kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiecie może czy puszcza od razu cały sezon Peaky blinders czy bd wrzucać co tydzień odcinek?
31
@Colon szacun
blondynka top ;p
0
@tbas taktyczny
1
@Freudysta figo z Interu xD
Wtedy jeszcze nie byłem świadomy tego co odwalił XD
1
@Mns21 ja bym chciał
Nadal nasza młodzież może się wiele od niego nauczyć
Plus sposób w jaki odszedł...
Nie tak powinna się skończyć ta historia
Zarówno on jak i barca zasługują na godne pożegnanie
0
@SuperPatsonFCB ponoć wcześniej był spalony
1
@DonMatteo901 właśnie robię rewatch :D
0
@szczehu co robisz?
0
@Pogba one ponoć pochodzą z ukrainy
Przynajmniej kto tu tak pisał :D
1
@IronSanHybrid bardzo dobre to losowanie
bedzie co oglądać :D
0
@PawkoFCB prawda ale z drugiej strony to moze byc najlepszy mundial pod względem poziomu sportowego
zawodnicyy pierwszy raz beda wypoczeci ibd mogli pojść na całość
0
@osa91 z tego co kojarze niemcy nie przepadaja za lipskiem takze pewnie im wszystko jedno xdd
3
@volume4443 idealne na nick w jakieś gierce ;D
0
@Kgorecki2500 ironia nie
to follow up xdd
0
@Transu96 ładnie poleciało :o
3
@Messibestplayerintheworld to cień piłkarza z atleti
i chyba najbardziej spektakularny zjazd ostatnich lat xdd
0
@MesQueUnClub96 to norma xdd
Nic dziwnego
0
rayanek jest defensywnym pomocnikiem ?
czy taki z niego SPD ja franek ?
ktos oglada na co dzień ajax i sie wypowie na jego temat ?
0
@Emhyr deco ten co grał kiedyś w barcy ?
2
@masq chyba chciał pojechać ferrana że z nim w drużynie gramy w 10
1
@Barca1992 ajax będzie oglądany :D
0
@stary_wyga za pare lat podbijaj
Narazie jestem po pierwszym semestrze xD
Ale i tak możesz napisać może jakoś cb nakieruje ;D
1
@Emhyr nie ma dla niego pozycji
0
@barcelonaLM szkoda pooglądal bym go u nas ;p
Możliwe że wtedy parę trofeów więcej by wtedy wpadło
Parę kompromitacji mniej
Niemniej jednak zrobił co zrobił
Jak zdrowie dopisze to poczaruje we Francji ;p
0
@Michael24 po ramosie to raczej najlepszy obrońca swojego pokolenia
0
@Amigo_Blanco o proszę ciekawa sprawa
Czyli uczysz przyszłych inżynierów :D
0
@Dembouz1899 no raczej
cały czas jest za coś krytykowany i wszystko mu się wytyka
Pewnie przez zachowania boiskowe
Jednak nie powinno to zmieniać faktu że on jest od wielu lat naszym motorem napędowym i pewnym punktem drużyny
0
@Amigo_Blanco nie na temat pytanko
Ale
Moeisz że jesteś wykładowca ? Jakiego przedmiotu uczysz?
2
@Litman potencjał jest
ale lepiej wziąć raphinie z leeds ;)
0
@Rust_Cohle gomorry nie oglądałem
A z pozostałych trzech głos leci na wikingów :D