0

@derlysy1979 Juve villa bądź co bądź to LM
Poza tym salah nie gra w podstawowym

1

@agaFCB parę lat temu go chcieli
Czemu nie mogliby go wziąć teraz ;p

0

@Emhyr jesteśmy najgorsi pod względem finansowym
I jakby nie patrzeć aktualnie jesteśmy najgorsza drużyna
Nasza przewaga nad Realem jest taka że nam brakuje 9
Ale City też i we wszystkich aspektach są od nas lepsi
może go przekonać np życie w cieplej Hiszpanii zamiast deszczowej Anglii xd
Jakoś słabo to widzę
Nadzieja pozostaje w laporcie xavim i alemanym jak go ładnie zbajeruja to może się uda ;p

0

@paweldunajecfcb bilard
Ten z fejsa

1

@budel17 to jest własnie ten mental xd

0

Ale ajax pięknie gra w odbiorze

0

@Mixtape spoko ale jesli atleti strzeli 4 ;p

0

@AmigoBlancos liverpool albo city
druga pólka to real bayern
plus zawsze mozę ktos zaskoczyć licze na atleti i ajax ;D

0

@SamuraJack Pablo już jest naszym zawodnikiem?

0

@Sau_Ron Mbappe za 10 lat

0

@Momals11 mimo wszystko jeszcze Mbappe jest w grze

1

@Lisek z tego co ludzie piszą to po prostu gość od czarnej roboty

0

@Gavinho mats ney suarez

1

Nie ma szans poza tym dest może na lewej obronie posmigac ;)

0

@oskar_wojak franka najprawdopodobniej

1

@Lionel_Messi10 ani to skrzydłowy ani napastnik xd
Wystarczy już nam takich zawodników xdd

0

@trolownik poszedlem do sredniej szkoly patrząc na siano
a studia wybrałem z pasji :D
i na razie nie zaluje ;)

1

@Xavyol ze spritem albo sokiem jabłkowym
Z cola jakoś mi nie siedzi

0

@KrychaFCB ja wolę o 18 :D

1

@messi564 pedri >gavi

1

@escarabajo Mati kox
Liczę że plotki się sprawdza i przejdzie do Atleti
Fajnie by było oglądać Polaka w lidze hiszpańskiej :D

1

@Pawel13sz no raczej
Co prawda wtedy nie potrzebny nam będzie piękny raphinha
Ale salah jest top 3 piłkarzem na świecie a my kogoś takiego potrzebujemy
Dodatkowo wraz z nim może przyjść wielu fanów z Afryki
3 x tak :D

0

@Kamiloza91 to Benzema choć stawiam ich równo

1

@P33ck nie da się wybrać jednego
Szkoda tego turnieju ://

0

@Kamiloza91 salah albo Benzema

0

@adamt1996 fajna?

0

@PatrychoO przecież busi i alba grali dobrze już przed xavim xdd

1

@Don-Corleone szacun dla Crisa
Trzeba przyznać że jest najprawdopodobniej najlepszym napastnikiem w historii tego sportu

0

@AmigoBlancos ciężko przewidzieć
Liczę na wyrównany meczyk i dużo bramek

0

@Woland10 xDDD
Lecisz z nimi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?