3

@Pawel13sz balowali nie tylko na boisku ;p
piekna to była reprezentacja :D

0

@Hubsao tak trzeba żyć

0

@Emhyr obu wziąć
demb na lewym też pociśnie a szeroka kadra to podstawa :D

1

@Adi123456789 jakby nie patrzec te derby maja swoj klimacik :D

1

@MesQueUnClub96 chciałbym zeby postrzelał ale bayern odpadl ;D

1

@kuz trofea mordo
nie każdy chce oglądać czyjeś plecy
moim zdaniem to jest właśnie oznaka ambicji

0

@Encore ciekawe czy neyowi chce sie jeszcze ogarnać
i coś podziałać w światowym futbolu
teoretycznie przed nami mistrzostwa swiata takze jeśli ma jakiekolwiek ambicje to powinien sie ogarnąc i mocno ruszyć na początku następnego sezonu ;)

0

@El dominatore lepiej późno niż wcale :D

7

@Messibestplayerintheworld wiadomo to beda stroje których przynajmniej wleci dublecik ;p

0

@hardmind taktyczny

1

@vangoor od repry Hiszpanii i Xaviego wraz z Iniesta :D

0

@tristan87 jeszcze musi dać radę na mundialu więc pewnie zostanie w Europie

0

@marko111122 jak przykoksi o czemu nie ;p

0

@Criss18Barca niekoniecznie 9 :/

2

kurdeee ://
padło kolano i nie ma co zbierać
zdrowia Moder

1

@Encore w top 2 najbadziej pzehajpowane repki xD

3

@PatrychoO trofea nabijają czyli nie taki zły xD

0

@Kwiatek67 zobacz na liczby auby
Daje radę to jakby nic nie powiedzieć
Więc po co ściągać gościa w jego miejsce
Poza tym są ważniejsze pozycję do wzmocnienia

1

@Mixtape team City ;p

1

@tristan87 mogłbydo nas przyjsć gdyby nie było aubyy a ak to nie ma sensu probować

0

@sergio5 no i fajnie liczę na dobry meczyk :D

0

@Transu96 czy ja wiem
Niektórzy kiedy zaczęli się interesować piłka zobaczyli że City się rozwija i zaczęli im kibicować
Inni że względu na zawodników czy trenera
Nie ma sensu wyzywać takich ludzi od kibiców sukcesu czy sezonowcow

0

@urbipl Meksyk top

0

@Witekk10 wiadomo ze Hiszpania
Choć jeszcze liczę na Belgię i medal dla Urugwaju :D

0

@kosmos91 ale lipna godzina xd

1

@Lionel_Messi10 i wzajemnie :D

0

@TheNekro94 o tej godzinie nie da się wyspać
ale przynajmniej mam zdalne takzę nie jest tak zle xd

1

@Zoker rozwijamy się we wszystkich aspektach o to chodzi :D

2

@Anonymus0608 często aż tak nie przeszkadzają funkcjonowaniu gorzej z powrotem do sportu xd

0

@qubson12345 neymar zdecydowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?