kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sau_Ron piękny gość i piękna kariera ;)
1
@Sau_Ron pau Torres / Vinicius /kounde
Raphinha / Diaz / cancelo
Kimmich / diaby / gvardiol
Martinez / barella/ tonali
Marquinhos/Mbappe/Touchameni
Ciężko wybrać jednego ale w ostateczności patrząc na pozycję nam potrzebne
To cancelo Kimmich martinez Marquinhos
Vini
1
@VegetaPolska łobuz kocha najbardziej xD
Atak serio to odpuść sobie
Wiem ze bedzie ci ciężko
Ale nie jest warta twojej uwagi
1
@dmcteam gratulacje ;)
0
@OsamaDembele dobrze jest
Niech Leo im włoży trójeczkę ;p
0
@NaFazieHitman jeszcze ćpunów
Ćpun do wora a wor do jeziora!!
0
@AmigoBlancos rozniosą ich :D
0
@Maciek069 właśnie on ponoć nie jest aż takim kozakiem xd
Przynajmniej w tym sezonie
4
@Khajio Borussia ładnie się wzmacnia :D
0
@Joe_Pesci najlepszego :D
2
@MichalZZZ no i to jest prawdziwy problem
Niestety nie pomogę ci bo nie oglądałem żadnego z nich :/
Ale jak już obejrzysz to możesz dać znać czy warto :D
0
@Emhyr cancelo jest najlepszy i jest lewym
Do tego może Davies Hernandez
Nie oglądam utd alw shaw był w poprzednim sezonie mocno wychwalany
Alba dalej trzyma poziom
1
@FC1899Barca alba przeskoczy Marcelo ;)
0
@BorzyKrzys jeśli planujesz oznaczać ludzi to możesz mnie oznaczyć ;D
0
@Pogba jest tam gdzie chce być
Większych ambicji nie ma :p
0
@Messibestplayerintheworld
Jak dla mnie mogą płacić duże kwoty o ile dany zawodnik jest realnie wart tych pieniędzy
0
@eckov jeśli ta druga osoba też nie trenowała to są i to dużym xd
0
@messi564 akurat po tego Diaza powinniśmy się rzucić xd
Szkoda że nie mamy pieniędzy
Nie zdziwię się jak za 3 lata kupimy go z live za ponad 100 mln xdd
0
@IronSanHybrid mimo wszystko letnie igrzyska > zimowe
1
@KmN gratulacje :)
Zycze szczęscia :D
0
@DarkShen kogo z nich byś wział do nas ? ;p
1
@Comfortable_ zbyt wiele się nie podziało
Ale za to w mandze o kurde
Kid i law top
0
Nie no ale lepiej się nie dało uderzyć :o
Jeszcze tak trudne technicznie uderzenie
1
@Janiama 2-1 dla nas
0
@Kitek1640 nawet noe musisz znać lektur ;D
2
@PatrychoO xD
Zmiażdżony
4
@IronSanHybrid brak słów
Całe życie przygotowujesz się dla tego momentu wiele godzin treningu krew, pot łzy
I nagle marzenia rujnuje ci coś takiego...
Patologia nie igrzyska
2
@NismoFCB te proszenie trenera o wejście na boisko :D
Piękne czasy
1
@Sau_Ron cancelo theo
0
@Khajio raphinha jest od niego o wiele lepszym piłkarzem xd