kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaDelFritz1983 ile wczesniej dostawalismy od rakuten i beko ?
2
@IronSanHybrid masz łeb do interesów co?
0
@Herato był okej
Jednak hype większy od umiejętności
0
@HERORICH2 na tego Davida też powinniśmy zerknąć ;p
0
@masq można spróbować tego zakarie
Tylko nie oglądam za często Borussi
@ViscaBarca123 @Rewolucja123 orientujecie się czy nadawałby się do nas na 6 ?
0
@Transu96 wiadomo xD
Pewnych rzeczy się nie zmienia xD
4
@kamilop no ta :/
Od czasów Leo to zdecydowanie najbardziej utalentowany zawodnik
Szkoda że wyszło jak wyszło
0
@Transu96 ale kox
Gratki ;)
0
@JohnnyBarca kox transfer
0
@Kusco15 xD
Byłem za jego powrotem
Ale jeśli to prawda że mieliśmy dać za niego ponad 200 no to nieźle poryta akcja
1
@Encore szefuncio
1
@Kapitan hawk nie da sie wybrac
dużo tego było xd
0
@MesQueUnClub96 ojjj nie
odpal sb hajlajtsy
suarez to był jednoosobowy odział lewy był półkę niżej
1
@kubix05 pozostaje życzyć suarezowi brameczek :D
0
@Luciano99 prawda tylko że z drugiej strony jest duże zainteresowanie nim
Także ktoś kto zapłaci więcej pewnie się znajdzie
1
@TheNekro94 rust cohle w detektywie
0
@norbi77 zwycięstwo to zwycięstwo
Może ich podbuduje ;)
0
@19Riki20 nw jak Ginter ale zakaria by się przydał :D
1
@Janiama 3-1 dla nas
0
@Rekker niech odpala ;)
1
@tomek8756 trzeba zacząc częsciej ten betis oglądać
to co robi canales i fekir to czysta poezja :D
4
@DLFCB xDDDD
tak trzeba żyć :D
2
@Lionel_Messi10 twoje zdrowie :D
3
@Pawel13sz wszyscy się kiedyś uczylismy tego wymówic na podwórku xDD
0
@BartqRKO tak się nie robi xd
0
@TheNekro94 Mbappe
1
@AllBundy miłej zabawy ;)
0
@GeneralXavi quebo u mnie
1
@Arczinho7 on i fekir to czarodzieje
Liczę że w końcu Betis się dobrze pokaże w Europejskich pucharach
Szkoda marnowac taki potencjał kadrowy
0
@masq myślę że te 4 klocki różnicy przyslonily jakikolwiek wstyd :D