kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@derlysy1979 Juve villa bądź co bądź to LM
Poza tym salah nie gra w podstawowym
1
@agaFCB parę lat temu go chcieli
Czemu nie mogliby go wziąć teraz ;p
0
@Emhyr jesteśmy najgorsi pod względem finansowym
I jakby nie patrzeć aktualnie jesteśmy najgorsza drużyna
Nasza przewaga nad Realem jest taka że nam brakuje 9
Ale City też i we wszystkich aspektach są od nas lepsi
może go przekonać np życie w cieplej Hiszpanii zamiast deszczowej Anglii xd
Jakoś słabo to widzę
Nadzieja pozostaje w laporcie xavim i alemanym jak go ładnie zbajeruja to może się uda ;p
0
@paweldunajecfcb bilard
Ten z fejsa
1
@budel17 to jest własnie ten mental xd
0
Ale ajax pięknie gra w odbiorze
0
@Mixtape spoko ale jesli atleti strzeli 4 ;p
0
@AmigoBlancos liverpool albo city
druga pólka to real bayern
plus zawsze mozę ktos zaskoczyć licze na atleti i ajax ;D
0
@SamuraJack Pablo już jest naszym zawodnikiem?
0
@Sau_Ron Mbappe za 10 lat
0
@Momals11 mimo wszystko jeszcze Mbappe jest w grze
1
@Lisek z tego co ludzie piszą to po prostu gość od czarnej roboty
0
@Gavinho mats ney suarez
1
Nie ma szans poza tym dest może na lewej obronie posmigac ;)
0
@oskar_wojak franka najprawdopodobniej
1
@Lionel_Messi10 ani to skrzydłowy ani napastnik xd
Wystarczy już nam takich zawodników xdd
0
@trolownik poszedlem do sredniej szkoly patrząc na siano
a studia wybrałem z pasji :D
i na razie nie zaluje ;)
1
@Xavyol ze spritem albo sokiem jabłkowym
Z cola jakoś mi nie siedzi
0
@KrychaFCB ja wolę o 18 :D
1
@messi564 pedri >gavi
1
@escarabajo Mati kox
Liczę że plotki się sprawdza i przejdzie do Atleti
Fajnie by było oglądać Polaka w lidze hiszpańskiej :D
1
@Pawel13sz no raczej
Co prawda wtedy nie potrzebny nam będzie piękny raphinha
Ale salah jest top 3 piłkarzem na świecie a my kogoś takiego potrzebujemy
Dodatkowo wraz z nim może przyjść wielu fanów z Afryki
3 x tak :D
0
@Kamiloza91 to Benzema choć stawiam ich równo
1
@P33ck nie da się wybrać jednego
Szkoda tego turnieju ://
0
@Kamiloza91 salah albo Benzema
0
@adamt1996 fajna?
0
@PatrychoO przecież busi i alba grali dobrze już przed xavim xdd
1
@Don-Corleone szacun dla Crisa
Trzeba przyznać że jest najprawdopodobniej najlepszym napastnikiem w historii tego sportu
0
@AmigoBlancos ciężko przewidzieć
Liczę na wyrównany meczyk i dużo bramek
0
@Woland10 xDDD
Lecisz z nimi :D