1

@Deviler niech nie świruje ten raph
I wpada do nas :D

1

@masq masakra
U mnie rodzice się rozwiedli ale dalej mieszkają w tym samym mieszkaniu i w święta zawsze pozostaje niesmak
Choć wcześniej nie było lepiej bo rok w rok były to wieczne kłótnie...
Nie mniej jednak mimo wszystko lubię święta
Te atmosferke, klimacik
Dużo zdrowia dla cb i ojca

0

@Rewolucja123 musisz mniej jesć
a na skurcze potas magnez

3

@kejdzi mysle ze messi jest bardziej utalentowany od ronniego i nic by o nie zmieniło
również pozdrawiami zycze wesołych świąt :D

1

@Oskar00 hazard moim zdaniem

1

@MesQueUnClub96 gnabry przeciez wtedy to nie było nic pewnego xd

0

@Ingiel Neymar to zupełnie inny kaliber talentu

2

@Pawel13sz wiadomo w prime nikt nie ma do niego podjazdu

0

@masq totalny szef

1

@HighestInTheRoom patrząc na nasza kadrę to na pewno będzie wzmocnienie
Jednak topowym piłkarzem jeszcze nie jest i nie wiadomo czy będzie
Zobaczymy jak to wyjdzie

1

@Khajio nie chwaląc się ale odkryłem go w FMie ;)

0

@Herato Messi Ronaldo ney Suárez lewy Xavi Iniesta Ramos Modrić ibra

0

@DSDaniels dlaczego najlepszymi piłkarzami na świecie zawsze są jacyś pomocnicy bądź skrzydłowi
Mają najwięcej do zaoferowania , największy repertuar umiejętności i największy wpływ na wyniki drużyny

1

@PenaldinhoGaucho twoja decyzja
Ja jestem zdania że w życiu nie ma sensu czegokolwiek sobie odmawiać
Jak masz na coś ochotę to rób to i tyle
Ty wybrałeś w ten sposób i jesteś zadowolony inni wybiorą inaczej i też będzie git
A tak ogólnie to szanuje ja nie byłbym w stanie żyć w ten sposób :D

1

@amanter XD
On po prostu strzela tylko ładne bramki
To była za łatwa sytuacja ;D

3

@Colin94 no to tym bardziej nie ma co sie zastanawiać :D
on sobie kupiła swoja konsolę to ty będziesz miał swoją ;p

1

@Zoker w którymś sezonie był potencjał żeby Messi sam ten swój rekord przebił
Niestety kontuzja przeszkodziła ://

0

@doc Everton to wspanialy klub myślę że Barcy będzie moim ulubionym
Szczególnie jak jeszcze wezmą umtitiego

1

@Colin94 tu nie ma co przekonywać
Postaw ja przed faktem
Po prostu jedz kupić i potem zobaczy ,, niespodziankę " Xd

1

@Zoker dzięki :D
Właśnie miałem się pytać czy ktoś mógłby mi streścić wczorajszy meczyk ;)
Fajnie ze demb coś tam działa ;D

1

@Kgorecki2500 to niezły HiT
To ma być zamiast wosu czy jak?

0

@Mareeek2050 jak to sama prawda :) Nie ma co się śmiać xd

1

@KrystianR młodych tez mamy dużo
Brakuje nam zawodnikoe którzy są u szczytu swoich możliwości 24-29 lat
Natomiast jeśli chodzi o azpiego to byłby przydatny transfer

1

@fajniag musisz obserwować swoją wagę
Możliwe że będziesz musiał jeść znacznie więcej żeby przytyć
I możliwe że nie dasz rady nabić tego normalnym zdrowym jedzeniem.
Istnieje prawdopodobienstwo że musialbys trochę ograniczyć aktywność fizyczna.
Dodaj sobie różne wariacje uginan wyciskan
Pompek i desek też masz wiele rodzajów
Poczytaj sb na spokojnie w necie
Jeśli chodzi o ilość serii itd też sb sam sprawdź na swoim ciele ile będzie wg cb optymalnie.
Jeśli nic wcześniej nie cwiczyles to nawet przyslowiowo mówiąc,,waląc konia '' będziesz progresowal

0

@Emhyr jak będą grać dobrze to czemu nie
Taki Ziyech z Ajaxu by się nam przydał ;p

1

@Barwindg do pewnego momentu top
Potem się znajdzie kilka fajnych wątków ale to już nie to samo
Ogólnie warto obejrzeć ;)

0

@BartqRKO defensywny styl gry niektórych drużyn

0

@Emhyr i tak to się kręci ;p

3

@Zoker niestety przegrał
Przeciwnik wygrał jedna bramka

0

@BarcaInfo gratulacje ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?