak to nie ma sensu probować
0
@sergio5 no i fajnie liczę na dobry meczyk :D
0
@Transu96 czy ja wiem
Niektórzy kiedy zaczęli się interesować piłka zobaczyli że City się rozwija i zaczęli im kibicować
Inni że względu na zawodników czy trenera
Nie ma sensu wyzywać takich ludzi od kibiców sukcesu czy sezonowcow
0
@urbipl Meksyk top
0
@Witekk10 wiadomo ze Hiszpania
Choć jeszcze liczę na Belgię i medal dla Urugwaju :D
0
@kosmos91 ale lipna godzina xd
1
@Lionel_Messi10 i wzajemnie :D
0
@TheNekro94 o tej godzinie nie da się wyspać
ale przynajmniej mam zdalne takzę nie jest tak zle xd
1
@Zoker rozwijamy się we wszystkich aspektach o to chodzi :D
2
@Anonymus0608 często aż tak nie przeszkadzają funkcjonowaniu gorzej z powrotem do sportu xd
0
@qubson12345 neymar zdecydowanie