0

@ViscaDelFritz1983 ile wczesniej dostawalismy od rakuten i beko ?

2

@IronSanHybrid masz łeb do interesów co?

0

@Herato był okej
Jednak hype większy od umiejętności

0

@HERORICH2 na tego Davida też powinniśmy zerknąć ;p

0

@masq można spróbować tego zakarie
Tylko nie oglądam za często Borussi
@ViscaBarca123 @Rewolucja123 orientujecie się czy nadawałby się do nas na 6 ?

0

@Transu96 wiadomo xD
Pewnych rzeczy się nie zmienia xD

4

@kamilop no ta :/
Od czasów Leo to zdecydowanie najbardziej utalentowany zawodnik
Szkoda że wyszło jak wyszło

0

@Transu96 ale kox
Gratki ;)

0

@JohnnyBarca kox transfer

0

@Kusco15 xD
Byłem za jego powrotem
Ale jeśli to prawda że mieliśmy dać za niego ponad 200 no to nieźle poryta akcja

1

@Encore szefuncio

1

@Kapitan hawk nie da sie wybrac
dużo tego było xd

0

@MesQueUnClub96 ojjj nie
odpal sb hajlajtsy
suarez to był jednoosobowy odział lewy był półkę niżej

1

@kubix05 pozostaje życzyć suarezowi brameczek :D

0

@Luciano99 prawda tylko że z drugiej strony jest duże zainteresowanie nim
Także ktoś kto zapłaci więcej pewnie się znajdzie

1

@TheNekro94 rust cohle w detektywie

0

@norbi77 zwycięstwo to zwycięstwo
Może ich podbuduje ;)

0

@19Riki20 nw jak Ginter ale zakaria by się przydał :D

1

@Janiama 3-1 dla nas

0

@Rekker niech odpala ;)

1

@tomek8756 trzeba zacząc częsciej ten betis oglądać
to co robi canales i fekir to czysta poezja :D

4

@DLFCB xDDDD
tak trzeba żyć :D

2

@Lionel_Messi10 twoje zdrowie :D

3

@Pawel13sz wszyscy się kiedyś uczylismy tego wymówic na podwórku xDD

0

@BartqRKO tak się nie robi xd

0

@TheNekro94 Mbappe

1

@AllBundy miłej zabawy ;)

0

@GeneralXavi quebo u mnie

1

@Arczinho7 on i fekir to czarodzieje
Liczę że w końcu Betis się dobrze pokaże w Europejskich pucharach
Szkoda marnowac taki potencjał kadrowy

0

@masq myślę że te 4 klocki różnicy przyslonily jakikolwiek wstyd :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?