0

@Essos chyba rocket
Albo ahito no ahito to był luzak :D

70

@IAmLegend rok temu w drugi dzień świat ogarnialem pijanego gościa który powiedział że dziś po 18 latach dowiedział się xe wychowywał nie swoją córkę
Niesamowite jaka k***** trzeba być żeby ukrywać to tyle czasu i powiedziec to jeszcze w święta

0

@Kidd Rosja musi zainwestować w lepszych chemików skoro tak łatwo ich wykrywają xD

0

@Janas11224 widać że jest graczem xD

0

@Mixtape może ale to kwestia kalorii

1

@HighestInTheRoom malik top
Szczególnie przy alko :D

1

@PodkarpackiKibic stachu top

12

@Compadre busi oczywiscie
nawet teraz od kilku lat jest naszym najlepszym pomocnikiem a ludzie co mecz sie go pozbywaja xdd

1

@OsamaDembele juz jest
wtedy by tylko potwierdził swoją dominacje

0

@paweldunajecfcb luksusowy towar

0

@takisobiektos może Muriel da rade ;p

2

@gumaz jedna przegrana xd
Ale było ich 4 xD

4

Mam nadzieję że Betis zgarnie ten Puchar króla
Piękna drużyna :D

1

@Nieznajomy on nabierał szlifow w Ekstraklasie
Musiał wypalić

1

@gumaz jeszcze lepiej

0

@Hubsao moim zdaniem u mou najbardziej podbija ocenę ta wygrana liga mistrzów z Porto
To dopiero niesamowite osiągnięcie

1

Od najgorszego
Barella
Evra
Bernardo
Yaya
Eto
Kdb
Silva
Ney
Suárez / lewy

1

@Sau_Ron prime czy całokształt?

0

@draxidox klasa
Miłego grania :D

0

@Sau_Ron piękny gość i piękna kariera ;)

1

@Sau_Ron pau Torres / Vinicius /kounde
Raphinha / Diaz / cancelo
Kimmich / diaby / gvardiol
Martinez / barella/ tonali
Marquinhos/Mbappe/Touchameni
Ciężko wybrać jednego ale w ostateczności patrząc na pozycję nam potrzebne
To cancelo Kimmich martinez Marquinhos
Vini

1

@VegetaPolska łobuz kocha najbardziej xD
Atak serio to odpuść sobie
Wiem ze bedzie ci ciężko
Ale nie jest warta twojej uwagi

1

@dmcteam gratulacje ;)

0

@OsamaDembele dobrze jest
Niech Leo im włoży trójeczkę ;p

0

@NaFazieHitman jeszcze ćpunów
Ćpun do wora a wor do jeziora!!

0

@AmigoBlancos rozniosą ich :D

0

@Maciek069 właśnie on ponoć nie jest aż takim kozakiem xd
Przynajmniej w tym sezonie

4

@Khajio Borussia ładnie się wzmacnia :D

0

@Joe_Pesci najlepszego :D

2

@MichalZZZ no i to jest prawdziwy problem
Niestety nie pomogę ci bo nie oglądałem żadnego z nich :/
Ale jak już obejrzysz to możesz dać znać czy warto :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?