kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@jeyx77x to wtedy rzut oszczepem ;p
1
@Kitek1640 ajaj najgorzej ://
zdrówka ;)
0
@BombowiecKrawczyk na rynku
lautaro moze i by pasował tylko ,zę nie jest na sprzedaż xd
4
@Naturopata nie no hazarrd akurat był totalnym kozakiem
moze nie robił liczb ale wiózł chelsea
1
@DonAndrzejos wliczajać traore ?
2
@bartas97 polak w la liga cos pieknego :D
0
@Marcin91fcb źle trafiłeś ;D
0
@Comfortable_ i to i to
Jeśli nie spieprza zakończenia to chyba top1
0
@Comfortable_ zależy jakie
Aot wciąga chyba wszystko co oglądałem
0
@Mr8lack jest to jakiś sposób też o tym słyszałem xD
A ogólnie to masz rację to zależy
1
@Rust_Cohle gra o tron
Breaking bad
Wikingowie
Dark
Prison break
0
@Mr8lack nie no za tyle nadal nie zawijaja xd
1
@Colin94 gratulacje ;)
1
@Kwiatek67 albo od stówy na klate
0
@DonAndrzejos kurdeee
Szkoda
On i Raphinia powinni przyjść do nas
Ale by skrzydła smigaly wtedy :o
0
@PodkarpackiKibic tak trzeba żyć
2
@Mati90fcb on jest od nas
Jest wychowankiem
W BVB nie zrobił kariery ale liga belgijska mu sprzyja ;)
Zobaczymy co dalej pokaże :D
2
@Coutinho007 wspaniały napój
Nie masz czego żałować :D
0
@LionelM95 trochę nawet za mało jesz ale jeśli czujesz się dobrze to rób jak uważasz
1
@Lionel_Messi10 najlepszego ;)
1
@LionelM95 zależy od wyjściowej wagi
I w sumie składu ciala
0
@Kitek1640 biol chem
0
@marko111122 do tego potężny norweg w lato i drużyna kompletna :D
0
@Momals11 w sumie to tylko w tym sezonie jest średni
Poprzednie też niszczył
0
@Wychowanek wiadomo
Ale jak odpali ;p
0
@Mixtape dobry jest ://
0
@Xxxbarca4ever jakiś wiatr może zrobi
Na pomeczonego rywala jak znalazł ;p
0
Traore przychodzi do nas jako trener przygotowania motorycznego więc gitara
Może chłopaki przestaną się tak łamać xdd
0
@Amigo_Blanco zasada jest prosta
Do ostatniego żywego studenta xd
1
@iksajotien kto nie tęskni
Chciałbym zeby któryś nasz napastnik dał chociaż w połowie tyle co on