kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO może wiecie za tego Kante jakiś future star pedri lub gavi ;p
0
@Emhyr lepiej niech go ten gullit nie wkurza bo alemany go zatrudni do koszenia murawy na camp Nou ;p
0
@Janas11224 miłej zabawy ;)
2
@BorzyKrzys prawdziwa magia
Za każdym razem jak widzę takie filmiki denerwuje się jeszcze bardziej jak mogliśmy tak nisko upaść xdd
1
@zadafcb ja zabawę zaczynam od poniedziałku
Chociaz powiem ci że ten i poprzedni tydzień byly gorsze niż ta sesja xd
1
@Pilka_jest_okragla ma fajny drybling jest szybki bardzo dobra technika użytkowa
W sumie to ma wszystko poza liczbami
A bądź co bądź z tego będzie głównie rozliczany xd
1
@Wojtas1080pl fajna
Pierwsza lepsza
1
@Hubsao bieganie ,piłeczka ,kariera w fifce, poleżeć sb i posłuchać muzyki (najlepiej wiosna lato kiedy jest cieplo :D )
1
@kaamil1910 zdania ekspertów są podzielone ;D
2
@Danny Gaucho szacuneczek ;)
0
@Sysia11 nie no 35+ lekko
1
Wylaczyli możliwość komentowania hahahaha XDD
1
@HighestInTheRoomXDD
Ale przypomniałeś XD
2
@Herato Coutinho nie chciałem
Ale Dembele to dla mnie był pewniak
Serio myślałem że teraz będzie najlepszym skrzydłowym na świecie xdd
5
@Dior więcej opcji dialogowych na konferencjach prasowych
2
@PodkarpackiKibic 2010
Jedyne co mi nie pasowała w tym turnieju to brak medalu dla Urugwaju xdd
1
@Khajio prawda ale tak naprawdę wiele zależy od farta niektórzy nie mają zdrowia inni pieniędzy trzecim nie dojeżdża psycha i przez to nie wbijają się na wyższy poziom pomimo większych umiejętności, talentu
1
@Pawel13sz żeby Suárez coś strzelił ;p
3
@patrykzmc2000 to ten ziomeczek grający w 1 lidze angielskiej?
0
@kkbarca wrak młodziak piosenkarz i kulturysta
Taka wybuchowa mieszanka musi zadziałać ;D
Nikt nie wie czego można się spodziewać
Więc będzie element zaskoczenia ;p
1
@Azi bo nie będzie grac
Nie wezmą turysty a takwazny turniej xd
1
@MesQueUnClub96 tak też sie zawsze grało piękna sprawa :D
albo na kamiennym stole w ping ponga nogami :D
1
@Pawel13sz davidek jak najbardziej
reszcie przydałoby sie wskoczyc do lepszej ligi i pokazać swoje skillsy ;p
0
@AlexDark00 no i w sumie sie zgadza
aktualnie nie mamy do nich podjazdu xd
0
@clyde uczciwie zarobił to jeździ ;p
0
@DonMatteo901 w końcu im się udało kogoś kupić ;D
0
@Coutinho007 Munir z tego co pamiętam miał ciekawe wejście kilka bramek na starcie i już potem jechał na tych początkowych dobrych występach xd
0
@krefi10 coś jak epoka i madagaskar?
1
@AdiKingu96 nie ale sprinterem mógłby być niezłym ;p
8
@Kaziol47 Suárez przed przyjsciem do nas zniszczył ligę angielska xD
Poza tym jemu zaangażowania nie można było odmówić ( może nawet był za bardzo zaangażowany XD)
Natomiast Auba ma wywalone kule