1

@Sulimo smacznego ;)

0

@Encore w utd wszystko przechodzi przez Bruno
Natomiast w City jest kilku rozgrywających więc ciężko srubowac jakieś wspaniałe liczby
Plus belg dosyć często ma problemy ze zdrowiem

1

@koziar biedne to auto :D

0

@arkasath nie no to chyba ostatnia osoba z naszej kadry która mogłaby grać na tej pozycji ;D

1

@ranger3120 piękna sprawa :D

5

@jeyx77x ney już był topem :D

0

@DonAndrzejos no i fajnie

1

@JimMorrisonFCB może brzuszki to nie jest zło ale
Łatwo sb zrobić krzywdę

0

@FCB24 nie licząc luuka oczywiście ;p

0

@Bartek22 akurat vini top
To jedna z niewielu rzeczy w których mają rację xd

2

@msmsms lekkoatletyka ale też nie wszystkie dyscypliny xd

6

@Nieznajomy na spokojnie chlopak ma jeszcze czas zeby pokazać na co go stać ;)
zobaczymy jak sie rozwinie nie ma co wyciągać pochopnych wnioskow

1

@BorzyKrzys piękne brameczki ;)

0

@Worny zawsze coś ;)
Wiesz coś więcej o nich? :D

0

Ogląda ktoś Napoli?
Co takiego zrobił Drągowski?

1

@Pawel13sz no i namowiles
Czas zacząć znowu obstawiać :D

2

@Pawel13sz ramos albo thiago silva

3

@Hubsao gdyby nie to pływanie to można by było sprobować :D

0

Powodzenia ;)
Szkoda że nie dostał więcej szans
Niestety Koeman tu odwalił :/

0

1

@Janas11224 powodzenia ;)

1

@Pawel13sz mam nadzieję że przymasuje i będzie grał u nas na N w przyszłości
Jest potencjał :D

1

@Mario96w yt fb i barca. com

0

@Rust_Cohle Maroko / algieria

1

@LS niesamowite co za talent

0

@Antimadridista~ 2-1 real
Ale liczę na niespodziankę
Myślę że stać nas na to ;)

1

@Rewolucja123 wiadomo :D
Nie zdziwię się jeśli daje xaviemu jakieś swoje sugestie bądź nawet dyskutują o taktyce meczowej ;D

0

@Destroyer_of_Worlds taktyczny komentarz

0

@shahman młody g się wozi i się będzie wiózł

1

@Denzon jak zawsze top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?