1

Wiecie może czy puszcza od razu cały sezon Peaky blinders czy bd wrzucać co tydzień odcinek?

31

@Colon szacun
blondynka top ;p

0

@tbas taktyczny

1

@Freudysta figo z Interu xD
Wtedy jeszcze nie byłem świadomy tego co odwalił XD

1

@Mns21 ja bym chciał
Nadal nasza młodzież może się wiele od niego nauczyć
Plus sposób w jaki odszedł...
Nie tak powinna się skończyć ta historia
Zarówno on jak i barca zasługują na godne pożegnanie

0

@SuperPatsonFCB ponoć wcześniej był spalony

1

@DonMatteo901 właśnie robię rewatch :D

0

@szczehu co robisz?

0

@Pogba one ponoć pochodzą z ukrainy
Przynajmniej kto tu tak pisał :D

1

@IronSanHybrid bardzo dobre to losowanie
bedzie co oglądać :D

0

@PawkoFCB prawda ale z drugiej strony to moze byc najlepszy mundial pod względem poziomu sportowego
zawodnicyy pierwszy raz beda wypoczeci ibd mogli pojść na całość

0

@osa91 z tego co kojarze niemcy nie przepadaja za lipskiem takze pewnie im wszystko jedno xdd

3

@volume4443 idealne na nick w jakieś gierce ;D

0

@Kgorecki2500 ironia nie
to follow up xdd

0

@Transu96 ładnie poleciało :o

3

@Messibestplayerintheworld to cień piłkarza z atleti
i chyba najbardziej spektakularny zjazd ostatnich lat xdd

0

@MesQueUnClub96 to norma xdd
Nic dziwnego

0

rayanek jest defensywnym pomocnikiem ?
czy taki z niego SPD ja franek ?
ktos oglada na co dzień ajax i sie wypowie na jego temat ?

0

@Emhyr deco ten co grał kiedyś w barcy ?

2

@masq chyba chciał pojechać ferrana że z nim w drużynie gramy w 10

1

@Barca1992 ajax będzie oglądany :D

0

@stary_wyga za pare lat podbijaj
Narazie jestem po pierwszym semestrze xD
Ale i tak możesz napisać może jakoś cb nakieruje ;D

1

@Emhyr nie ma dla niego pozycji

0

@barcelonaLM szkoda pooglądal bym go u nas ;p
Możliwe że wtedy parę trofeów więcej by wtedy wpadło
Parę kompromitacji mniej
Niemniej jednak zrobił co zrobił
Jak zdrowie dopisze to poczaruje we Francji ;p

0

@Michael24 po ramosie to raczej najlepszy obrońca swojego pokolenia

0

@Amigo_Blanco o proszę ciekawa sprawa
Czyli uczysz przyszłych inżynierów :D

0

@Dembouz1899 no raczej
cały czas jest za coś krytykowany i wszystko mu się wytyka
Pewnie przez zachowania boiskowe
Jednak nie powinno to zmieniać faktu że on jest od wielu lat naszym motorem napędowym i pewnym punktem drużyny

0

@Amigo_Blanco nie na temat pytanko
Ale
Moeisz że jesteś wykładowca ? Jakiego przedmiotu uczysz?

2

@Litman potencjał jest
ale lepiej wziąć raphinie z leeds ;)

0

@Rust_Cohle gomorry nie oglądałem
A z pozostałych trzech głos leci na wikingów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?