kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nerazzurro pochwal sie pozniej co trafiłeś ;)
1
@Khajio szkoda
bo juz troche materiału się zebrało można by cos podziałać ;p
0
@Kuczek w gierki nie grałem xd
A wiesz czy wyjdzie anime w tym roku?
1
@Pawel13szw duecie z Matim nie byłoby mocnych :D
0
@Kitek1640 musisz sprawdzić na stronce uczelni
0
@Sysia11 pomarzyc można ;p
1
@Esio jeszcze w fifie denerwują
0
@Sysia11 nie no niech po prostu odejdzie szkoda płacić tyle siana za miejsce na trybunach xd
0
@VanBest może jakieś fajne słuchawki bezprzewodowe ,
Jakieś customizowane buty, możecie też na przykład porobić swoje zdjęcia ( mg być z nim) i wsadzić w antyrame
Wyjdzie fajna pamiątka, będzie miał co wspominać
3
@trolownik to już tylko i wyłącznie twoja decyzja :d
0
@DaPidejpi on ponoć jeszcze robi za skauta xd
Ogląda mecze drużyn z innych lig i szuka zawodników dla Celty ( szczególnie interesują go te drużyny skandynawskie)
Człowiek orkiestra
1
@CrazyHorseLakota na luzie
1
@Janiama 3-0
A co tam trzeba wejść mocno w nowy rok :D
2
@Pawel13sz też tak myślę :D
1
@Worny można a nawet trzeba ;)
Topka :D
1
@szkutnik91 każdemu się zdarza
Poza tym nie zmienia to faktu że w tym sezonie jest niesamowity
1
@Don Lucas mega lubię Austryjaków
Mieli fajna paczke , i ogólnie wydawali się być takimi pozytywnymi swirami :D
0
@Momals11 gryzek 6,5/7
Demb 2/10
Cou 1,5/10
0
@bixmix taktyczny komentarz
0
@Pawel13sz zazdro
Ja jeszcze nic dzisiaj nie jadłem xd
1
@WiernyKatalonii ale słodziak :D
0
@Criss18Barca Spartak robi genialna robotę ;DD
1
@Kgorecki2500 obejrzyj sobie Attack on titan mnie to całkowicie przekonało do anime niedługo wychodzi ostatni sezon
Także akurat cała serię sobie walniesz :D
0
@Bartas7VeB ney na spo i jadą :D
2
@Comentateiro czekamy na spektakl :D
0
Jakie jest wasze ulubione piccolo?
0
@Herato wydaje mi się że Neymar patrząc na cala karierę
Dodatkowo ney pewnie jeszcze cos dorzuci ;)
1
@Comentateiro
Również życzę
Dzięki :D
1
@Emhyr to juve sb strzeli vlahovica a my morate ? xD
0
@tomek8756 domoweczka u ziomka :D