kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo smacznego ;)
0
@Encore w utd wszystko przechodzi przez Bruno
Natomiast w City jest kilku rozgrywających więc ciężko srubowac jakieś wspaniałe liczby
Plus belg dosyć często ma problemy ze zdrowiem
1
@koziar biedne to auto :D
0
@arkasath nie no to chyba ostatnia osoba z naszej kadry która mogłaby grać na tej pozycji ;D
1
@ranger3120 piękna sprawa :D
5
@jeyx77x ney już był topem :D
0
@DonAndrzejos no i fajnie
1
@JimMorrisonFCB może brzuszki to nie jest zło ale
Łatwo sb zrobić krzywdę
0
@FCB24 nie licząc luuka oczywiście ;p
0
@Bartek22 akurat vini top
To jedna z niewielu rzeczy w których mają rację xd
2
@msmsms lekkoatletyka ale też nie wszystkie dyscypliny xd
6
@Nieznajomy na spokojnie chlopak ma jeszcze czas zeby pokazać na co go stać ;)
zobaczymy jak sie rozwinie nie ma co wyciągać pochopnych wnioskow
1
@BorzyKrzys piękne brameczki ;)
0
@Worny zawsze coś ;)
Wiesz coś więcej o nich? :D
0
Ogląda ktoś Napoli?
Co takiego zrobił Drągowski?
1
@Pawel13sz no i namowiles
Czas zacząć znowu obstawiać :D
2
@Pawel13sz ramos albo thiago silva
3
@Hubsao gdyby nie to pływanie to można by było sprobować :D
0
Powodzenia ;)
Szkoda że nie dostał więcej szans
Niestety Koeman tu odwalił :/
0
@tomek8756 @ElTomas xD
1
@Janas11224 powodzenia ;)
1
@Pawel13sz mam nadzieję że przymasuje i będzie grał u nas na N w przyszłości
Jest potencjał :D
1
@Mario96w yt fb i barca. com
0
@Rust_Cohle Maroko / algieria
1
@LS niesamowite co za talent
0
@Antimadridista~ 2-1 real
Ale liczę na niespodziankę
Myślę że stać nas na to ;)
1
@Rewolucja123 wiadomo :D
Nie zdziwię się jeśli daje xaviemu jakieś swoje sugestie bądź nawet dyskutują o taktyce meczowej ;D
0
@Destroyer_of_Worlds taktyczny komentarz
0
@shahman młody g się wozi i się będzie wiózł
1
@Denzon jak zawsze top