kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Essos chyba rocket
Albo ahito no ahito to był luzak :D
70
@IAmLegend rok temu w drugi dzień świat ogarnialem pijanego gościa który powiedział że dziś po 18 latach dowiedział się xe wychowywał nie swoją córkę
Niesamowite jaka k***** trzeba być żeby ukrywać to tyle czasu i powiedziec to jeszcze w święta
0
@Kidd Rosja musi zainwestować w lepszych chemików skoro tak łatwo ich wykrywają xD
0
@Janas11224 widać że jest graczem xD
0
@Mixtape może ale to kwestia kalorii
1
@HighestInTheRoom malik top
Szczególnie przy alko :D
1
@PodkarpackiKibic stachu top
12
@Compadre busi oczywiscie
nawet teraz od kilku lat jest naszym najlepszym pomocnikiem a ludzie co mecz sie go pozbywaja xdd
1
@OsamaDembele juz jest
wtedy by tylko potwierdził swoją dominacje
0
@paweldunajecfcb luksusowy towar
0
@takisobiektos może Muriel da rade ;p
2
@gumaz jedna przegrana xd
Ale było ich 4 xD
4
Mam nadzieję że Betis zgarnie ten Puchar króla
Piękna drużyna :D
1
@Nieznajomy on nabierał szlifow w Ekstraklasie
Musiał wypalić
1
@gumaz jeszcze lepiej
0
@Hubsao moim zdaniem u mou najbardziej podbija ocenę ta wygrana liga mistrzów z Porto
To dopiero niesamowite osiągnięcie
1
Od najgorszego
Barella
Evra
Bernardo
Yaya
Eto
Kdb
Silva
Ney
Suárez / lewy
1
@Sau_Ron prime czy całokształt?
0
@draxidox klasa
Miłego grania :D
0
@Sau_Ron piękny gość i piękna kariera ;)
1
@Sau_Ron pau Torres / Vinicius /kounde
Raphinha / Diaz / cancelo
Kimmich / diaby / gvardiol
Martinez / barella/ tonali
Marquinhos/Mbappe/Touchameni
Ciężko wybrać jednego ale w ostateczności patrząc na pozycję nam potrzebne
To cancelo Kimmich martinez Marquinhos
Vini
1
@VegetaPolska łobuz kocha najbardziej xD
Atak serio to odpuść sobie
Wiem ze bedzie ci ciężko
Ale nie jest warta twojej uwagi
1
@dmcteam gratulacje ;)
0
@OsamaDembele dobrze jest
Niech Leo im włoży trójeczkę ;p
0
@NaFazieHitman jeszcze ćpunów
Ćpun do wora a wor do jeziora!!
0
@AmigoBlancos rozniosą ich :D
0
@Maciek069 właśnie on ponoć nie jest aż takim kozakiem xd
Przynajmniej w tym sezonie
4
@Khajio Borussia ładnie się wzmacnia :D
0
@Joe_Pesci najlepszego :D
2
@MichalZZZ no i to jest prawdziwy problem
Niestety nie pomogę ci bo nie oglądałem żadnego z nich :/
Ale jak już obejrzysz to możesz dać znać czy warto :D