kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler niech nie świruje ten raph
I wpada do nas :D
1
@masq masakra
U mnie rodzice się rozwiedli ale dalej mieszkają w tym samym mieszkaniu i w święta zawsze pozostaje niesmak
Choć wcześniej nie było lepiej bo rok w rok były to wieczne kłótnie...
Nie mniej jednak mimo wszystko lubię święta
Te atmosferke, klimacik
Dużo zdrowia dla cb i ojca
0
@Rewolucja123 musisz mniej jesć
a na skurcze potas magnez
3
@kejdzi mysle ze messi jest bardziej utalentowany od ronniego i nic by o nie zmieniło
również pozdrawiami zycze wesołych świąt :D
1
@Oskar00 hazard moim zdaniem
1
@MesQueUnClub96 gnabry przeciez wtedy to nie było nic pewnego xd
0
@Ingiel Neymar to zupełnie inny kaliber talentu
2
@Pawel13sz wiadomo w prime nikt nie ma do niego podjazdu
0
@masq totalny szef
1
@HighestInTheRoom patrząc na nasza kadrę to na pewno będzie wzmocnienie
Jednak topowym piłkarzem jeszcze nie jest i nie wiadomo czy będzie
Zobaczymy jak to wyjdzie
1
@Khajio nie chwaląc się ale odkryłem go w FMie ;)
0
@Herato Messi Ronaldo ney Suárez lewy Xavi Iniesta Ramos Modrić ibra
0
@DSDaniels dlaczego najlepszymi piłkarzami na świecie zawsze są jacyś pomocnicy bądź skrzydłowi
Mają najwięcej do zaoferowania , największy repertuar umiejętności i największy wpływ na wyniki drużyny
1
@PenaldinhoGaucho twoja decyzja
Ja jestem zdania że w życiu nie ma sensu czegokolwiek sobie odmawiać
Jak masz na coś ochotę to rób to i tyle
Ty wybrałeś w ten sposób i jesteś zadowolony inni wybiorą inaczej i też będzie git
A tak ogólnie to szanuje ja nie byłbym w stanie żyć w ten sposób :D
1
@amanter XD
On po prostu strzela tylko ładne bramki
To była za łatwa sytuacja ;D
3
@Colin94 no to tym bardziej nie ma co sie zastanawiać :D
on sobie kupiła swoja konsolę to ty będziesz miał swoją ;p
1
@Zoker w którymś sezonie był potencjał żeby Messi sam ten swój rekord przebił
Niestety kontuzja przeszkodziła ://
0
@doc Everton to wspanialy klub myślę że Barcy będzie moim ulubionym
Szczególnie jak jeszcze wezmą umtitiego
1
@Colin94 tu nie ma co przekonywać
Postaw ja przed faktem
Po prostu jedz kupić i potem zobaczy ,, niespodziankę " Xd
1
@Zoker dzięki :D
Właśnie miałem się pytać czy ktoś mógłby mi streścić wczorajszy meczyk ;)
Fajnie ze demb coś tam działa ;D
1
@Kgorecki2500 to niezły HiT
To ma być zamiast wosu czy jak?
0
@Mareeek2050 jak to sama prawda :) Nie ma co się śmiać xd
1
@KrystianR młodych tez mamy dużo
Brakuje nam zawodnikoe którzy są u szczytu swoich możliwości 24-29 lat
Natomiast jeśli chodzi o azpiego to byłby przydatny transfer
1
@fajniag musisz obserwować swoją wagę
Możliwe że będziesz musiał jeść znacznie więcej żeby przytyć
I możliwe że nie dasz rady nabić tego normalnym zdrowym jedzeniem.
Istnieje prawdopodobienstwo że musialbys trochę ograniczyć aktywność fizyczna.
Dodaj sobie różne wariacje uginan wyciskan
Pompek i desek też masz wiele rodzajów
Poczytaj sb na spokojnie w necie
Jeśli chodzi o ilość serii itd też sb sam sprawdź na swoim ciele ile będzie wg cb optymalnie.
Jeśli nic wcześniej nie cwiczyles to nawet przyslowiowo mówiąc,,waląc konia '' będziesz progresowal
0
@Emhyr jak będą grać dobrze to czemu nie
Taki Ziyech z Ajaxu by się nam przydał ;p
1
@Barwindg do pewnego momentu top
Potem się znajdzie kilka fajnych wątków ale to już nie to samo
Ogólnie warto obejrzeć ;)
0
@BartqRKO defensywny styl gry niektórych drużyn
0
@Emhyr i tak to się kręci ;p
3
@Zoker niestety przegrał
Przeciwnik wygrał jedna bramka
0
@BarcaInfo gratulacje ;)